Skocz do zawartości
Loniu

Tanie Domeny Z Aliasami Na E-maile.

Polecane posty

Witam. Szukam dobrych tanich domen najlepiej .pl lub .info aby w pakiecie mialy tez mozliwosc alisaów na e-maile.

Transfer domeny nie wiem jak to sie liczy ale server bedzie miał 4GB/s transferu miesiecznego to tak by starczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"tanie dobre domeny"? sam musisz zdecydoć jaką chcesz mieć nazwę.

Aliasy ustawiasz w panelu administracyjnym u dostawcy hostingu gdzie podpiętą masz domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ok wiem wiem, ale czy kazda firma daje mozliwosc alisów na e-maile jaks ie zakupi np. domene .pl wiem ze np. www.domeny.pl takiego czegos nie mają...

 

dlatego pytam sie o strony gdzie mozna kupic takie domeny gdzie i bedzi emozna ustawiac aliasy na e-maile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem wyżej, że aliasy email ustawiasz w panelu administracyjnym dostawy hostingu (chyba każdy który ma jakiś panel) gdzie podpiętą masz swoją domenę a nie bezpośrednio u rejestratora domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jak np. kupie server w firmie xxx.pl i strona bedzie sie nazywała... loniu.xxx.pl to e-mail bedzie wygladał: loniu@loniu.xxx.pl a ja chce zeby to "xxx" czli nazwy firmy nie było.

 

i chodzi mi o to ze jak wykupie np. domene info i bede mial adres www.loniu.info czy bede mógl tez zakąldac aliasy na e-miale ze np. mam e-mial loniu@interia.pl a alias dam na to loniu@loniu.info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... to podpinasz właśnie swoją domenę pod serwer i użytkujesz go pod swoją domeną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba mnie nie rozumiesz, a ja tym bardziej ciebie.

 

Załózmy kupuje server na www.webd.pl

nazwa mojej strony to www.krowa.webd.pl - i tam moge dac aliasy an e-maile tylko np. loniu@krowa.webd.pl

i teraz kupuje sobie domene i mam adres np. www.byk.info i czy wtedy mam mozliwosc zalozenia aliasów na e-mial np. loniu@byk.info ? Jak tak to gdzie takie domeny moge kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol....

 

Domeny wszędzie sobie możesz kupić.... Tylko musisz mieć opcję podpinania domen więcej niż jedna do swojego hostingu tak jak ja np mam:

 

jarek@tyskie-serwer.pl

jarek@e-mlodziez.eu

itd....

 

To zależy od Hostingu

 

 

/edit

Z tego co widzę to webd ma np wi pierwszym planie możliwość podpięcia jednej domeny !!

W drugim dopiero 3 domeny max !!

 

a tak w ogóle to odradzam webd...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg ! ale ja nie chce dawac aliasy an e-maial z hostingu tylko np. na onet.pl interia.pl ! dalem tylko przykład aliasów z hostingu i jak go zastapic ... np. mam e-mail krowa@interia.pl a chce miec cos z hostingu wtedy mam np. loniu@krowa.webd.pl (hosting webd.pl) ale ie chce zeby bylo webd.pl w tej nazwie... wie cpo to kupuje domene by bylo np. krowa.info... i czy wtedy moge gdzie stamw domenach ustawic np. alaisa na krowa@interia.pl aby bylo przekieriwanie np. z loniu@krowa.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Loniu zakręciłeś wszystko o 260* ;)

To co możesz robić sobie z własnymi adresami/aliasami email we własnej domenie to już Twoja sprawa, możesz sobie robić przekierowania z alias@loniu.info na loniu@interia.pl , etc...

 

PS. przed wysłaniem następnego postu może sprawdź pisownię bo trochę się tego czytać nie da.

 

OK, Exit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to mi chodziło... chodzilo mi o to czy w kazdej domenie .info jaka kupie obojetnie gdzie bedzie mozliwosc przekierowania. ze jak kupie domene loniu.info a mam e-mial krowa@interia.pl i chce miec na niego przekierowanie np. loniu@loniu.info (czyli e-miale beda wyslyna na krowa@interia.pl) TAK ?? Czy kazdy hosting domen to ma ? I czy nieograniczoną ilosc... ? I co polecacie dla mnie.

 

 

 

Sory za błędzy literowe, ale mam klawe zrabana i raz wchodzi klawisz raz nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie moge !!! Strony gdzie mzona kupic domene !! .info ! z Aiasami na e-mial ! np. na loniu@interia.pl ! I po wykupioniu domenu loniu.info ! abym mogl dac alias na tego me-maial z interi i np by bylo loniu@loniu.info !

 

Czy to tak trudno skumac ? I odpiwedzicz czy tak sie da czy nie ;| ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kazdy hosting domen to ma ? I czy nieograniczoną ilosc... ? I co polecacie dla mnie.

Sory za błędzy literowe, ale mam klawe zrabana i raz wchodzi klawisz raz nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisałem - Czy kazdy hosting DOMEN to ma. To co mialem napisac ? Czy kazda strona co sprzedaje domeny to ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałem - Czy kazdy hosting DOMEN to ma. To co mialem napisac ? Czy kazda strona co sprzedaje domeny to ma ?

 

Strasznie mylisz pojęcia...

Nazwa.pl, RejestracjaDomen.pl, Az.pl itp - sprzedają Ci sama domenę czyli tylko nazwę czyli np. loniu.info i to wszystko nie oferują żadnych przekierowań e-mail, miejsc na stronę nic ... płacisz tylko za domenę i tylko ją masz.

Następnie musisz zakupić sobie gdzieś hosting np. insanet.pl, masternet.pl itp - po podpięciu (czyli wpisaniu np. ns1.masternet.pl i ns2.masternet.pl w firmie gdzie kupiłeś domenę ) swoje domeny możesz tworzyć w niej skrzynki e-mail ale też i przekierowania co tylko zapragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

hosting domen to się nazywa obsługą DNSów chyba ; ) stare jak świat hehe..

 

a to, co chce zrobić ten gościu to można zrobić albo rekordami w panelu DNSów domeny.. albo już na konkretnym serwerze.. a jak to wygląda gdzie, to już trza wyczytać w konfigach ofert danych ISP : )

 

a klawiaturę trza wymienić, jak źle pisze : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×