Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość McN

boo.pl - KATASTROFA - ODRADZAM!!!

Polecane posty

Gość McN

Witam.

Jakiś czas temu założyłem sobie konto na (link skasowany zeby google nie robily pop[ularnosci:)). Miałem taniej niż w cenniku (chyba 7zł na rok za 50MB i 4GB transferu wiec złapałem od razu zeby było na jakies śmieci). Oferta była na rok wiec mam tam jeszcze konto ważne ze 200dni. Na początku wszystko śmiagało pliki leciały prędkością na jakie mi pozwoliło łącze czyli ~225KB/s . a teraz?? Sprawa sie zmieniła z dnia na dzień. Od ponad miesiąca wszystcy sie skarżą na ten hosting. Pliki ściągają sie z prędkością ~20KB/s przy rozpoczęciu i w czasie ściągania plików spadają nawet do 2KB/s.

Nie używam w zasadzie tego konta bo mam własny host ale mysle ze należy ludzi ostrzec czego mogą sie tam spodziewać.

Napiszcie swoje opinie...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

ale to tylko ja miałem za taką cene. A skarżą sie wszyscy!!

 

Tutaj daje do ściągnięcia plik - sami oceńcie http:// . (Reklamują sie najlepszą jakością i szybkimi serverami, i chwalą znakiem jakosci tylko gdzie ta jakość??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pelna predkosc mojej neostrady czyli 80kb/s. Nie wiem co chcesz od predkosci :) Chyba ze z innych sieci szkieletowych takie sa transfery to juz nie ich wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacząłem od ok. 108KB/s żeby skonczyć na ok 35KB/s :)

 

ADSL TP 1Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

ja mam UPC 1,5Mb transfer ~30KB/s, spada na ~13KB/s a kończy na 2 do 3KB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze lanowe - 8 Mbit.

 

boo.pl - zaczęło się na 24 kb/s, w połowie doszło do 11.93 Kb/s, po czym, nie wyrobiłem i wyłączyłem pobieranie.

Dla porówniania prędkośc ściągania z mojego niemieckiego serwera: 498.37 Kb/s

 

-- z kategorii dziwne:

Mam pomysł. Zrobię hosting na domowej workstacji :)

Będę miał 10 razy lepszy upload od nich i łącze też w Polsce :)

Dla porównania mały test transferu: http://domenka.us/plik.testowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam konto na boo.pl od [zeby nie sklamac..] 2-3 lat? zaczalem bawic sie ich kontami w momencie gdy przestaly byc darmowe.

wrazenia?

 

boo jest doskonalym 'serwerem' do zabawy, nie do zastosowan komercyjnych. ma okresy, kiedy wszystko smiga az milo, nie ma zadnych problemow itp. momentami jednak serwer jest koszmarnie zapchany, pojawiaja sie timeouty, serwer jest ddosowany, siada router(?) po drodze i 80% ludzi nie ma dostepu do boo. czyli porazka :)

 

jednak caly czas tam mam konto, raczej z sentymentu niz ze wzgledow praktycznych. maja doskonale forum, gdzie mozna do woli wyzywac jportal`owcow, phpbb`owcow, phpnuke`owcow, a to wszystko z uroczym moderatorem o zdolnosciach exhibicjonistycznych na czele [pzdrf 4 mastawielkiptak ;> ]

gdy jednak wyrzuci sie te wszelakie dziwnosci, pozostaje garstka ludzi ktorzy naprawde potrafia poradzic, pomoc itp. no lubie ich no :) ale NIE POLECAM. jesli szukacie czegos pewnego, idzcie gdzie indziej.

 

ciekawostka: chyba jako jedni z niewielu maja autorski system administrowania kontem, aarg w calosci(?) napisal go od podstaw. milo zobaczyc cos innego niz cpanel i miec nawet minimalny wplyw na to, jak to cos bedzie wygladalo w kolejnych odslonach ;)

 

aha, chyba calosc stoi na 1 maszynie :> fajnie, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×