Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
TheBlood

Niemieckie Serwerownie

Polecane posty

Witam,

 

Czy w przypadku takich serwerowni jak hosteurope, czy strato konieczna jest płatność poprzez odpowiednią kartę lub konto bankowe w Niemczech? Naturalnie dla strato jest pośrednik xxl-web, ale kupowanie u pośredników to straszne przepłacanie... Czy moglby ktoś mi odpowiedzieć na niniejsze pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Hosteurope zapłacisz mając odpowiednią kartę. W Strato musisz legitymować się kontem w niemieckim banku. Ktoś tu pisał, że Strato może ściągać płatności z konta w Raiffeisen Banku, ale wtedy musisz się liczyć z kosztami przelewów międzynarodowych i dla pojedynczego serwera czy VPS-a chyba daje to wyższą kwotę niż przez xxl-web.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczesałem chyba wszystkie oferty znanych niemieckich serwerowni i jakoś żadna nie stawia na wygodę klientów - przecież mogliby uruchomić płatność poprzez Paypal i zautomatyzować potwierdzanie otrzymania wpłaty od klienta...

 

A znasz/znacie może jakieś bardziej "cywilizowane" i przyjazne użytkownikowi serwerownie, które umożliwiają płatność via PayPal oprocz vps4less?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać słabo szukałeś, z serwerowni z których korzystałem to w NGZ można płacić PayPalem i z tego co słyszałem po uzgodnieniu tak samo można płacić w netdirekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzylem rowniez pod kątem cen :lol: W NGZ nie na moją kieszeń, zresztą nie potrzebuję tak mocnych serwerów, jakie tam oferują. Zaś co do netdirekt, to dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×