Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[szukam] Vps / Dedyk - Co Doradzicie

Polecane posty

Witam,

 

Sprawa wygląda następująco. Szukam czegoś z przeznaczeniem dla klientów z Danii.

 

Ponieważ nie znam się na administracji musi to być albo usługa managed VPS albo managed Dedyk (jest coś takiego?) albo dedyk, vps + administrator (administrator nie na wyłączność, tylko typu, który obsługuje kilka / naście dedyków).

 

Z racji grupy docelowej (Dania) i kosztów utrzymania (jeśli chodzi o sprzęt bo ewentualny admin musi być z PL oczywiście), rozwiązania w PL odpadają.

 

Z jakimi kosztami muszę się liczyć?

 

Będą to strony wizytówki w większości nawet bez mysql tylko z prostymi bazami w .txt.

 

Startuję z kontem resellerskim ale myślę o przyszłości, jak by to mogło wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie problem z administratorem . A Vps managed w provps z DA a jak nie to niemcy dedyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie problem z administratorem...

Tzn. ? Jakie są firmy / osoby świadczące tego typu usługi? Oczywiście szukam wyłącznie sprawdzone firmy / osoby, abym miał pewność że za parę miesięcy nie odwidzi mu się świadczenie usług czy też coś popsuje.

 

...A Vps managed w provps z DA...

http://provps.pl/managed_vps.vps . Przed ich podwyżką (delikatnie mówiąc :lol:) rozważałem taki wariant, obecnie za drogo i za małe limity.

 

... a jak nie to niemcy dedyk ...

Gdzie i jaki? Zależy mi na tym aby serwerownia miała rozsądny czas reakcji w razie awarii fizycznej jakiegoś komponentu czy całego serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy napisać ogłoszenie ze szukasz administratora to znajdziesz dobrego ;) a nie widziałem ich podwyżki kurde wysokie teraz te ceny . A jak dedyk to w webperoni.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy napisać ogłoszenie ze szukasz administratora to znajdziesz dobrego :P ...

Ja szukam sprawdzonego a nie z łapanki ;) Muszę mieć pewność, że u obecnych zleceniodawców wywiązuje się z obowiązków i ma krótki czas reakcji na awarie itp.

 

...A jak dedyk to w webperoni.de

webperoni.de ponieważ ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×