Skocz do zawartości
Grupa PFF

[vps] 256ram, Europa, 3gb Dysk, 100gb Transfer

Polecane posty

Wymagania jak w temacie.

Min. 256ramu dedykowanego do mojego konta.

Lokalizacja w EU - Niemcy, Holandia, Wlk. Brytania.

 

Dysk i transfer to najmniej wazne pozycje. Ile bedzie to dobrze <_<

 

Cena - max. 25 euro / 18 funtow

 

Zastanawiam sie nad:

- hosteurope.de - Linux plan L - 15euro

- a2b2.com - http://www.a2b2.com/2800-1550-256MB-15Gb-D...nsfer-t602.html - 15.5 funtow

 

Przydalby sie jeszcze jakis panel. W hosteurope daja mi za free plesk na 30 domen... Spora zaleta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymagania jak w temacie.

Min. 256ramu dedykowanego do mojego konta.

Lokalizacja w EU - Niemcy, Holandia, Wlk. Brytania.

 

Dysk i transfer to najmniej wazne pozycje. Ile bedzie to dobrze ;)

 

Cena - max. 25 euro / 18 funtow

 

Zastanawiam sie nad:

- hosteurope.de - Linux plan L - 15euro

- a2b2.com - http://www.a2b2.com/2800-1550-256MB-15Gb-D...nsfer-t602.html - 15.5 funtow

 

Przydalby sie jeszcze jakis panel. W hosteurope daja mi za free plesk na 30 domen... Spora zaleta!

Polecam http://vroot.net/ . 40 zł za 8GB dysku i 80GB transferu (nie ma ściśle określonych planów, więc można się dogadać). Mam tam serwer od roku i do tej pory zero problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netdirect.de - 1 plan przy umowie miesięcznej wyjdzie Ci 24E.

 

Chyba że to MUSI być VPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vroot.net firma krzak zapewne żadnych danych kontaktowych nie dostałem tylko mail jest i tyle chociaż ceny maja fajne to jak im wierzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vroot profesionalna firma...

 

:: Design by freecsstemplates.org

 

Ale chociaż dobrze że nie usuneli stopki i wiedzą co to znaczy praca innych ludzi i prawa autorskie. Za to należą im się brawa!

 

Btw

 

Q: Czy muszę podpisać jakąś umowę?

 

A: Tak, zanim prześlemy Ci dane serwera/konta, dostaniesz od nas mailem regulamin i krótką umowę, z którą musisz się zapoznać. Akceptacja umowy jest warunkiem koniecznym rozpoczęcia świadczenia usług.

 

 

Q: Czy mogę dostawać rachunki?

 

A: TAK!

 

 

Q: Czy możecie wystawiać faktury?

 

A: TAK!

 

Więc skoro wystawiają faktury to raczej legalne musi być, ale nawet jak firma z warzywniaka to dane pownny na stronie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej tyle a wezmę od nich VPS na tydzień za free i zobaczę wszystko co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa ale ty proponujesz na serwisy a ja chciałbym tak na zabawę i tyle ;) poćwiczyć popróbować itp ipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vroot.net firma krzak zapewne żadnych danych kontaktowych nie dostałem tylko mail jest i tyle chociaż ceny maja fajne to jak im wierzyć ?

Dane kontaktowe jak ktoś chce mogę podać, na stronie rzeczywiście nie ma. Uwierzyć ciężko, bo macie opinię jednej osoby, czyli moją (chyba że trafią na to forum inne osoby które korzystają tam z VPS). Ale jest możliwość wystawienia faktury, jak odbiorę swoją to mogę tutaj pokazać.

 

Taaa ale ty proponujesz na serwisy a ja chciałbym tak na zabawę i tyle smile.gif poćwiczyć popróbować itp ipt

No jak na zabawę to w zupełności wystarczy, tylko uprzedzam, że tam płacisz za okresy dwumiesięczne (jest w FAQ napisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda szanująca sie firma podaje dane kontaktowe a tu nici tylko email . A na odpowiedz mailową od nich czekam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda szanująca sie firma podaje dane kontaktowe a tu nici tylko email . A na odpowiedz mailową od nich czekam i czekam

hmm, no telefon jest w dość nieintuicyjnym miejscu, na górze po prawej jest link do mimtech.pl i tam są dwa telefony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma mimtech.pl a vroot.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam u nich vps dostałem wlasnie :):P ale dałem koledze chce postawić psedo shuotcast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzak, gniot, syf - nie tykać tego lepiej

jeżeli ktoś szuka vps dla firmy i liczy na wsparcie 24 godziny na dobę, profesjonalizm i całkowte zaufanie to nie jest dla niego. A czy to krzak czy nie, to okaże się z czasem. Na każdą nową stronę mówisz krzak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywamy krzakiem firmy bez dzialalności gospodarczej , a tego czy jest ona zarejestrowana na właściciela tej "firmy" nie wiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet nie znamy właściciela żadnych danych dałem koledze tego vps a on mówi ze sie hasła zmieniaja same sam sie restartuje itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie znamy właściciela żadnych danych dałem koledze tego vps a on mówi ze sie hasła zmieniaja same sam sie restartuje itp itp

Może jakieś problemy zaraz po stworzeniu VPS'a, nie wiem, ja czegoś takiego nie miałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On ma :P:) heh powiedział ze jeszcze potestuje i zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma :P:) heh powiedział ze jeszcze potestuje i zobaczy

Powiem krótko:

Na serwerze VPS z 210MB ramu nie zainstaluje się jednocześnie:

BIND, MySQL, Apache, Shoutcast, VHCS i paru innych rzeczy, dlatego są problemy z logowaniem i sam się resetuje. (zainteresowani wiedzą o co chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie instalował jednocześnie bo mu mowilem po kolei co ma robić przez gadu gadu a to troche zajeło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie instalował jednocześnie bo mu mowilem po kolei co ma robić przez gadu gadu a to troche zajeło :P

Dobra, nieważne. Trzeba po prostu pamiętać, że to VPS, więc są troche większe ograniczenia, a nie krzyczeć od razu że serwer do kitu i nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×