Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
moron

[wirtualny]hosting Pod Galerie

Polecane posty

witam

szukam hostingu pod galerie (najprawdopodobniej Coppermine - tak wiem co myslicie o tym skrypcie ale on jest najwygodniejszy...) fotek (i moze kilka filmikow ale one raczej beda na youtubie) z duzego zlotu ktory ma sie odbyc na dniach

 

wymagania to z 5GB miesiecznie przez jakies 2 miechy potem ten 1GB powinien starczyc aczkolwiek przydalaby sie opcja dokupienia transferu jak bym sie pomylil w obliczeniach ;)

 

uptime'a nie wymagam 100% ani 99.999% wystarczy zeby nie bylo jakis dlzszych przerw w ciagu dnia (no i godzin szczytu)

 

cena oczywiscie w miare rozsadna bo stowazyszenie biedne i pewnie bede musial dac kase z wlasnej kieszeni :/

 

prosze o oferty w temacie a nie na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam hostingu pod galerie (najprawdopodobniej Coppermine - tak wiem co myslicie o tym skrypcie ale on jest najwygodniejszy...) fotek (i moze kilka filmikow ale one raczej beda na youtubie) z duzego zlotu ktory ma sie odbyc na dniach

Zachęcam do skorzystania z naszej aktualnej promocji (szczegóły w mojej sygnaturce -- 1 GB powierzchni i 20 GB transferu miesięcznego za jedyne 59 zł + VAT rocznie) lub z jednego z serwerów wirtualnych Home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka kwotę chcesz wydać ale zaproponuje Starter za 105zł / rok. 600mb/11gb. Coppermine automatycznie instalowany z dostępem do ImageMagick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×