Skocz do zawartości
michalll

Kei.pl, Iq.pl, Sisco.pl Czy Progreso? A Może Coś Innego?

Polecane posty

Witam. Potrzebny mi hosting na strone firmy. Moje wymagania to minimalnie 3gb pojemności, 20 gb transferu, 3 konta ftp, 5 kont e-mail i takie rzeczy jak mysql i php ale to juz chyba wszędzie jest. Po długich poszukiwaniach i przeczytaniu wielu opinii na temat różnych firm wybrałem: 1. biuro extra od kei.pl 2. serwer standard od iq.pl 3. economic z sisco.pl 4. biznes z progreso.pl. W każdej z tej opcji są bardzo biedne panele konfiguracyjne. W superhost.pl czyli w moim poprzednim hostingu(ODRADZAM SUPERHOST.PL - NIEKOMPETENTNA OBSŁUGA I BRAK REAKCJI NA ZGŁASZONE PROBLEMY!) miałem najpierw cpanel, a teraz wisepanel, w których można było ustawić dużo więcej niż w panelach firm wyżej wymienionych. Jednak panel to nie wszystko i poradziłbym sobie z tym co jest. Proszę o doradzenie mi który hosting wybrać, nie upieram sie przy żadnym z nich jestem otwarty na propozycje. Cena jaką mogę zapłacić za rok to 450 zł brutto max. Proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brał bym sisco lub kei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję NetEasy z panelem DirectAdmin (wspomniałes o ubogich panelach w wymienionych firmach więc DA powinien Cię zadowolić) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@michalll: A tak z ciekawosci zapytam - co takiego zawiera cpanel, czego nie znalazles w innych panelach? Tzn. tez zauwazylem tam kupe bajerkow, ale pytam o to ktore rzeczy z tych, ktore uwazasz za rzeczywiscie przydatne :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Alien: chodzi mi głównie o zarządzanie domenami, bo w niektórych firmach wyżej wymienionych domeny podpinają przez telefon.

@Baernash: Jakoś nie widzi mi się to neteasy, wolno działa nawet ich strona, więc wolałbym nie oglądać stron ludzi. Masz jakieś doświadczenia z nimi? Mógłbyś podać przykładowe strony na ich serwerze?

@topic: Proszę o jakieś uzasadnienie waszych wyborów :P Pozatym nie upieram się przy tych ofertach, jak znacie coś innego równie interesującego to chętnie zobacze. Co sądzicie o ncgroup.pl ? Zależy mi na szybkim supporcie i stabilności serwerów. Doradźcie coś, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

miałem napisane sporo odnośnie komentarza do paneli w/w firm, ale się powstrzymałem.. bo znowu będzie, że brzydko się zachowuję.. heh

 

polecam i iq i progreso i kei... reszta niech tłumaczy dlaczego, mi szkoda nerwów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, że panel to nie wszystko, ale w większości serwerów nie ma dostępu do shella niestety :/ Miał ktoś jakieś miłe/niemiłe doświadczenia z iq.pl? Zamierzam kupić konto standard u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Baernash: Jakoś nie widzi mi się to neteasy, wolno działa nawet ich strona, więc wolałbym nie oglądać stron ludzi. Masz jakieś doświadczenia z nimi? Mógłbyś podać przykładowe strony na ich serwerze?

NetEasy to nowa firma. Mam tam konto i jak na razie jestem zadowolona. Myślę że najlepiej abyś założył sobie u nich konto testowe (w końcu to nic nie kosztuje) i sam sprawdził czy ich oferta Ci odpowiada :P

 

Co do iq.pl to słyszałam raczej pozytywne opinie. Nie jestem pewna czy na WHT jest wątek o tej firmie ale myślę że możesz go znaleźć na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał ktoś jakieś miłe/niemiłe doświadczenia z iq.pl? Zamierzam kupić konto standard u nich.

Oj raczej takich nie znajdziesz (niemilych opinii). Od 98 roku odkad mam stycznosc z ta firma nic sie chyba nie wydarzylo.

 

kei.pl ma bardziej elastyczna oferte, ma wiecej pakietow do wyboru + platformy biznesowe. Jak szukasz hostingu na dlugie lata mozesz tez wziac wlasnie kei pod uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

michalll... miałem napisać coś w klimacie BOSSa.. także po prostu go poprę : ) i dodam: "nie bądź lama" : ) nie samym panelem hosting żyje.... a może przede wszystkim NIE panelem.... heh

 

potestuj wszystko po tydzień chociaż... zaufaj innym na początku, ale wśród polecanych wybierz sam.. bo wtedy raczej trafisz na coś, co Ci się spodoba i będzie "git" ... heh ..wszystko, o czym mowa wyżej reprezentuje dobrą (przynajmniej) jakość.. także bez obaw można wybierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×