Skocz do zawartości
user1

[kupiĘ] Vps W Polsce | Test Przed Zakupem.

Polecane posty

Witam!

 

Jestem zainteresowany ofertą VPS-a w polsce która umożliwi mi przed opłatą test powiedzmy z 12h. VPS będzie przeznaczony na serwer strzelanki. Osobiście nie chcę być w plecy te kilkadziesiąt zł jeśli klanowicze nie będą zadowoleni i nie wezmą go ode mnie. Proszę o konkretne oferty najlepiej od osób które mają dostępne od ręki te VPS-y.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ProVPS mnie intersuje ale wysłałem e-maila odnośnie okresu testowego to niestety się nie zgodzii /(ł). szirok załatwisz coś ? sądząc po podpisie jesteś współwłaścicielem bądź masz w tym interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ProVPS mnie intersuje ale wysłałem e-maila odnośnie okresu testowego to niestety się nie zgodzii /(ł). szirok załatwisz coś ? sądząc po podpisie jesteś współwłaścicielem bądź masz w tym interes.

 

za duze mozliwosci daje VPS, okres testowy bez potwierdzonych danych teleadresowych to potencjalne proszenie sie o klopoty, ktos moze wysylac spamy itp. robic DDoSy itp. generalnie to za duza odpowiedzialnosc i nie chodzi tu juz nawet o same koszty. Po prostu w zwyklym hosting jest pelno "niewidocznych" ograczen, a tu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Ja jak najbardziejdam okres testowy na VPS'a. Nie ma z tym problemu. Rozwiązanie oparte jest o technologię Virtuozzo, a fizyczne zasoby to IBMx336, 2x3.2 GHz, 4 GB RAM, dyski SCSI - potwornie mocna maszyna. Akurat ammy promocję na te rozwiązania - zapraszam na http://www.sisco.com.pl/promo-przestrzen.html

Proszę o kontakt mailem: hostmaster@sisco.pl - w odpowiedzi koledzy administratorzy uruchomią VPS dla Pana i przekażą hasło root'a. Ja będe do wtorku, środy niedostępny, ale ich uprzedzę, żeby nie robili trudności z tym testem dla Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×