Skocz do zawartości
Gamsiu

[wirtualny] Hosting Z Dostępem Do Bazy Mysql Z Zewnątrz

Polecane posty

Witajcie,

 

Szukam hostingu z dostępem do bazy mysql z zewnątrz. Pozostałe parametry minimalne. Wystarczy kilkaset MB miejsca i kilka GB transferu miesięcznie. Zależy mi też na stabilności.

 

Narazie znalazłem kilka serwerów ale z jakichś powodów nie spełniają one moich oczekiwań.

 

home.pl znalazłem taką opinie: "Zdecydowanie odradzam home.pl, teoretycznie da się połączyć z zewnątrz, ale po kilkudziesięciu sekundach połączenie jest zrywane."

 

NAZWA.pl ma ograniczenie do 2 połączeń z zewnątrz w ciągu minuty co może w szczycie nie wystarczyć.

 

PROGRESO.pl spotkałem się z opinią, że działa powoli, pozatym drogo i nie potrzebuje tak wysokich parametrów

 

OVH - 1 połączenie z zewnątrz to za mało

 

Jak narazie to chyba pozostaje mi progreso najniższy plan za 250zł netto z parametrami których nie potrzebuje:/

 

A może jakiś tani vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie da się połączyć z zewnątrz, ale po kilkudziesięciu sekundach połączenie jest zrywane."

[...]ograniczenie do 2 połączeń z zewnątrz w ciągu minuty co może w szczycie nie wystarczyć

Przecież to jest shared hosting.

 

Lepiej już zainteresuj się VPS'ami lub hostingiem dedykowanym (cena oczywiście będzie większa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że połączenia do tej bazy będą z USA, Niemiec, Polski i Francji.

 

Jaka lokalizacja takiej bazy byłaby najlepsza? Czy dobrze myśle, że jeżeli między serweram na którym będzie baza a serwerem ze stroną będzie duży ping to strona przez to będzie się powoli ładowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dreamhost jest taka możliwość

 

Mam konto na DH :) Jesteś pewien, że pozwalają na połączenia z zewnątrz? Raz próbowałem się połączyć myslq administratorem i się nie dało.

 

Myślisz, że DH wytrzyma kilka połączeń z zewnątrz w ciągu minuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy tak robił i mówił, że się da. Osobiście się tym nie bawiłem. Skoro masz tam konto to potestuj :)

 

Sprawa rozwiącana;) Działa na DH jak narazie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×