Skocz do zawartości
websign

Porządny Hosting Do 1000 Zł / Rok

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję porządnego hostingu do 1000 zł / rok.

 

Czego oczekuję

- bazy mysql bez limitu zarówno na ilość jak i wielkość (do rozmiaru konta)

- liczba obsługiwanych domen bez limitu (nieważnie gdzie kupione)

- konta pocztowe bez limitu itd.

- transfer minimum 20GB miesięcznie, ale z racji, że nie wiem co będzie przez ten rok, najlepiej około 40GB

- mod rewrite, htaccess

- php5

- mysql hmmm najlepiej też 5, ale jako że pewnie z tym będzie ciężko od 4.1 starczy

- możliwość aktywacji wildcard dla wybranych domen

- najlepiej sensowny rozkład domen na serwerze - czyli w katalogu głównym domeny np. domena1.pl, domena2.com.pl itd. a w nich dopiero konkretne public_html

 

Warunkiem jest, żeby to przyzwoicie chodziło, bo niestety mój aktualny hostingodawca nie jest w stanie spełnić zwłaszcza niezawodności działania (ciągłe pady poczty, stron itd.)

 

Przy okazji znalazłem hosting e-vip: http://e-vip.pl/offer,4 - nie widzę na pierwszy rzut oka zbyt wiele opinii o e-vip - czy ktoś się może podzielić opiniami?

 

Pozdrawiam i czekam na wskazówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

e-vip ? jeeny.. znowu jakaś firma nie wiadomo skąd... a co do hostingu za ok. 1000 PLN to chyba tylko IQ.pl.. hmmm... nie wiem, może spróbuj jakiś Agnat, czy coś? Ale nie znam ich.. kurde, ciężko coś w shared hostingu za taką kwotę, bo to już powoli idzie w pułap resellera, ba.. VPS-a (ale niestety tylko w Niemczech).. na pewno przy takiej kasie warto mieć serwy w Polsce.. i tutaj solidną rzecz da Ci Sisco.. napisz do Pana Artura Pajkerta - artur.pajkert@sisco.pl - mam u nich resellerca, działa świetnie, mam tam kilka stron, na których mi baaardzo zależy i nie było jeszcze ani chwili zwątpięnia (tzn. było, gdy Chello mi padło, ale to mi padło, nie w Sisco : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaproponować plan Medium Reseller 2gb/40gb za 420zł na rok, lub Platinium reseller 5gb/80gb za 840zł na rok.

 

http://www.prohost.pl/hosting.php?spt=10

 

Hostowane w Gdańsku na serwerach Della.

 

e-vip ? jeeny.. znowu jakaś firma nie wiadomo skąd...

Nie przeginaj. To, że ktoś nie siedzi tu na forum to nie znaczy, że ma złą ofertę odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję porządnego hostingu do 1000 zł / rok.

Proponuję przetestować któryś z serwerów wirtualnych Biznes u nas. Za 99 zł + VAT rocznie może Pan otrzymać serwer z 2 GB przestrzeni i 33 GB transferu miesięcznego, a za 199 zł + VAT opcję z 5 GB przestrzeni i 66 GB transferu miesiecznego. No, chyba, że koniecznie chce Pan wydać ten 1000 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jest praktycznie reseller. Wiec ja zaproponuje sisco.pl, hostings.pl, kei.pl. jak będziesz miał bazy 1GB to każdy cię pożegna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tylko teraz tak: Sisco ma shared w Niemczech, ale podobno mocny sprzęt, ceny też wysokie jak na Niemcy, więc chyba można wymagać jakości, panel od Blinka i rulez..... i będą to przenosić do Polski, a raczej otwierać na nowo dział w Polsce, tak słyszałem.. no a resellery są od razu w Polsce.. można machnąć resellera np. 5/50.. to akurat jakoś tysiak powinien być.. nawet nie trzeba podkont robić, czy użytkowników, tylko jechać na jednym, domyślnym.. no a jak się okaże, że jednak trzeba komuś coś założyć, to tylko lepiej, że już będzie taka możliwość.. (panel DA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proponuje zerknąć na http://ncgroup.pl i pakiet Virtual 20G Obecnie w promocji Strrrasznie tanio.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warunkiem jest, żeby to przyzwoicie chodziło, bo niestety mój aktualny hostingodawca nie jest w stanie spełnić zwłaszcza niezawodności działania (ciągłe pady poczty, stron itd.)

 

To jednak mega.sisco.pl odpada ze względy na php4 i sql4. Nie wiem czemu się tak zawzięli na te starocie.

do 1000 złoty. To masz wymagania spore. Dorzuć jeszcze coś i zdecyduj się na Lunę w Kei.pl (spełzania wszystkie twoje oczekiwania) Niestety cena jest trochę wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jednak mega.sisco.pl odpada ze względy na php4 i sql4. Nie wiem czemu się tak zawzięli na te starocie.

 

Nie starocie. Najnowsze wersje:

PHP 4.4.7 - 2. maja 2007

MySQL 4.1.23 - 12. czerwca 2007

 

A nie biora nowszych pewnie przez niekompatybilnosci wsteczne i problemy uzytkownikow ze zmianami.

 

Koniec aktywnego rozwoju MySQL wersji 4.1 (obecnie najpopularniejszej) skonczyl sie wprawdzie w ub.r., ale MySQL w wersji 4.0 bedzie poprawiany jeszcze do konca przyszlego roku, a wersja 4.1 az do konca 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tomi ...myślałem, że już z dwa tygodnie temu w innym wątku widziałeś, co pisałem ja, czy ktoś inny.. jest mega2.sisco.pl z php i mysql 5, a do tego z automatycznymi DNSami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponi nie wiedziałem. Sprawdzę. Już widzę PHP Version 5.2.3

Ciekawe czy Pan Artur Pajkert ma jeszcze preferencyjne ceny Dla forumowiczów.

 

Niestety ktoś zapomniał PDO włączyć pod mysql

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×