Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lj2m

Hosting Za Smsa

Polecane posty

Jak na razie kieruje się na początek hostingiem za smsa, choć wiem że lepiej zapłacić przelewem ale potrzebuje tylko trochę miejsca i php bez reklam w Polskim serwisie o w miare fajnej domenie - dlatego kieruje sie ku boo.pl. Myśle że strona bedzie obsługiwała kilka tysięcy dziennie użytkowników którzy będa niewiele czasu spędzać na tej witrynie. Mam do wyboru:

boo.pl

rwi.pl

activ.pl

Innych firm hostingowych usługujących płatność sms-em nie znam. Zostawiłbym moją stronkę w yoyo, ale w planie light nie obsługuje php.

PS. Proszę nie mówić że płatnością przez sms-a się nie opłaca tylko pomóżcie mi wybrać najlepszy serwis z powyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dozbierać i kupić coś normalnego, sensownego.. a nie g.. za smsa.. za smsa to możesz zagłosować na Eurowizji.. jeśli Ci zależy na Twojej stronce, to nie będziesz tak do tego podchodził.. albo kup.. a za miesiąc wrócisz bluzgając i prosząc o oferty za "40-50zł".. i wtedy dopiero pogadamy.. heh..

 

Swego czasu próbowałem interię.pl - tja.. co usługa, to musiałem smsa wysyłać.. dodać domenę, dodać FTP.. itd. itd.. szit lipa i daj spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O serwerze boo, czytałem niedobre opinie. Podobno wolny i awaryjny.

 

Niektórzy mówią że www.webd.pl jest w miarę dobry za sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puma, poczytaj o webd i o ostatnich "awariach" :)

 

Hosting za SMS to syf, za 2 miesiące przyjdzie tu zaraz i się będzie żalił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie kieruje się na początek hostingiem za smsa, choć wiem że lepiej zapłacić przelewem ale potrzebuje tylko trochę miejsca i php bez reklam w Polskim serwisie o w miare fajnej domenie - dlatego kieruje sie ku boo.pl.

My oferujemy opcję płatności via SMS w tańszej linii serwerów wirtualnych Home. Konta zakładane są w domenie in5.pl, aczkolwiek można oczywiście podpiąć własne domeny. W każdej chwili istnieje tez możliwość migracji do serwera wirtualnego z linii Biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście to za sms bym nie kupił konta :

1. Przepłacasz

2. Takie konta są do niczego.

 

Jeśli nie masz np. konta w banku to poproś kogoś ze znajomków niech Ci zapłaci przez bank Internetowy, zresztą możesz zapłacić na poczcie przekazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie a jak nie chcę Ci się płacić co miesiąc na poczcie to zapłać raz za pół roku albo rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście to za sms bym nie kupił konta :

1. Przepłacasz

2. Takie konta są do niczego.

W jaki sposób opłacenie tego samego konta sms-em, a nie przelewem ma wpłynąć negatywnie na jego jakość? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×