Skocz do zawartości
Gość pzebracki

Serwer Pod Teamspeak

Polecane posty

Gość RuFiK

witam :)

 

czy mozecie mi pomoc wybrac serwer pod ts, bardziej mnie interesuje lokalizacja .de ( taniej :) )

nie musi byc to jaka wygórowana maszyna, sam ts ma chodzic z dobrymi pingami, szczegolnie prosbe kieruje do osoba ktore juz maja swoje teamspeaki w de, ktore mogliby by sie dowiadczeniem podzielic ;]

 

co do ceny, wiadomo, nie zawysoka :)

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyka pod SAMEGO tsa? Przecież to dużo ramu/cpu nie bierze jak chcesz przetestować jak wygląda sprawa z tsem w NetDirecie to zapraszam na PW.

 

/// Edit chyba że masz zamiar zrobić darmowy hosting TS :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mozecie mi pomoc wybrac serwer pod ts, bardziej mnie interesuje lokalizacja .de ( taniej :) )

nie musi byc to jaka wygórowana maszyna, sam ts ma chodzic z dobrymi pingami, szczegolnie prosbe kieruje do osoba ktore juz maja swoje teamspeaki w de, ktore mogliby by sie dowiadczeniem podzielic ;]

 

co do ceny, wiadomo, nie zawysoka :)

OVH. Może nawet najtańszy wystarczy? TS ma małe wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ci moge u mnie na vps postawić bo i tak nie mam co zrobić z vps w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj sie w Strato.de słyszałem że nie mają problemów z pingiem do polski. Wiec jakbyś miał wolne zasoby to byś mógł do tego sobie jakiś serwerek gier postawić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz dedyka pod ts to może kup sobie jakis VPS w polsce wyjdzie taniej i lepsze pingi beda :)

Wyjdzie drożej, a pingi nie mają żadnego znaczenia w takim zastosowaniu. Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

po kolei :)

 

 

OVH. Może nawet najtańszy wystarczy? TS ma małe wymagania sprzętowe.

 

serwer w ovh czyli Francja ? juz miaelm tsa na OVH .. i nie jestem zadowolony a wrecz odradzam ...

 

 

jak chcesz dedyka pod ts to może kup sobie jakis VPS w polsce wyjdzie taniej i lepsze pingi beda :)

 

 

tak ? to podaj mi linki z rozsądnymi cenami

 

Jak chcesz to ci moge u mnie na vps postawić bo i tak nie mam co zrobić z vps w polsce

 

zapraszam na PW badź gg 7894369 :)

 

noi czekam na dalsze info :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwer w ovh czyli Francja ? juz miaelm tsa na OVH .. i nie jestem zadowolony a wrecz odradzam ...

Ja hostowałem ich tam wiele i nie zauważyłem żadnych problemów. Co było nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTAT(SadaM666 @ 28.07.2007, 23:22)

jak chcesz dedyka pod ts to może kup sobie jakis VPS w polsce wyjdzie taniej i lepsze pingi beda

 

 

 

tak ? to podaj mi linki z rozsądnymi cenami

 

Napisz jaką cene uważasz za rozsadną

 

 

CYTAT(SadaM666 @ 28.07.2007, 21:22)

jak chcesz dedyka pod ts to może kup sobie jakis VPS w polsce wyjdzie taniej i lepsze pingi beda

 

Wyjdzie drożej, a pingi nie mają żadnego znaczenia w takim zastosowaniu. Litości...

 

Niekoniecznie , Sam napisał że chce mieć dobre pingi .Osobiscie wole rozmawiac na ts który ma ping 25-30 niż naprzykład 100-180 ( ten przedział 100-180 to taki przykład )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie serwery gier, ale wiadomo ts w usa to nie to samo co ts w Polsce - Najlepiej niemcy on powiedział TANIO. Jeżeli on ma zamiar robić jakiś hosting dla znajomych albo darmowe pokoje to mu nie wystarczy transferu na tanich serwerach w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja nie widzę lepszej alternatywy od Niemiec.

Polska odpada z powodu ceny lub transferu. A po co sie bawić w serwery w Francji jak można kupić dobrą maszynę z "dobrymi" pingami w Niemczech.

 

Dla mnie sprawa jest jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba szybciej ty powiennieneś odezwać sie do mnie na PW a nie ja do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

co do ts we francji, mialem juz tam , pingi po ok70 + , w de mam ok 35- 55 ( moi ludzie tez ... )

 

@kisiek pm wyslany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
( moi ludzie tez ... )

 

Zabrzmiało mi to jakąś szajką :)

 

 

@rufik ta różnica w głosie nic ci praktycznie nie da :) tak samo będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ts we francji, mialem juz tam , pingi po ok70 + , w de mam ok 35- 55 ( moi ludzie tez ... )

Ja do OVH miałem ponizej 40 ms (TPNET). Zresztą różnica na poziomie 20 ms w takim zastosowaniu jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do OVH miałem ponizej 40 ms (TPNET). Zresztą różnica na poziomie 20 ms w takim zastosowaniu jest bez znaczenia.

 

nawet przy 150ms do serwera z obu stron, czlowiek nie potrafi zlokalizować opoznienia.. Rozmowa jest plynna..

 

moze administracja z extraserv sie wypowiedza smile.gif

 

VPS z hosteurope najmniejszy..(ewentualnie ze strato) jeżeli psotawisz tam jeden publiczny serwer to bedzie bez problemu pracował nawet przy sporej ilości uzytkowników. Szkoda pieniedzy na całego dedyka. 128 gwarantowanego RAMu spokojnie styknie i zostanie z zapasem.. o procka nawet nie musisz sie martwić. A co do transferu to 500GB styknie na powiedzmy 300 osób w szczycie (liczac ze od rana masz wykres transferu w rodzaju sinusoidy) (przy sredniej codecu ~19kbit). Im wiecej uzytkowników w jednym pokoju, tym wiecej zuzywasz procentowo transferu. Takie usrednione dane..

 

ilość zuzytego RAMU tak na prawde zalezy od ilosci serwerów na serwerze a nie danych w nim zawierajacych. Chyba, ze postawisz na MySQL, a nie SQL Lite to ma wieksze zasoby ramu (o jakies 20-30%). Ale i tak 128MB ram styka.

 

Ten VPS powienien pociagnac bez problemu 300-400osob, czyli CPU/transfer sie pokrywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Majkel - W grach takich jak CS gdzie trzeba być szybkim a ts w usa jest najgorszym rozwiązaniem - owszem rozmowa będzie płynna, ale ja z domu powiem "Jest za rogiem" a mój kumpel z klanu usłyszy to za 1.5sekundy gdzie najprawdopodobniej będę już dostawał w dupsko z ak-47 xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Linux dobrze gada, ja gram w A*A i tam jest ta sama zasada ( zreszta chyba wszedzie ) wiec och jak najbardziej odpada :)ps. Majkel, twoja wypowiedź dałą mi troche to rozumienia ;)

 

ps. jak jest z umowami w tych firmach, jest mozliwosc placenia w systemie miesiecznym ? i nie ma zadnych kruczkow ze po 3 msc podwaja sie stawka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×