Skocz do zawartości
nvu

[czy Wytrzyma] Intel Celeron 2.4 + 512 Mb Ramu ?

Polecane posty

Witam, tak jak w temacie zamierzam kupić na xxl-web.com serwer dedykowany Power 1000 (z góry na rok), i mam pytanie czy on wytrzyma te 1 TB miesięcznie ? czy technicznie jest to możiwe ?, oczywiście nie będe trzymał przema na nim ale np. samo phpBB prawdopodobnie będzie... Myśle że wytrzymał by te 800 GB transferu ;p Proszę o info.

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak w temacie zamierzam kupić na xxl-web.com serwer dedykowany Power 1000 (z góry na rok), i mam pytanie czy on wytrzyma te 1 TB miesięcznie ? czy technicznie jest to możiwe ?, oczywiście nie będe trzymał przema na nim ale np. samo phpBB prawdopodobnie będzie... Myśle że wytrzymał by te 800 GB transferu ;p Proszę o info.

;)

nie ma szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans...

A ile mniej więcej uciągnie ?, i czy mógłbyś polecić jakiegoś dedyka w granicach 130 zł z możliwością rabatu jeżeli będzie płatne z góry na 12 miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile mniej więcej uciągnie ?, i czy mógłbyś polecić jakiegoś dedyka w granicach 130 zł z możliwością rabatu jeżeli będzie płatne z góry na 12 miesięcy ?

 

nie znam takich. Cena, ktora podales spowodowala, ze moja szczeka dolna lezy na klawiaturze i nie dowierza, ze to mozliwe znalezc dedyka w takim przedziale cenowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam takich. Cena, ktora podales spowodowala, ze moja szczeka dolna lezy na klawiaturze i nie dowierza, ze to mozliwe znalezc dedyka w takim przedziale cenowym ;)

W OVH najtańszy dedyk, przecież ~100zł mieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak w temacie zamierzam kupić na xxl-web.com serwer dedykowany Power 1000 (z góry na rok), i mam pytanie czy on wytrzyma te 1 TB miesięcznie ?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak jak w temacie zamierzam kupić na xxl-web.com serwer dedykowany Power 1000 (z góry na rok), i mam pytanie czy on wytrzyma te 1 TB miesięcznie ? czy technicznie jest to możiwe ?
Tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ;)

Nie bądź taki mądry, dalej sprecyzował, że to nie download. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź taki mądry, dalej sprecyzował, że to nie download. ;)
Jest tez cos takiego jak ruch mieszany :) Nigdzie nie napisal, ze bedzie tam jedynie forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tez cos takiego jak ruch mieszany ;) Nigdzie nie napisal, ze bedzie tam jedynie forum ;)

W każdym razie nie mogłoby tam być nic wykorzystujacego mocno bazy danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ja troche podreklamuje Hosteurope. Mam VPS i musze powiedziec, ze wszystko smiga jak powinno. Na maile odpowiadaja do dwoch godzin w godziny robocze w jezyku angielskim... a to jak na warunki niemieckie bomba. Serwery warte swej ceny, a nawet nie docenione ;) W nastepnym roku chyba bede robil wielka migracje na kilka dedykow z Webtropii wlasnie do Hosteurope (ahhh te dyski SAS :-) ) Najpierw jednak chce zobaczyc, jak sie sprawuje ta Webtropia.

1 tb na tym konfigu... ciezko ale mozliwe. Pamietac trzeba jednak, ze mozliwe, nie znaczy, ze kiedy kolwiek tak bedzie. Zaloz sobie minimu: dajmy na to polowe na tym sprzecie powinienes bez problemu wykorzystac... W ten sposob, jak wykorzystasz wiecej, bedziesz sie cieszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziałbym w hosteurope.de ale nie znam mocno angielskiego (tak średnio), i jak będe chciał zrezygnować to nie wiem co im napisać. Tak pozatym to mam kartę Visa orange z mbanku i chyba powinna działać bo to nie jest electron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pozatym to mam kartę Visa orange z mbanku i chyba powinna działać bo to nie jest electron.

Tak, bedzie dzialac. Przeciez Visa Orange to typowa karta kredytowa:) A to ze wydana razem z Orange to nie ma nic do rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh trzeba mieć e-karte z mbanku koszt niecałe 30 pln rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam na wyborem tego serwera pod forum, tylko ze moje forum niezuzywa 1 TB transferu miesiecznie tylko niecale 10% tego czyli gdzies ok 100 GB, warto sie pakowac w to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×