Skocz do zawartości
Paul

Najtańsze Odnowienie?

Polecane posty

Raczej w domenach ciezko byc lepszym czy najlepszym. To tylko utrzymywanie, wlasciwie ciezko tu sie czyms wyrozniac - mowimy przeciez o cenach, ktore w MasterNET sa zwyczajnie mniej korzystne w stosunku do innych firm. Zreszta nie wiem kogo masz na mysli mowiac "wszyscy", wedlug tego co czytam wiekszosc woli wielkie firmy.

 

BTW MasterNET nawet nie napisal czy to spolka jawna, cywilna, z o.o. czy w ogole spolka. O jakosci mozna mowic przy serwerach, w przypadku domen jest istotna raczej trwalosc samej firmy niz jej infrastruktura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej w domenach ciezko byc lepszym czy najlepszym. To tylko utrzymywanie, wlasciwie ciezko tu sie czyms wyrozniac - mowimy przeciez o cenach, ktore w MasterNET sa zwyczajnie mniej korzystne w stosunku do innych firm. Zreszta nie wiem kogo masz na mysli mowiac "wszyscy", wedlug tego co czytam wiekszosc woli wielkie firmy.

 

BTW MasterNET nawet nie napisal czy to spolka jawna, cywilna, z o.o. czy w ogole spolka. O jakosci mozna mowic przy serwerach, w przypadku domen jest istotna raczej trwalosc samej firmy niz jej infrastruktura.

Nie chce mi się czytać już tych Twoich wypocin.

Raz już stwierdziłeś, że w ovh jest taniej a wyszło, że jest po równo(wystarczy zajrzeć na obie strony w cennik a nie takie brednie pisać). To wtedy wyjechałeś gdzieś tam, że przedłużenie w innej firmie kosztuje 50zł brutto a w MasterNET z vat wychodzi 52 bodajże..i co mi tu za różnica.

 

Grubo się mylisz mówiąc, że w firmach, które oferują domeny nie można mówić o jakości. Są np duże firmy: http://di.com.pl/news/24079,0,Domenypl_bez...ow_-_cz_II.html

 

I co liczy się jakaś wytrwałość tej firmy?Stosunek do klienta też trzeba mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Cóż z tego że zapłacę za domenę za pierwszy rok 90 groszy czy kilka PLN a potem będę płacił ponad 100 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać już tych Twoich wypocin.

 

To nie czytaj, nie piszę dla Ciebie - mam swoje zdanie.

 

Raz już stwierdziłeś, że w ovh jest taniej a wyszło, że jest po równo(wystarczy zajrzeć na obie strony w cennik a nie takie brednie pisać).

 

To chyba czytasz inny cennik, wystarczy porównać chociażby domeny .com - ceny wręcz diametralnie różne.

 

To wtedy wyjechałeś gdzieś tam, że przedłużenie w innej firmie kosztuje 50zł brutto a w MasterNET z vat wychodzi 52 bodajże..i co mi tu za różnica.

 

To 55zl, co stanowi prawie 10% drozej - to wedlug mnie sporo. Natomiast domeny globalne drozsze o ponad 30%.

 

Grubo się mylisz mówiąc, że w firmach, które oferują domeny nie można mówić o jakości. Są np duże firmy: http://di.com.pl/news/24079,0,Domenypl_bez...ow_-_cz_II.html

 

I co liczy się jakaś wytrwałość tej firmy?Stosunek do klienta też trzeba mieć.

 

O tej firmie już wszyscy napisaliśmy tomy, to ewenement, raczej wstyd dla całej reszty. Ogólnie miałem na myśli, że domeny kupuje się w firmach, które wiemy że będą istnieć - firma, która nawet nie jest spółką, może zwinąć skrzydła w ciągu chwili. Chcesz, lubisz, kupuj - moim zdaniem MasterNET to raczej serwery niż domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie miałem na myśli, że domeny kupuje się w firmach, które wiemy że będą istnieć - firma, która nawet nie jest spółką, może zwinąć skrzydła w ciągu chwili. Chcesz, lubisz, kupuj - moim zdaniem MasterNET to raczej serwery niż domeny.

No MasterNET obchodziło niedawno 5 urodziny i pewnie na dniach się zwinie, spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy na prawdę warto licytować się o każdą groszówkę?

Każdy Użytkownik rejestruje wszelkie usługi w firmie do której jest przekonany i nie ma naprawdę sensu nikogo na siłę przekonywać do innej firmy.

MasterNET.pl na pewno nie będzie miał wszystkich oferowanych usług najtańszych na rynku.

Oczywiście każda firma może się kiedyś nagle zwinąć czy to mała czy duża, lecz osoby znające zasady działania domen więdzą iż w takiej sytuacji użytkownik nie straci nagle domeny.

OVH chyba nie kupuje globalnych za złotówki więc może dlatego ma taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przestań smucić, jak ci się nie podoba to zamów sobie domene w nazwa.pl + serwer i już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty człowieczku bredzisz, mam swoje zdanie, które wyrażam. Ty nie będziesz mi mówić co mam robić. Moje serwisy to globalne .com, dla mnie różnica pomiędzy 18zł do 35zł jest wręcz ogromna (razy chociażby 20 domen). Mówię to co myślę, poparte doświadczeniem. Ty sobie kupuj nawet w nazwie, skoro dla Ciebie istotna jest cena promocyjna czy nawet darmowa rejestracja. Dla mnie ważniejsze są inne czynniki. Chłopie tyle postów napociłeś - wstyd żeby się w ten sposób wypowiadać. Zastanów się zanim klepniesz swoje trzy grosze, czasem warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie powinno się kupować domeny bezpośrednio u operatora a masternet nie jest operatorem nie ma umowy z nask. kupując domeny w MasterNEt kupujesz je w hrd.pl. Nie ma na co się napalać! Robisz tylko nie potrzebnie szum wokół masternet'u i nie wiadomo jaką reklamę. zanim coś napiszesz myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
masternet nie jest operatorem nie ma umowy z nask. kupując domeny w MasterNEt kupujesz je w hrd.pl.

jak setki innych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie setki firemek, ktore moga zniknac bez konsekwencji bez wzgledu na to czy obchodza piate czy dziesiate urodziny - zdecydowanie popieram kolege scz, kupujesz wazne domeny, kupuj w powaznej firmie z ugruntowana pozycja poparta spolka akcyjna badz przynajmniej z o.o. To tylko moje zdanie, nie mowie ze MasterNET nagle sie zwinie - tylko pokazuje techniczny aspekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masternet jak się zwinie domeny będą w HRD.pl a HRD.pl jak się zwinie będą w NASK z kąt będziesz mógł przenieść gdzie chcesz.

 

Domena to nie tylko domena ale również jakość usług oraz np dodatkowe usługi np dns

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie rozumiem tego wmawianie na siłę że MasterNET to lipna firma która może się zwinąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja jak dla mnie nie potrzebna. Ten kto chce niech sobie rejestruje w MasterNET, inni niech kupują domeny w Nazwie, a jeszcze inni w domeny.pl. Rynek jest duży i wyborów jest mnóstwo. Tyle ilu zainteresowanych tyle opinii o firmach.

Ja bym zamknął topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niech każdy rejestruje gdzie uważa za stosowne i najtańsze, najlepsze dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Wlasnie setki firemek, ktore moga zniknac bez konsekwencji bez wzgledu na to czy obchodza piate czy dziesiate urodziny - zdecydowanie popieram kolege scz, kupujesz wazne domeny, kupuj w powaznej firmie z ugruntowana pozycja poparta spolka akcyjna badz przynajmniej z o.o. To tylko moje zdanie, nie mowie ze MasterNET nagle sie zwinie - tylko pokazuje techniczny aspekt.

już daj sobie spokój, strasznie żenujące są te twoje teksty. napisałeś to chyba z 10 razy.

 

każda firma może zakończyć działalność, forma prawna tutaj niewiele zmienia, a gloryfikowanie w tej sytuacji sp. z o.o. (rozwiń sobie skrót) jest zabawne :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwinąć raczej nie ale na allegro może iść ;)

 

Weź się chłopie ogarnij w końcu ...

5 lat gosć rozwija firmę żeby sprzedać ją na allegro jak jakiś lipny darmowy hosting ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masternet jak się zwinie domeny będą w HRD.pl a HRD.pl jak się zwinie będą w NASK z kąt będziesz mógł przenieść gdzie chcesz.

 

Domena to nie tylko domena ale również jakość usług oraz np dodatkowe usługi np dns

 

Ty widziałeś rejestratora który by nie oferował kompletu usług dla domen - zresztą pokaż mi te DODATKOWE usługi poza zmianą DNSów oraz przekierowaniami.

 

Nie rozumiem tego wmawianie na siłę że MasterNET to lipna firma która może się zwinąć....

 

Weź no przecież nikt nic nie wmawia - tylko każdy wyraża swoje zdanie, wmawiać można ślepemu koniowi że musi skakać.

 

Weź się chłopie ogarnij w końcu ...

5 lat gosć rozwija firmę żeby sprzedać ją na allegro jak jakiś lipny darmowy hosting ... ?

 

Sprzedawane były znacznie potężniejsze firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty widziałeś rejestratora który by nie oferował kompletu usług dla domen - zresztą pokaż mi te DODATKOWE usługi poza zmianą DNSów oraz przekierowaniami.

 

na przykład OVH dawniej dawało konta 1000gp dla rejestrowanych domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź no przecież nikt nic nie wmawia - tylko każdy wyraża swoje zdanie, wmawiać można ślepemu koniowi że musi skakać.
Ok, wyraziłeś już swoje zdanie, więc po co się powtarzać?

Ciągłe powtarzanie się również można różnie odbierać.

 

Sytuacja jest niezwykle banalna, nie masz zaufania do danej firmy to idziesz do sklepu obok i koniec kropka, ale czy to oznacza że masz nosić na czole tabliczkę z napisem "nie mam zaufania do firmy X"?

 

Ponad 90% postów tego tematu to OT.

 

PS. każda firma nawet zatrudniająca kilkadziesiąt osób i nie posiadająca partnerstwa NASK'u może się nagle zwinąć zostawiając Klientów na lodzie..

 

Czy warto dalej dyskutować i się powtarzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×