Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
T

Uprawnienia moderatorów

Polecane posty

Eh, znowu uprawnienia moderatora są używane do usuwania "niewygodnych" postów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T - rozroznijmy post 'niewygodny' od postu bez tresci, ktory w dodatku nie ja usunalem :).. Ale z racji tego, ze w temacie o firmie z ktora wspolpracuje musze byc najswietszy na forum przywracam go z kosza i zreszta z checia dowiem sie na czym polega "ten glownie marketing". A nastepnym razem zastanowie sie nad pisaniem tutaj czegokolwiek o firmie bo szczerze mowiac podejrzliwosc niektorych osob jest choroboliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież całe neteasy to głównie marketing. :-)

A INSANE i inne firmy to nie marketing? Cała ta dyskusja jaka wywiązała się w tym temacie jest bez sensu i świadczy tylko o "zazdrości" konkurencji. Tylko tak dalej a zrobicie NetEasy jeszcze lepszą reklamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dyskusja jest bez sensu. Powinnismy rozmawiac nie o typie i formie promocji, ale o jakosci uslug etc. Korzystam - tak los chcial - zarówno z usług jedenj i drugiej firmy i nie moge (jak na razie) zlego slowa powiedziec tak na jakość usług świadczonych przez firme Patryka, jak i przez Insane.pl. Nie wiem skad w ogole ten spór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stąd, że niektórzy skrzętnie wykorzystują swoją pozycję do promocji samego siebie i tępienia krytyki, a świat już zmienił się na tyle, że nikt w tym nie widzi nic nieetycznego. Syf syf syf, ciekawe kiedy WHT stanie się tylko słupem ogłoszeniowym dla moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś zabrania innym firmą promowania siebie, bo jakoś nie zauważyłam? To tylko i wyłącznie ich strata że nie reklamują serwerów za 1zł i ostrrrrrrej promocji (o krzakach i ich 9zł za rok nie wspominając).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie zakazuje promowania siebie i nie o to tu chodzi. Chociaż IMO reklamowanie firm moderatorów powinno być z góry zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy powinni mieć w tym zakresie takie sama prawa jak pozostali użytkownicy forum i nie powinni być dyskryminowani za bycie moderatorami. Chyba że ktoś rzeczywiscie promowałby swoja firme za wszelką cenę nie pozwalając konkurencji na np. negatywne wypowiedzi pod adresem jego firmy lub reklamy swoich firm - ale wydaje mi się że w tym wypadku nie ma to miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że w przypadku patryka to miało miejsce. Ale ludziom teraz wszystko jedno, ważne żeby się rozreklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z WHTeam więc zapewne znasz lepiej sytuację "od wewnątrz". Staram się być obiektywna ale czasem (z racji bycia tylko zwykłym uzytkownikiem) coś może umknąć mojej uwadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja "od wewnatrz" wyglada tak, ze Shive pogniewal sie na mnie, ze poczatkowo zamknalem temat z oferta net.easy i otwieral go usilnie - na prywatnym forum modreratorow wywiazala sie dyskusja gdzie administracja (Fobi + Radom) napisali, ze nie widza w tym nic zlego i ze trzeba zrobic nowy regulamin w forum ofert bo jest tam nieporzadek.. efekt - ja mimo wszystko zostawilem otwarty temat, Shive na miesiac obrazil sie na forum i nic nie pisze, a ja mam w nim osobistego wroga.. no coz, zycie. Z tego co widze to moderatorzy majacy zwiazek z jakimis firmami np. Adam Sendzielorz np. prawie w ogole przestal sie wypowiadac na forum - moze tez mial dosc tej atmosfery, gdzie kazdy maly ruch na forum jest odbierany jako ruch na swoja rzecz i przeciwko wszystkim. Oczywiscie, lepiej lobbowac za jakas firma, udajac, ze jest sie niezaleznym. A to wszystko na malym forum WHT :P. Tyle z mojej strony, mysle, ze jesli bedzie jakis problem z moderacja mozemy o tym podyskutowac w dziale o forum, a nie w tym temacie. Oczywiscie nie wydziele go, bo zaraz dostane po lbie, ze uprawiam prywate :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że jeden topic w stylu [opinia]neteasy nie zaszkodzi.. ale nie założony przez nikogo z neteasy.. w sumie niedawno progreso robiło jakieś konkursy, choć to inna sprawa.. trzeba to wyczuć, tak, by ani firma ani forum nie traciło fasonu.... stawiam, że i shive i patryk są na tyle kumatymi ludźmi (a nie jak nasi politycy - nawiązując do mojej wypowiedzi wcześniej), że dogadają się i forum będzie miało wątek o net easy, który nie będzie tworzył smrodku : ) ew. jest jeszcze inne rozwiązanie.. patryk zrzeka się przywilejów na forum i działa wyłącznie jako przedstawiciel firmy : )

 

heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T - rozroznijmy post 'niewygodny' od postu bez tresci, ktory w dodatku nie ja usunalem :P.. Ale z racji tego, ze w temacie o firmie z ktora wspolpracuje musze byc najswietszy na forum przywracam go z kosza i zreszta z checia dowiem sie na czym polega "ten glownie marketing".

Na pewno ma więcej treści niż wypowiedzi o tym, ze ktoś sobie postawił u Was stronkę albo zobaczył "rozkraczoną Panią" na jednej z przykładowych stron i inne podobne. A co do "głównie marketingu" o którym wspomniałem -- to temat na głębszą analizę na którą nie ma tutaj raczej miejsca, przykład podał już p. Generalnie z jednej strony widać, ze osoba zajmujaca się u Was marketingiem ma szeroką wiedzę i jest dobra w tym, co robi, a z drugiej tego typu chwyty są czymś, czego osobiście bardzo nie lubię i raczej nie stosuję.

 

Sytuacja "od wewnatrz" wyglada tak, ze (...)

Fakt jest niestety taki, że jeśli forum hostingowe jest moderowane w dużej mierze przez osoby posiadające firmy świadczące takie usługi (a w szczególności gdy te osoby moderują twórczo swoje własne wątki) to traci ono drastycznie na wiarygodności. Ostatnio WHT dryfuje niestety w kierunku wydawnictw w rodzaju "Webhostingu" home.pl. Na takie publikacje też jest oczywiscie miejsce, jeśli jednak celem jest stworzenie fora autopromocyjnego to warto o tym wprost napisać.

 

Nie mam absolutnie nic do Twojej firmy, po prostu gdy widze, ze na "obiektywnym" forum znikają jakiekolwiek niepochwalne wypowiedzi z wątków dotyczących Neteasy, a jednocześnie w innym wątku zostawiane są np. jakieś bezsensowne oskarżenia dot. Masternetu i kasowane posty ten brak sensu wytykające (jeden z wielu przykładów) to trudno nie zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T: gdyby rzeczywiście znikały "niepochwalne" wypowiedzi zniknęłyby te p czy carlosa.. Tyle z mojej strony, nie mam zamiaru dłużej udawadniać, że wszystko jest ok, bo myślę, że każdy sam sobie wyrobi odpowiednie zdanie. Zarzucanie moderatorom "twórczego moderowania wątków" pomninę, bo widzę, że masz bardzo specyficzny punkt widzenia na tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdaje mi się że administrator ma logi co robią "moderny" i on powinien rozstrzygnąć bo to brnie coraz dale i z tego tematu robi się offtopic..

 

 

ssry. za offtop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop ale jako użytkownik Forum

Udzielę swojej wypowiedzi w temacie

Jeśli Moderator zakłada temat o swojej stronie Jest OK

Ale niepowiniem usuwać 'gorszących' postów.

Miałem kiedyś konto na pana Hostingu i byłem zadowolony miło że robi pan promocję oby tak dalej i pozdrawiam Relayed

 

[edit]Wypowiedź zminiona po wypowiedzi soni'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Relayed Poczytaj o czym toczy się dyskusja, bo nie zrozumiałeś ..

 

Moje zdanie jest następujące, słowem wstępu aby nie robić off-topicu, Patryk gratuluje siły przebicia i dobrego marketingu, hosting to firma jak każda inna, stworzona po to aby na niej zarabiać i przynosić satysfakcję, radość jej założycielowi, klientom. A do zarabiania podstawą jest dobry marketing, komuś może podobać się mniej lub bardziej jego strategia, poziom agresywności, niemniej jednak bez niego firma o takim profilu jak usługi hostingowe - nie istnieje.

 

Co do moderacji tematów, no prosta sprawa jeżeli osoba zakładająca temat o swojej firmie jest moderatorem to automatycznie nie ma prawa usuwać z niego postów - proste. Oczywiście można teraz debatować, że ok w takim razie powie aby te posty usunął jego znajomy moderator, ale nie popadajmy w absurd, każdy użytkownik forum równie dobrze może mieć kogoś znajomego w obsłudze kto moderowałby odpowiednio temat o jego firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×