Skocz do zawartości
hihi

[szukam] Zagraniczny, Bezpieczny(chroot) I Dobry

Polecane posty

wedlug twego zyczenia. we freebsd masz /usr/ports co w linuxie

chyba nie wystepuje.

 

Nie chcialem juz pisac o portach i tym, ze tez nie jest to taki wyjatek.

Bo wyszedlby referat, ale czulem, ze o tym wspomnisz, a skoro juz przywolales...

To sprawdz Gentoo Linux. Mnie osobiscie idea kompilacji wszystkiego jak leci nie przekonuje (wole kompilowac tylko to co potrzebuje), ale wiadomo, ze gusta sa rozne. I w tym przypadku Linux zaspokaja rowniez i te.

 

Scisle rzecz ujmujac Linux to przeciez tylko kernel.

W przypadku calej reszty dodatkow, znalazlo sie juz mnostwo pasjonatow, ktorzy na rozne sposoby rozne rzeczy probowali robic. Czasem z wiekszym powodzeniem i z wieksza aprobata mas, czasem z mniejszym. Takze dla kazdego cos milego ;-).

 

Dla mnie to dyskusja o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad swietami Wielkiej Nocy.

Dlatego dla mnie EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to dyskusja o wyzszosci Swiat Bozego Narodzenia nad swietami Wielkiej Nocy.

Dlatego dla mnie EOT

Że też nikt wcześniej na to nie wpadł ;)

Przecież to jest normalne.

Jeden ma przekonanie do tego, drugi do innego...

Istny temat rzeka... różniący się jednie doświadczeniem oraz znajomością danej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawda. ale linux dlamnie jest ble i koniec. nie zainwestowal bym w linuxa ani zlotowki, choc idee linuxa bardziej popieram niz idee windowsa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, popieram :X

 

Bill się teraz zdenerował bo stracił pozycje najbogatszego na świecie i najnowszy winshit będzie kosztował dużo by dać billowi przewagę :]

 

 

-----

 

Admin daj bana na *.microsoft com bo jeszcze nas shackują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa, popieram :X

 

Bill się teraz zdenerował bo stracił pozycje najbogatszego na świecie i najnowszy winshit będzie kosztował dużo by dać billowi przewagę :]

 

 

-----

 

Admin daj bana na *.microsoft com bo jeszcze nas shackują ;)

 

 

Bo przeznaczył ponad 30 mld na swoją fundację. Jak masz jakieś kompleksy to zachowaj je dla siebie, jak osiągniesz tyle co on, to wtedy pisz takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×