Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

Duzy, Stabilny Hosting W Europie

Polecane posty

Witam,

poszukuję wirtualnego hostingu (shared hosting) u duzego, sprawdzonego, bezpiecznego i STABILNEGO dostawcy w europie. Oferte polskich dostawcow znam na pamiec. Chodzi mi o cos porownywalnego z home, kei, iq, nazwa itp.

Najlepiej jak bedzie mialo unikalny IP w standardzie oraz nielimitowana liczbe domen do konta (albo min. z 10, a nie 1).

 

Mysle, ze najlepiej w Niemczech, Holandii lub Wielkiej Brytanii. Ew. Polsce.

 

Pozdrawiam i licze na pomocne linki.

Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest bez sensu.

 

Poszukujesz czegoś takiego jak home.pl i to coś może być w Polsce? To ja Ci w takim razie i polecam home.pl.

 

Znalezienie firmy klasy home.pl do której można zadzwonić o 4 w nocy w św. "Trzech Króli" w Niemczech w cenie 75-85Euro rocznie z takimi suportem i parametrami jak w szczecińskiej firmie jest mało realne.

 

duzego, sprawdzonego, bezpiecznego i STABILNEGO

To po prostu kosztuje bardzo wiele pracy i nowoczesnych rozwiązań, a ile praca informatyków kosztuje w Holandii i GB to pewnie wiesz. Dlatego ludzie kupują shared hosting w polsce a dedyki w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam dosc hostingu w Polsce. Poza tym chcialbym zdywersyfikowac dostawcow. Musze miec przynajmniej dwoch pewnych dostawcow. Jeden z nich moze byc w PL - i tutaj juz mam typ. Ale drugi musi byc niezalezny od sytuacji u nas. Niechcialbym w USA bo to juz jest odczuwalne. Ale Niemcy, czy Wlk Brytania sa mysle OK.

 

Mam na oku: http://www.unitedhosting.co.uk/hosting.php

Troche drogi... Ale wydaje sie byc solidny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale drugi musi byc niezalezny od sytuacji u nas.
Sorry, ale co to w ogole za tok myslenia? Boisz sie, ze ktos wylaczyc w Polsce Internet czy co? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale co to w ogole za tok myslenia? Boisz sie, ze ktos wylaczyc w Polsce Internet czy co? :rolleyes:

 

Hehehe :) Wiesz, nigdy nic nie wiadomo. Tego sie nie boje, ale potrzebuje REALNEGO 100% uptime dla skryptu. W momencie kiedy nie mozna sie z zewnatrz polaczyc z jedna baza danych, to przerzuca na druga. Ale nie robmy offtopicow.

 

SZUKAM, wciaz szukam. Dobry, sprawdzony, europejski hosting. Poprosze o linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupa PFF nie cuduj :rolleyes: Jak chcesz realnego 100% uptimeu to musisz wybrać albo home (jednakże przez ich ostatnią politykę obciążenia odradzam :)) albo iq.pl w grę wchodzi jeszcze nazwa.pl z ich potężnym zapleczem.

 

W kei.pl też jest ok a nawet i lepiej ale wysokiego uptimeu nie będzie bo kei jako jedna z nielicznych firm często aktualizuje komponenty i stąd krótkie przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiemy się. 100% to DOKŁADNIE 100%. Nikt mi nie zagwarantuje 100% na jednym serwerze. Stąd jeden w PL, a drugi gdzieś na zachodzie.

 

Co do tego w Polsce to myślę jeszcze poważnie nad Nethosting (Netia SA). Co o nich sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tego w Polsce to myślę jeszcze poważnie nad Nethosting

Z jedną 20MB bazą danych i ich purytańskim panelem to można sobie stronę domową postawić, najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jedną 20MB?! Kupię 10 ;]

 

Dobra postawię inaczej pytanie. Wybieram pomiędzy:

> iq.pl - bo ma bardzo dobrze opinie na forum

> nazwa.pl - bo też ma dobre opinie i ponadto jest bardzo tani

> nethosting.pl - bo znam netie i uważam za powazna firme, ktorej nie stac na jakies dziwne numery

 

+ solidny hosting w europie - moze jakis maly pakiet w leaseweb.com ?

 

A i jeszcze jedno - konieczne jest dedykowane IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nazwa to masówka mimo wszystko... jednak na dłuższą metę i jak na coś więcej niż jedna stronka, coś, co na dodatek polega na bazach danych, to bym ich nie polecał...

nethosting nie znam.. ale chyba te konfigi takie nie za bardzo..

 

iq.pl są wporzo i tutaj rekomenduję...

leaseweb? eee... lypa.. to już lepiej coś w de...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de - .de - Deutschland :rolleyes:
Wiem, co to 'de'. Raczej chodzilo mi o:

1) Czy Ty w ogole znasz kogos kto korzysta z hostingu w LeaseWeb'ie?

2) Skad bierzesz takie glupoty, ze 'cos w .de' bedzie lepsze od LeaseWeb? Rozumiem, ze mozna by podac konkretna firme / oferte... Ale 'cos w .de' to chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiemy się. 100% to DOKŁADNIE 100%. Nikt mi nie zagwarantuje 100% na jednym serwerze. Stąd jeden w PL, a drugi gdzieś na zachodzie.

Z dwóch serwerów bez gwarancji 100% nijak nie powstanie gwarancja 100%. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś taki przedmiot jak statystyka. Ale dla dwóch serwerów o dostępności 99,9% łączny uptime bedzie tak bardzo bardzo bliski jedynki, że statystyk powiedziałby 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś taki przedmiot jak statystyka. Ale dla dwóch serwerów o dostępności 99,9% łączny uptime bedzie tak bardzo bardzo bliski jedynki, że statystyk powiedziałby 1.
Na moje oko wychodzi 99,9999% co nadal nie daje REALNEGO 100%... Poza tym dochodza takie kwiatki jak chociazby prawo Murphy'ego, ktore jeszcze bardziej oddala Cie od REALNEGO 100% :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś taki przedmiot jak statystyka. Ale dla dwóch serwerów o dostępności 99,9% łączny uptime bedzie tak bardzo bardzo bliski jedynki, że statystyk powiedziałby 1.

Gdyby było tak jak mówisz, to nikt by nie robił np. BGP z więcej niż 2 łącz od osobnych dostawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej. Nie chce odchodzic od tematu, wiec prosilbym uciac offtopici i doradzic mi co mam wybrac. Jaki hosting w Europie uwazacie za godny uznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie...

 

Jak Ty chcesz zrobić HA na dwóch zwykłych kontach hostingowych, oddalonych od siebie o kilkadziesiąt ms i realnym braku możliwości replikacji bazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty chcesz zrobić HA na dwóch zwykłych kontach hostingowych, oddalonych od siebie o kilkadziesiąt ms i realnym braku możliwości replikacji bazy?

Mam wrazenie, ze on potrzebuje tych hostingow pod swoj produkt... Czyli teoretycznie moze miec zaszyte w kodzie:

if (host1->up)
 query host1;
else if (host2->up)
 query host2;
else
 panic();

:rolleyes:

 

A baza moze byc read-only... Tylko takie moje gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej. Nie chce odchodzic od tematu, wiec prosilbym uciac offtopici i doradzic mi co mam wybrac. Jaki hosting w Europie uwazacie za godny uznania?

Jeśli chcesz to zrobić porządnie, to kup dwa (polska+europa) lub najlepiej trzy (polska+europa+usa) vps-y w renomowanych serwerowniach. W pierwszym przypadku można polecić np. wdc w Polsce i hosteurope w Niemczech. Jeśli to za drogo, to osobiście wolałbym jednego, ale porządnego vps-a (np. w wdc) niż dwa zwykłe konta hostingowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

off//

Strone masz w polowie po Polsku w polowie po Angielsku i w dodatku z okropnymi bledami w tym drugim... tak tylko gdybys nie wiedzial o tym :rolleyes:

//off

Bierz cos w PL, bedzie chyba najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje REALNEGO 100% uptime dla skryptu.

Jeśli tak to zepnij to Hearbeatem 2 serwery z raidem i w teori powinno być te 100% oczywiście jesli nie padnie zasilanie lub łacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
off//

Strone masz w polowie po Polsku w polowie po Angielsku i w dodatku z okropnymi bledami w tym drugim... tak tylko gdybys nie wiedzial o tym :rolleyes:

//off

W tym pierwszym też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×