Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kochan

Serwer I Domena Mega Projekt

Polecane posty

Witam poszukuje sponsora, który będzie mógł mi zapewnić naprawdę dobry hosting oraz domenę. W zamian oferuje reklamę w każdej postaci.

A teraz o projekcie.

 

Projekt Clan Game to forum oraz portal. Portal zamieszczane były by przeróżne wiadomości ze świata gier sieciowych tzn. np. Americas Army, CS oraz wiele wiele innych. Obszerny download z plikami pomocniczymi dla graczy oraz dla początkujących administratorów serwerów. Oczywiście koniecznie zamieszczony spis klanów oraz ich stron www.

 

Forum miało by służyć do wymiany poglądów, udzielania porad młodszym graczom, pomocy w problemach, służyło by również do wyrażania opinii o różnych graczach oraz klanach oraz inni użytkownicy mieli by możliwość zaciągnięcia się do klanu a klany do umawiania się na sparingi.

 

Cały serwis skupiał by się na klanach a dla tych klanów, które po prostu zaczęły swoją przygodę mieli byśmy specjalną ofertę np. sponsorowanie kanału na serwerze TeamSpeak bądź kilka megabajtów miejsca na serwerze pod stronę internetową.

 

Oczywiście w kwestii serwera TeamSpeak większość rzeczy zostało uzgodnione z pewnym właścicielem firmy. Więc serwer w 90% już mamy. Właściciel firmy chce tylko efektów.

 

Dlatego zwracam się z poważną prośbą do poważnych sponsorów o zasponsorowanie domeny i serwera.

 

Kontakt można uzyskać wysyłając mi PW bądź poprzez email kochan.kostrzyn@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję następnym razem sprawdzić swoją ofertę słownikiem... Oferta z błędami ortograficznymi wygląda niepoważnie, a chyba każda firma hostingowa dostaje podobnych bardzo wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc skrypty.

Forum PHPbb2 bądź SMF rozważam również IPB w wersji 1.3 ponieważ ta jeszcze była darmowa.

 

Co do portalu jeszcze się dokładnie nie zdecydowałem ciągle rozważam co było by lepsze, bardziej funkcjonalne gdzie łatwo i prosto będzie można tworzyć styl bądź modyfikacje.

EP, WebSpell z tym że zmodyfikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ipb 1.3 jest darmowy ale dla starych licencji. Jak teraz zainstalujesz to masz nielegalnie. W phpbb2 nie wiem czy warto iść jak niedługo ma być phpbb3. Zobacz PunBB.

 

O tych skryptach na portal nie słyszałem to trudno mi ocenić ich "zasobożerność" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

"PunBB odstrasza wyglądem"? No ale chyba ktoś tam grafę będzie robił, nie? Logiczne, że trzeba będzie to ładnie zrobić, tak w klimatach 'portalu'... Czy nie i lay z jakiegoś templatemonstera na chama i koniec?

 

a.. phpBB odstrasza opinią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hhmmm... ty wiesz ile jest takich portali ???? To nie ma cienia się wybić... wiem bo siedzę w tym parę dobrych lat... ehh...

 

Nie masz 80 zł na hosting i domenę ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja jestem administratorem WebSpell.pl oraz pomagam w tworzeniu kolenych wersji WebSpell ;) co do zasobów, standardowa wersja jaka dajemy w dziale download nadaje sie pod male "klany" pod duze serwisy trzeba przerabiac kod, ogolnie jeszcze nie mialem mozliwosci przetestowac skrypt w ekstremalnych warunkach ... ale ogolnie odradzam go pod wieksze serwisy ... chyba ze to ma byc taka przejscowka ( np oczekuje na cos nowego ala wlasny cms :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×