Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PanBocian

[szukam] Hosting Na Serwis Informacyjny

Polecane posty

Szukam hostingu do uruchomienia drupala (5.1). Chodzi o sajt informacyjno-wydawniczy (dziennie dodawane kilka-kilkanaście newsów, co jakiś czas artykuł do którego będą inni linkować), około 700 unikalnych wejść dziennie + RSS.

 

Nie był by to problem, gdyby nie plany klienta dla którego to robię - chodzi o to, że serwis będzie się rozwijał, dojdzie blog z możliwością komentowania, być może będziemy chcieli uruchomić możliwość komentowania newsów, spory dział download (pdfy), być może sklep (więc przydałoby się SSL) i ogólnie mówiąc - perspektywa sporego wzrostu i ruchu i obciążenia. Nie chodzi mi o to, żeby wziąć od razu dedyka, tylko o to, żeby w odpowiednim momencie można było przesiąść się z typowego konta na współdzielonym serwie na coś silniejszego.

 

progreso?

 

Generalnie gdzieś z dwa lata temu wypadłem z tematu (zmieniłem branżę na papierową) dlatego proszę was o pomoc w wyborze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli serwis ma rosnac polecam neteasy.pl

 

mam juz tam dwa konta z dosc wymagajacym contentem php i dziala bez zadnych problemow. szybko i stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zapoznanie się z naszą ofertą. Hosting na szybkich Dellach w Polsce. Użycie zasobów serwera do 5% - po przekroczeniu indywidualnie z klientem negocjujemy niestandardowy plan.

 

www.prohost.pl

 

Najlepiej jakby pan teraz określił ile dysku/transferu pan potrzebuje i ile może pan na to przeznaczyć środków. Pomoże w przedstawianiu odpowiednich ofert userom forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.kei.pl wraz z rozwojem serwisu będziesz mógł przechodzić na kolejne pakiety a poźniej na platformy wirtualne. Szybkie i stabilne serwery.

 

Czyli to o co Ci chodzi. Możesz zacząć na koncie podstawowym i potem aż po dedyka w jednej firmie. Chociaż nawet i dla dużych serwisów wystarczy zamiast dedyka ich platforma biznesowa (taki bezobsługowy vps).

 

Jeszcze jedna uwaga. Jeśli ma być to ważny serwis, zdecyduj się tylko na taką firmę która ma serwery w Polsce i fizyczny dostęp do serwerowni. Gwarantuje to stabilność usług a w razie awarii szybką reakcję i usunięcie usterki.

 

Nie ujmując nowym firmom. Nigdy nie pakuj poważnego klienta do firmy ze stażem <2 lat. Choćby nie wiem jaka by była atrakcyjna ich oferta ryzyko utraty stabilność jest niestety o wiele większe niż firm z długoletnim stażem i wieloma serwerami w zarządzaniu.

 

Kolejny czynnik to support i dostępność serwisu. Bierz tylko w firmie z supportem 24h na dobę. Też chodzi o bezpieczeństwo i pewność, że zawsze możemy liczyć na pomoc a nie czekać godzinami patrząc na niedziałający serwis i liczyć straty, ponieważ support śpi czy nikt nie odbiera telefonu :/

 

progreso jest ok ale dużych serwisów niestety raczej nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×