Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
nvu

Jaki Skrypt Pod Forum ? Smf Nie Wchodzi W Gre !

Polecane posty

Witam, otwieram wkrótce dojść duże forum i myśle nad skryptem. Narazie jest to phpBB, ale zauważyłem że dużo for jest też na przemie, spotkałem się z opiniami że przemo ciągnie dużo zasobów. Ale jednak Piotr Rubik ma swoje forum na przemie i bardzo duża odwiedzialność (jakoś mu wytrzymuje) tak samo forum przema, jest wiele takich for których mógłbym wymieniać (nawet na serwerach webd.pl), myślę że forum przema będzie dobrym wyborem, co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

przemo dobrym wyborem? "bo Rubik go używa"?? pewnie goście, którzy stawiali Rubikowi forum nie znają się na niczym oprócz ostrego kasowania za byle bzdurę.. poza tym on pewnie ma taki hosting i tyle buli, że firma hostująca ani myślałaby go wyganiać... dzieciaki z przemasami to nie Rubik z przemasem...

 

nie no rozśmieszył mnie ten wątek... heh

 

 

SMF albo PunBB.. to tak a propos tematu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ja aktualenie jestem na phpbb3 i naraziej est gites majonez ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie SMF?

 

Ja ostatnio intensywnie pracuję na PunBB. Dzięki modyfikacjom, można z nim cuda wyprawiać ;)

 

Poza tym obsługa PunBB (z punktu widzenia usera) jest prosta jak budowa cepa. Jak masz trochę pojęcia o grafice i trochę z duszy artysty to możesz i dodać ładną oprawę graficzną (prosta budowa na .css).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie SMF? Może jeszcze tylko darmowe? Najlepiej to napisz swój własny system for i będziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom phpbb3 or smf... ;) Czekam oczywiście na smf 2 ;)

 

 

co do phpbb3.. nie podoba mi się ustawianie tych uprawnień.... az to jest męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×