Skocz do zawartości
Kamil01

Doskonały Hostink

Polecane posty

Witam, co byście powiedzieli gdyby w Polsce pojawił się HostinK który istnieje ponad rok czasu, posiada własnych administratorów i kilka serwerów.Pomoc techniczna prawie cały czas on-line. Konta działają stabilnie i szybko, a jednak brakuje im działalności gospodarczej? Czy zaufalibyście takiemu hostingowi? Jak patrzylibyście na taki hosting :>??

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

muchakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe realne i w polsce każdy by już na takim etapie miał działalność serwery odliczyć etc.

Ale ja bym zaufał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak. :) Ale przyciągała by mnie to że 24h bok i serwery w polsce Wszystko zależy od własnego sumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ich serwerowania czy masowa

Coś tak się sprowadza do tego że muchakk chce sprzedawać konta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może przedstaw swoją opinie gdyby ten krzak:

-miał własną serwerownie(raczej nie możliwe)

-wypożyczał serwery z jakiejś większej serwerowni

 

 

dlaczego niby ja? Taki temat nie był poruszany na tym forum więc ja postanowaiłem go naskrobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż nie kupił bym konta od takiej firmy obojętnie gdzie by miała serwery bo to niesprawiedliwe że nie którzy muszą płacić duże pięniądze na zus itd. a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak zgadzam się z tobą, ale jak ten krzak opłaca podatki w inny sposób? To co wtedy :>?? Hmm tak cię obchodzą inne firmy że można powiedzieć taka samą jakość płaciłbyś więcej? Oczywiście podaje przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ..hmm ciężko powiedzieć jak się mówi o czymś czego niema takim gdybaniem to daleko nie dojedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dzieci by zaufały... i może można by na nich robić kasę.. i w odróżnieniu od innych krzaków - nie paść.. tylko, że dzieciaki chcą kont za 5zł (2/50Gb, wszystko unlimited).. a z tym byłoby ciężko przeżyć i nie podzielić losu reszty hostinKów ...

 

stare wygi - ciężko.. nie ten przedział cenowy, usługowy.. społeczny.. itd.. jak mam do wydania rocznie 500-700zł na hosting, to nie zaufam i nie kupię w firmie, która daje to samo za 100 czy 200zł.. ba, nawet 300..

 

po 2-3 latach wygi by mogły zacząć ufać... a serwery w Niemczech to nie jest żaden minus (kto wie, może nawet plus ; )

 

oczywiście 2-3 lata z zarejestrowaną działalnością.. NIP, REGON (ale nie na pizzerię cioci, choć w sumie.. tak się też działa).. do tego własna strona.. i w ogóle wszystko na poważnie... nie przekonasz tu nikogo, że można być duchem, a jednocześnie profesjonalnie (w miarę przynajmniej) świadczyć usługi... wiele takich i podobnych bzdur już słyszeliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wiele się słyszało że nie jedna osoba oferuje bajeczne parametry za strasznie małą cene a nie jest wstanie zagwarantować stabilnej platformy(żeby to jakoś działało). Dużo hostinKów tak myśli a co z ta droższą odmianą krzaków? Używaliście kiedyś :) ?? Może działą równie dobrze jak najpopularniejsze firmy an tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@muchakk jakoś ciężko mi uwierzyć, iż przy założeniu wymienionym w pierwszym poście osoby te nie stać by było na zarejestrowanie DG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze nie tyle stać a np. ktoś boi się odpwoiedzialnosci zwiazanej z prowadzeniem dziallnosci. Wiesz źle rozliczysz podatek i pozniej palcisz 10 a moze nawet i 100 razy tyle, chociaz ja juz sam nie wiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@muchakk bez obrazy ale to jest dosłownie dziecinne tłumaczenie...

 

Jak nie masz nic pojęcia o rozliczaniu sie to po prostu zlecasz prowadzenie księgowości firmie tym sie zajmującej - chyba oczywiste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, beznadziejnie juz zaczynam pisać :) Teraz co byście powiedzieli jakby która kogo znacie np. z tego forum od dłuzszego czasu przyznałby się że prowadzi coś takiego(oczywiscie nie mowie tu o sobie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz co byście powiedzieli jakby która kogo znacie np. z tego forum od dłuzszego czasu przyznałby się że prowadzi coś takiego(oczywiscie nie mowie tu o sobie :) )
Czyżby na pewno :) ...zresztą z drugiej strony wiemy, że "coś takiego prowadzisz"

 

Zresztą co mielibyśmy powiedzieć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<wow> and ..... a co miał bym powiedzieć i to troche głupie co robisz bo albo mówisz albo nie bawisz się w jakieś podchody czy co

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze nie masz, bo cos mi sie wydaje ze nawet 18 lat nie ukonczyles.

 

Relayed ma racje, bawisz sie w jakies podchody czy nie wiem co. Wez czlowieku napisz o co Ci chodzi, a nie zabierasz sie do tego jak pies do jeża.

 

No tak, beznadziejnie juz zaczynam pisać Teraz co byście powiedzieli jakby która kogo znacie np. z tego forum od dłuzszego czasu przyznałby się że prowadzi coś takiego

 

Tak zapytam, czy my jesteśmy sądem, US, czy samym ministrem Ziobro zeby sie przed nami przyznawac i oczekiwac kary/pochwaly ??

 

Sadze iz wiekszosci to szczerze zwisa czy Ty lub jakis tam forumowicz ma hosting bez dzialanosci jest to Twoja/jego sprawa i Twoja/jego odpowiedzialnosc, a raczej jej brak.

 

Przepraszam za dosc zaczepny ton wypowiedzi, nie jestem forumowiczem aktywnym ale jak widze takie głupoty to ciezko mi wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ten założyłem tylko dlatego aby się dowiedzieć czy istnieje coś takiego jak dobry i drogi krzak. PO tym temacie wszyscy myślicie że jestem jakimś krzakiem a to jest nieprawda, posiadam własny serwer dedykowany ale to tylko dla swoich własnych prywatnych celów i żadna powtarzam żadna osoba nie jest hostowana na moim dedyku(oprócz kont darmowych i moich bliskich znajomych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×