Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sch

Dedyk Na Webtropia.com

Polecane posty

Od wielu dni przegladam oferty serwerow dedykowanych, w Polsce nie ma tak dobry ofert jak w Niemczech. Dlatego zecydowalem sie na wykupienie dedyka w Webtropia i mam pytanie:

Jaki mniedzy innymi jest ping z roznych dostaczycieli netu(np. tp, chello lub innych) w polsce bo chce postawic tam serwery do gier.

Manowiscie spodobal mi sie sprzet Root-Enterprise, a ze chce postawic nie tylko jeden serwer to mysle, ze powinno wystarczyc.

Pozdrawiam

 

P.S. Zna ktos cennik uslug Warsaw Data Canter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... dobra, ale webtrobia jakie ma pingi z Polski. To ty czy sie tez hosteurope.de. A pozatym jak nie zauwazyles chce postawic tam serwery do gier, wiec bede potrzebowal duzo ram i procka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zna ktos cennik uslug Warsaw Data Canter

WDC to taki Maybach wśród data centers w PL. Ceny są dostosowywane do klienta. Nie ma szablonu. Mają ofertę wyłącznie dla firm, więc możesz wypełnić formularz jak masz firmę to zapewniam Cię, że w ciągu 24h do Ciebie oddzwonią :)

 

A pozatym jak nie zauwazyles chce postawic tam serwery do gier, wiec bede potrzebowal duzo ram i procka :>

Zauważyłeś :P Wg mnie serwer na Intelu byłby lepszym rozwiązaniem dla Ciebie. No i co hosteurope to hosteurope :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo nie znam sie na zagranicznych hostingach czyli polecasz mi hosteurope. :P hm... a wiesz mniej wiecej jakie pingi sa z tp i chello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... sluchaj ale limit maja do 5 gb

i nastepbe gb jest 0.19 euro centaw moim przypadku wyszlo to by wiecej niz na webtropii jak ja mam 3 serwery gdzie odwiedza je po 100 osob dzienie A np. w counter0strike to na 16 z gry to trzeba wyslac i przeslac 600 kb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pingi do polski najlepsze i najstabilniejsze ma:

 

http://www.webtropia.com/

 

Zakładają dość długo serwer...

A zresztą na temat webtropi już jest parę tematów, no i oczywiście majkel może się wypowiedzieć na ten temat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... sluchaj ale limit maja do 5 gb i nastepbe gb jest 0.19 euro centaw moim przypadku wyszlo to by wiecej niz na webtropii jak ja mam 3 serwery gdzie odwiedza je po 100 osob dzienie A np. w counter0strike to na 16 z gry to trzeba wyslac i przeslac 600 kb/s

5000 GB to jak 25 mbit/s w ruchu hostingowym.

 

WDC to taki Maybach wśród data centers w PL. Ceny są dostosowywane do klienta. Nie ma szablonu.

Ależ jest. Bazową ofertę cenową można znaleźć na ich stronach po zarejestrowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze pingi moga byc z obu firm hotingowych, ale procek troche maly. ;/ Tak narazie przegladam oferty i tak sie zasnawiam, jaka moze byc optymalna dl amnie oferta bo w Polsce nie m za ciekawych. Tez przegladalem oferte

dedykow roxhost i ich opinie. Jakos mam mieszne uczycia do tej firmy. A jaka ofe

te z Polski mi polecicie 

jesli mozecie pomoc.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://roxhost.com/ ? Na głowę upadłeś :lol: ?

 

W Polsce za cenę którą podałeś przy swoim konfigu na webtropia ~148Euro i powiedzmy ten serwer co ja podałem na hosteurope też za ~160Euro (po ulepszeniach) to w PL nic lepszego w tej cenie nie dostaniesz.

 

Jak chcesz koniecznie super procesor to proszę bardzo http://www.hosteurope.de/produkt/Server-MAX2

 

Jaki masz górny budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak okolo 2 tys. zl, ale nie na miesciac tylko na na pare miesiecy z gory bym zaplacil.No fajny, ale wiesz nie w paski mi 400 euro puscic w nie pamiec. :/ Jeden serw pozera mi okolo 1 ghz przy dozuceniu paru skryptow i pluginow do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czemu niby Ci ten nie wystarczy?:

http://www.hosteurope.de/produkt/Server-XL

Jak dorzucisz do 4GB ramu i dysku 250GB to wyniesie Cie 119 Euro miesięcznie. Cena jest rewelacyjna w porównaniu z parametrami i jakościa serwerowni.

 

Intel® Xeon® 3050 Dual Core 2,13 GHz, 2 MB Cache to na prawdę mocny procesor :lol:

 

Z budżetem 2000zł to masz akurat na setup (jeśli weźmiesz bez umowy rocznej) i 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale mam 3 serwery :> ale ciekawa oferta skorzystam z niej, ale to po przyjezdziena z wakacji :>Ale mysle, ze 1 gb ram na jeden serw starczy. :>Wielkie dzieki za pomoc i za doradzenie :> co do kupma maszyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz tam 2GB w standardzie :)

 

Nie ma problemu. Też chce docelowo wziąć tego dedyka (od ostatniego miesiąca przeglądam i wertuje wszystkie oferty serwerowni z DE), ale na razie póki funduszy więcej nie będzie zaczynam od VPSa też z tej oferty :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narazie jeszcze nie podjelem decyzji, ale jeszcze nic stracone. Jutri wyjedzam i

racam za miesiac to moze jak przyjade beda jakies promocje.:lol: Z reszta sie zobaczy narazie mam kase jedynie na wakacje. :> Wlasnie czy mozna wlasny os zainstalowac Bo sie zastanawiam czy zostawic Debiana czy wrzucic PLD. Ogolenie wole PLD bo jest popolsku. Z restza Debiana tez mozna  po Polsku zainstalowac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukuje osoby, która niedawno zamowila server w webtropii. Mam parę pytań do tej osoby. Bede bardzo wdzieczny za PW lub tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja odpowiedz do sch po ci ci xxx GB ramu w serwerach gier najważniejszy jest procek na 2 GB pójdą ci bez problemu te serwerki CS. Tym bardziej ze w tym serwerku z hosteurope.de jest dobry xseon a nie jakieś P4 które jak by miało 2.4 a nie 2.13 to by było niej wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×