Skocz do zawartości
Drapak

Potrzebuję Konto Reselerskie Lub Taniego Dedyka

Polecane posty

Wymagane parametry to 50GB dysku, 300-500GB miesięcznego transferu.

Overselling. Polska serwerownia. Niechętnie cPanel ale ostatecznie mógłby być.

Na serwerze antyspam, antywirus niekoniecznie. Pełny branding. Własne ip

z reverse dns. Osobne ip na dnsy.

 

Mam ok. 140 domen i ok. 50 klientów do przeniesienia od obecnego dostawcy.

[wymoderowałem]

Proszę o propozycje ofert, musi być stabilnie i pewnie jeśli ma być umowa na rok.

Będzie potrzebna profesjonalna pomoc z migracją kont z pleska.

 

Pilne, bo kończy mi się magnez antystresowy.

 

[wymoderowałem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do hostings.pl - serwer w Polsce - nie maja takiej oferty, ale pewnie moga przygotowac.

(maja chyba directadmina)

 

lub sisco.pl - też najlepiej napisz email do nich.

To sprawdzone firmy ze swietnymi opiniami.

 

ew. dedyk w niemczech - pingi niezle, a jakosc łącz/sprzetu lepsza.

np. taki hetzner.de, hosteurope.de, webtropia.com czy serverbasar.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz do hostings.pl - serwer w Polsce - nie maja takiej oferty, ale pewnie moga przygotowac.

(maja chyba directadmina)

lub sisco.pl - też najlepiej napisz email do nich.

 

Dziękuję, jednak wolałbym jakieś dodatkowe propozycje, wymienione wyżej są

mi znane i mają zbyt dla mnie wysokie ceny, a liczba posiadanych klientów powoduje,

że nie idą na żadne ustępstwa cenowe bo im już po prostu nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dokładnie.. bo wymagasz, ale chyba nie chcesz odpowiednio płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.. bo wymagasz, ale chyba nie chcesz odpowiednio płacić...

 

Pozwolisz jednak, że to ja sobie ustalę co oznacza "odpowiednio",

nie widzę sensu zmieniać konkretnego pytania o oferty w dyskusję

na temat tego ile trzeba / można / wypada płacić. Umiem korzystać z google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli szukasz super jakości, supportu, serwera jak błyskawica, oversellingu (czyli upchniesz 500klientów na te 50GB, lub wiecej)

za marne grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli szukasz super jakości, supportu, serwera jak błyskawica, oversellingu (czyli upchniesz 500klientów na te 50GB, lub wiecej)

za marne grosze.

 

Czyli jednak nie da się uniknąć dyskusji z obrońcami swoich wydumanych teorii?

Mam 50 klientów, jeden przybywa mi średnio co 2 tygodnie, przez ncgroup straciłem około 20.

Niektórzy zapłacili za więcej niż rok. Nie mam zamiaru odcinać im usług. Chcę żeby mieli

normalny hosting z normalnymi filtrami pocztowymi, sam mam kilka innych kont na serwerach

"konkurencji" i mogę porównać jakość, a zapłaciłem za te konta mniej niż ja się staram sprzedać.

Celowo umieściłem moje pytanie w dziale "konta resellerskie".

 

Podobają mi się określenia "super jakość" "serwer jak błyskawica", dokładnie nie znaczą one nic,

takie posty jak Twój służą wyłącznie do spędzenia troszki czasu na przepychankach dyslusyjnych,

ile kto gdzie płaci, ilu upycha klientów i ile na tym zarabia, a może ma jakieś błędy w regulaminie,

a może adres firmy to altanka na działce itd. itd., naczytałem się dość, szkoda energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja mam styczność jako klient z resellingiem firmy hostings.pl i jest to zdecydowanie pierwsza liga, z małymi potknięciami ale jednak czołówka. A oversellingu ci nie właczą bo są właśnie z tej pierwszej ligi Jakby włączyli to ja bym ich pożegnał jako pierwszy bo mam jeszcze kilka innych miejsc na klientów.

 

http://www.kei.pl/?stronka=luna na tej stronie, masz kalkulator który ci wyliczy realny koszt tego co potrzebujesz. Porządne firmy nie sprzedają marzeń (overseling) tylko usługi. A jeśli ty je sprzedałeś swoim klientom to teraz zamień się Copperfielda i je zrealizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kei.pl/?stronka=luna na tej stronie, masz kalkulator który ci wyliczy realny koszt tego co potrzebujesz. Porządne firmy nie sprzedają marzeń (overseling) tylko usługi. A jeśli ty je sprzedałeś swoim klientom to teraz zamień się Copperfielda i je zrealizuj.

 

Dzięki za info, ja mam fizyczny dysk więc nie muszę mieć oversellingu, jednak przy

resellerze się przydaje, nie wiem jak długo siedzisz w temacie ale ja na tyle aby wiedzieć

ile realnie kupionych zasobów zużywają klienci. Z hostings.pl miałem do czynienia bardzo

dawno temu jak mieli serwery za Odrą i mieli je zapchane oversellingowymi klientami,

miałem z nimi swoje przejścia i w końcu zrezygnowałem. Być może jak się już dorobili

i przenieśli serwery do Polski to są pierwszą ligą, ale nie o tym rzecz ma być.

Masz konkretną ofertę, napisz tu lub na priv, będzie mnie stać, odezwę się, nie będzie,

to się nie zdecyduję, czy to aż tak bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Drapak ok.. sorry szczere..

 

co do ncgroup to też słyszałem niezbyt przychylne opinie o poziomie ich usług... całkiem niedawno, tak do 3 miesięcy wstecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego posta napisał w dziale "oferty" - dostałbyś wiecej odpowiedzi. A co do samego konta, to lepiej kupić dedyka od razu, tylko, że transfer w Polsce kosztuje, cpanel też więcej niż przy licencjach zbiorowych w np. USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drapak, a ja akurat mam promocję dla resellerów, może Cię to zaciekawi: http://www.sisco.com.pl/promo-przestrzen.html

Co do jakości naszych rozwiazań, to jesli poszperach na Webhostingtalk.pl to znajdziesz kilka wypowiedzi ludzi korzystających np. z naszego serwera mega.sisco.pl z Direct Adminem.

 

Staramy się zapewnić jakość poprzez m.in.

- zapewnienie firmowych serwerów IBM, na Xeonach i macierzy SCSI

- lokalizacji w Polsce (zapinguj sobie mega.sisco.pl)

- łącz od dwóch operatorów z BGP (TKTelekom i ATM S,A,) - obecnie łącznie 60 mbit.s

- mimo, że moi admini siedzą kilkaset metrów od serwerów, maszyna podpięta jest pod zdalny reset dla zapewnienia

jak najszybszej reakcji w razie problemów.

- o wszystkich pracach planowanych, ale także awariach, Klienci natychmiast są powiadamiani mailingami

- BOK z sensownym czasem pracy

- dyżur adminów 24/7 = szybka rekacja w razie padu maszyny

 

Gdyby konto resellerskie nie do końca Ci odpowiadało, to mam też kilka innych propozycji na współpracę, mógłbyś sprzedawać usługi pod swoim lub naszym brandem, do ustalenia. Jeśli Cię to interesuje - zapraszam na priva, lub - lepiej - proszę o kontakt mailem: artur.pajkert@sisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drapak, a ja akurat mam promocję dla resellerów, może Cię to zaciekawi:

Dziękuję, oferta VPSów wygląda dość kusząco, sam reseller to ostateczność,

chciałbym mieć je także w ofercie, na razie plesk stanowi sporą przeszkodę,

niby się da ale "reseller" może sprzedawać jedynie konta "jednodomenowe".

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na VPS także możesz Direct Admina mieć, kwestia tylko zakupu licencji na niego. U nas kosztuje obecnie 400 zł netto jednorazowo. A w Direct Adminie reseller może tworzyć userów z dowolną liczbą domen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×