Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil01

Backup-serwerydedykowane.pl

Polecane posty

witam wszystkich serdecznie mam pytanie dotyczace kont backup ktore sa dostepne w ofercie serwerydedykowane. jak sie te serwery spisuja? Jak z szybkoscią połączenia? Czy dane nie giną ??

 

 

 

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane nie giną ;)

A tak na poważnie to kolega korzysta z usług (webmasterzy.org) I nie narzeka i poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na pierwszym miejscu stoi szybkość przesyłania danych(jak największy) gdyż nie będę przesyłał 20Gb danych przez 2 dni ;/ to by bylo bez sensu(oczywiscie o bezpieczeńsdtwie danych juz nie musze wspominać). Czyli jak uważacie brac takie konto pod backup w serwerydedykowane.pl ? Jak tam z transferem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie używam bqbackup od dobrego pół roku ale ja z nimi nie miałem problemów - backupy z serwerowni niemieckich i amerykańskich (Hetzner/1Paket/Dediwebhost/LT/SL) leciały z prędkościa co najmniej 600-700 KB/s co było przy rsyncu wystarczające (trochę przeszkadzały dość wysokie pingi przy kopiowaniu dużej ilości małych plików).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie używam bqbackup od dobrego pół roku ale ja z nimi nie miałem problemów - backupy z serwerowni niemieckich i amerykańskich (Hetzner/1Paket/Dediwebhost/LT/SL) leciały z prędkościa co najmniej 600-700 KB/s co było przy rsyncu wystarczające (trochę przeszkadzały dość wysokie pingi przy kopiowaniu dużej ilości małych plików).

 

Ja tp i sl testowalem i raz tylko mi poleciało 800kb/s - normalnie nie wyciągało 100kb/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem w SD 2-3 razy wszystkie dane i nie kupię już od nich nawet paczki zapałek,

aczkolwiek należy zaznaczyć, że to było rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×