Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Komandosik

Serwer Dedykowany Pod Radio/ap/witryny Itd

Polecane posty

Witam, mam zamiar stworzyc dość duze radio internetowe wspolpracujace z pewnym dolnoslaskim klubem.

 

Potrzebuje serwer dedykowany, na wlasne autopiloty, serwer sc, witryny, galerie itd.

Kasa ktora moge wylozyc to okolo 200zl miesiecznie.

zalezy mi na szybkiej maszynie z duzym dyskiem i najlepiej jak najszybszym laczem i brakiem ograniczen transferu. no i jak wiadomo, zalezy mi na pingu...

myslalem o netdirekt, ovh, ale nie moge sie zdecydowac. potrzebuje pewnego uslugodawcy i szybkiej reakcji na jakiekolwiek wydarzenia.

 

prosze o szybka pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szalony! powiedz mi czego oczekujesz, bo na prawdę nic dobrego do 200 złotych nie znajdziesz. Osobiście polecam Ci hetzner.de lub webtropia.com w zależności od wymagań. za 3 miesiące będę mógł Ci powiedzieć, czy pewna oferta za 1800 złotych rocznie jest stabilna, bo jeżeli tak to będę chwalił nad niebiosa wśród nas ;P

 

Swoją drogą to radia internetowe są już nieopłacalną branżą... czy nie lepiej znaleźć coś nowego,, unikalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że aby zamówić u nich bezpośrednio to trzeba mieć niemieckie konto ;)

 

 

ale jest xxl-web.pl... :) Umowy miesięczne.. I można trafić na maszynkę bez opłat instalacyjnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200pln/msc nic nie znajdziesz. Radio internetowe, w dodatku duze potrzebuje też dużego i stabilnego łącza. Może znajdziesz coś z dużym łaczem za takie pieniądze ale wtedy na pewno pingi bedą zabujcze... ;] Proponuje Ci dać sobie z tym spokuj. Bo jeżeli to ma byc kolejne supe hiper wypas radio internetowe bez żadnych planów na przyszłość... to to nie ma sensu. Za 200pln/msc nie rozwiniesz go, trzeba je dobrze rozreklamować (gadu gadu nie wystarczy ;]) co kosztuje... Trzeba wykupić licencje(chyba, że wolisz byc nielegalny czego nie radze, bo niedługo skończy sie ta samowolka i możesz sprawić sobie przez to niezłe kłopoty ;]) A przede wszystkim trzeba na to przeznaczyc dużo czasu. Podejżewam, że skonczy sie to tak, że te "radio" padnie za 2-3 miesiące, a Ty tylko stracisz pieniądze, czas i pomozesz robić burdel na rynku polskich e-stacji. Właśnie przez takie stacje, bez przyszłości, ludzie boją się inwestować w reklame w internetowych rozglośniach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, nie rozumiecie. Radio ma byc oficjalnym radiem pewnego klubu muzycznego. wiec napewno ma przyszlosc.

co do legalnosci, skoro pod klub, to umowa z zaiks musi byc wykupiona ;)

potrzebuyje tylko dedyka ktory mi to udzwignie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 200zł Niedostaniesz dedyka ale możesz się zapytać soursense.eu i napisz do boku że wht jesteś i że ja ci polecam może dostaniesz za 200 ;)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloz na hetznerze (mam tam kilka maszyn [tez na innych] i szczerze polecam):

 

http://hetzner.de/rootserver.html

 

masz juz za 49euro, przy dobrej konfiguracji serwera zapewne pamieci Ci wystarczy. Ew. mozesz pomyslec o tym za 59euro , 2GB ramu i 2 dyski 300GB

Transfer leci 100mbits, po osiagnieciu 1TB przelaczaja na 10mbit. Tak czy siak nie predko przekroczysz 1TB

 

Zalety hentznera:

- dobry kontakt eng/de

- bez problemu dzialaja karty kredytowe takze takie jak ekarta z mbanku czy wirecard.com mastercarda

- dostep do panelu z platnosciami, konsoli odzyskiwania (mozna zaladowac sobie nowy system; to chyba otrzymuje sie pozniej, przy dluzszej wspolpracy)

- w przypadku problemu z platnosciami - nie ma zadnych akcji typu skasowanie serwera, czekaja, przez 2 tygodnie probuja sciagnac, potem kontaktuja sie.

Raz zapominajac, ze podpieta byla karta 12/2006 w styczniu mialem taka sytuacje, wszystko odbylo sie szybko i profesjonalnie - info od nich, zmiana karty w panelu admina,

i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200zł to są 3 driny we Wrocławskim klubie. Dołóż jeszcze parę drinów i udaj się do OVH.pl po serwer z dedykowanym łączem. Hetzner nie nadaje się na strumieniowe dane bo ma limity transferu.

 

Jeszcze powiedz jakie łącze cię interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×