Skocz do zawartości
sonin

Odtwarzacz Mp3

Polecane posty

Witajcie,

Jako, iż godzinami siedzę przy komputerze, a w tle non-stop leci jakaś muzyczka, chciałbym zapytać - Z jakiego odtwarzacza muzyki korzystacie ?.

Rzecz polega na tym, iż poszukuję czegoś nieco bardziej optymalnego niż winamp, czegoś bez żadnych zbędnych bajerów, ustawiam playliste, i muzyczka ładnie sobie leci w tle, nie zakłócając pracy innych aplikacji.

Winamp oczywiście sprawuje się dobrze, niemniej jednak poszukuję czegoś lżejszego i sprawdzonego.

Mam na myśli środowisko Windows.

Co polecacie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foobar2000 - jest dokładnie tym o co mi chodziło ;).

Jeszcze tylko znajdę opcję pracy w tle i będzie super ; ).

Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko znajdę opcję pracy w tle i będzie super ; ).

Co oznacza opcja pracy w tle? Ustaw minimalizowanie programu do zasobnika i po problemie, jeśli o to Ci chodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Administracja również popiera foobar2000, przy okazji charakteryzuje się lepszym dźwiękiem niż winamp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foobar2000, malutki polski program i niewiarygodna jakość generowanej muzyki do odczucia na dobrym sprzęcie. Co do opcji pracy w tle to właśnie nie ma tam minimalizacji do tray`a. Czyba ze nie umiem znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foobar2000, malutki polski program i niewiarygodna jakość generowanej muzyki do odczucia na dobrym sprzęcie. Co do opcji pracy w tle to właśnie nie ma tam minimalizacji do tray`a. Czyba ze nie umiem znaleźć.

Faktycznie, trzeba dograć wtyczkę foo ui columns (download), gdzie w opcjach Columns UI będzie dostępna opcja minimalizacji do zasobnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@WoofeR - Wielkie dzięki dokładnie o to chodziło.

Lekki, program pracujący sobie w zasobniku, nikomu nie wadzi :rolleyes:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Windowsie nie wyobrażam sobie korzystania z czegoś innego niż foobar. Zalety już zostały wymienione, ale zapewniam, że jest ich o wiele więcej. Na Linuksie to np. XMMS, ale są też inne ciekawe, a na Mac OS Xie tylko iTunes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

foobar2000 - to jest to co szukałem (i szukałem chyba pół dnia tego tematu :) )

 

ssry za odkopanie ale komuś się może jeszcze przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem.. ja próbowałem foobara, ale totalnie do mnie nie przemówił.. nie wiedziałem nawet jak tam dać "play".. heh.. jakiś taki przedpotopowy, bez sera... winamp dobrze zainstalowany (bez syfów i tylko na audio) jest bombex.. heh.. do tego wtyczka, że ucina początek i koniec (dla utworów z przejściami) - i rulez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ojezus.. w ogóle WMP (obojętnie który numer) - masakra.. ja tam nawet nie umiem otworzyć piosenki z pliku! heh.. żadnych opcji, nic nie ma.. tzn. nie widać, nie da się klikać i w ogóle.. ten program działa? : P

 

Co innego Media Player Classic z pakietu K-Lite - to je to! : )

 

W sumie Classic bazowany bodaj na WMP 6(.4) - to ostatni sensowny Windows Media Player.. WMP skończył się na Kill'em All : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×