Skocz do zawartości
ICM

Webdesign Poszukiwany

Polecane posty

Możecie podać linki do stron firm/osób, które zajmują się projektowaniem stron? Większość projektów jakie łatwiej mi napotkać to takie tego typu, że ja lepsze bym zrobił, a nie zajmuje się tym na co dzien... Mam dosyć już ofert typu profesjonalny design za 40zł oO

 

Mam na myśli takie, za około 1000-2000+

 

Pozdrawiam,

ICM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy tylko grafik, xhtml i css nie musi być.

 

Jeśli ktoś na tym forum zajmuje sie grafika to prosze link na PW do ostatnich prac lub portfolio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@zoozoolek, sądzę, że ICM chodziło raczej o coś bardziej ambitnego. Active-comp, sądząc po witrynie, ma niewiele wspólnego z profesjonalizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Szewc bet butów chodzi"?

 

Wybacz ironię, ale jeśli nie są w stanie sami sobie stworzyć choćby średniej witryny (ta obecna to jakieś 10 lat w tył), to ja bym im nie powierzył zlecenia.

 

Ciekawe, mają umiejętności i tak spartolili własną witrynę, dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Citydesign też kiedyś miałem nieco do czynienia. Ogólnie wrażenie pozytywne, tylko trzeba jasno zaznaczyć, że NIE CHCESZ badziewiarskiej strony 100% flash tylko normalną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, mają umiejętności i tak spartolili własną witrynę, dziwne...

 

a przeglądałeś w ogóle portofolio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem, nie znalazłem nic co by wyrastało ponad poziom templatemonster i innych. Średniacy.

 

Inna rzecz, że za 1000zł nie można oczekiwać cudów, ale i tak to zbyt wiele jak na ich prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.explosivo.ocom.pl

 

http://wicus.deviantart.com/

 

Jeżeli chcesz więcej pisz na. E-mail lub GG

 

Laye nie są w sumie pro , lecz wszystko zależy od klienta .

 

Pozdrawiam Michał Mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do rewizja.net, firma znajomego ale wiem że robią niezłe stronki :D Jak powiesz ze ja cię przysłałem to może i zniżkę dostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

maniack chyba coś pomyliłeś adresy.. oprócz pierwszego to tam nic nie można zobaczyć.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniack chyba coś pomyliłeś adresy.. oprócz pierwszego to tam nic nie można zobaczyć.. heh

Przecież podał linki do ich prac na deviantart/digart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, jak pokazuje doswiadczenie, wlasna strona nie ma wplywu na ilosc i jakosc klientow. Ba, u siebie w firmie nie mam nawet oferty kreacji na stronach WWW... a i tak na brak zlecen nie narzekamy :-). Klienci patrza na umiejetnosci potwiedzane przez portfolio oraz na doswiadczenie. A wlasny serwis... znacie przyslowie, ze szewc bez butow chodzi? ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

duszczyk.com - Flyer

 

On mi przypadl do gustu i niebawem sie z nim skontaktuje. Jak zawsze nie wszystkie projekty mi sie podobaja, ale wiekszosc jest OK. Czy wie ktos jakie on moze miec ceny mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×