Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DawPi

[kupię] Serwer Active Na Nazwa.pl Lub Inny.. Czytaj Wymagania

Polecane posty

Witam,

kupię serwer active z nazwa.pl lub inny z parametrem podanym ponizej.

Z okresem ważności minimum 1 miesiąc.

Po transakcji przenosimy serwer do mojego panelu klienta na nazwa.pl ( w przypadku zakupu active).

 

Serwer nie może mieć limitu wysyłanych maili per godzina per domena lub duży limit. Z racji tego, że zajmuję się massmailingiem ( nospam ) takowe konto jest mi potrzebne. Poprzedni hosting nie spełniał naszych oczekiwań.

 

Transakcja poprzez Allegro lub nie dla zaufanych osób..

 

Oferty cenowe proszę wysyłać na PM bądź na adres: web [at] vct.pl

Interesuje nas małe konto pod owy massmailing.

 

pozdrawiam,

DawPi - MassTeam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A który spamer się przyzna?
Sam znam ludzi rozsylajacych maile do XX tysiecy subskrybentow, ktorzy ze spamem nie maja nic wspolnego, wiec juz tak nie uogolniaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I też odkupują konta z gasnącym terminem ważności?
Jakby spamowal to by nie kupowal konta waznego jeszcze minimum 1 miesiac, bo takie konto zostanie prawdopodobnie szybko zablokowane.

Oczywiscie nie twierdze, ze DawPi to nie spamer, ale uogolnienie typu kazdy massmailing = spam jest dla mnie malo przekonujace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kei.pl nawet nie próbuj bardzo szybko reagują na spam czy tam mass-sapm. Wygaśli gościa szybciej niż myślałem i jeszcez dostałem info o przebiegu procedury i przeprosiny chociaż to nie ISP powinien przepraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

p a ja nie twierdze, że to spammer :(

 

Ale co my się oszukujemy, jak ktoś chce spamować to robi to przez dedyka a nie przez shared :( Dzieki czemu na skrzynke trafia mi z 5-7 wiadomości spam dziennie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce spamowac to chyba taki nie jest deb*** by oglaszal sie na forum ..... Ja mialem podobe przypadki to sobie az kupilem dedyka i teraz mam spokoj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a już tyyyle osób tu szukało konta pod warezy czy spamowanie, więc jednak debilem nietrudno być :] OK, tutaj nie mamy żadnych podstaw do podejrzewania, że chodzi o spam, więc nie ma o czym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mas jakiś autorski soft że to tak ciąży usługodawcy ? czy używasz gotowca. Bo przeciez jest pytanie dlaczego cię wywalają bo jak idzei to via mail() to sie nie dziwie ze nikt cie nie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziennie z domeny vct.pl otrzymuję po 10-15 emaili - spamu i do tego z jakichs warezow, na ktorych nigdy sie nie rejestrowalem.

 

zajmuję się massmailingiem ( nospam )

 

To jakiś zart jest chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziennie z domeny vct.pl otrzymuję po 10-15 emaili - spamu

 

To dlaczego tego nie zgłosisz tam gdzie trzeba? Netart akurat reaguje na zgłoszenia i można bardzo skutecznie pogonić spamera. Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

massmailingiem ( nospam ) - hmm chociaz ja powiem ze moj kolega prowadzi sklep w ktorym mam sporo ludzi zarejestrownych + forum na ktorym tez sporo ludzi jest. I wiem ze on tez mial problemy jak ja z owymi rzeczami. To wiem ze podpisal z firma jakas dodatkowow umowe ze to nie jest spam a ze tylko dobrowolny mail , gdyz dany mail jest zarejestrowany w bazie. , gdyz jak wysyla jakiegos niusa to idzie XX XXX tys mail i w sumie kazda firma myslala ze spamuje chlopak , ale podpisal dodatkowa indywidualna umowe o tym ze to nie spam a tylko dobrowolne maile podawane przez osoby zarejestrowana na stronie i forum i skonczyly sie problemy , no a potem jak kupilem sobie dedyka to przeniusl sie do mnie i razem oplacamy wspolnie sobie serwerek ;) i sami wiemy co wysylamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natłukł 40 000 tyś. użytkowników na warezik net. Zamknął warez bo go przegonili. Teraz ma webme pl znowu zrobi 20 000 użytkowników i znowu zacznie "wysyłać masowo wiadomości" do osób, które nigdzie się nie rejestrowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli typowy przykład kretynizmu i zaniku mózgu u młodzieży. Jeśli ktoś ma jakieś materiały (źródła maili etc.) to proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że ustawa o niechcianej poczcie jest bardzo restrykcyjna i nikt jej do koca nie przestrzega. Kto widział ostatnio massmailing ze stopką o sposobie skutecznego usunięcia z listy i bazy danych. A bez takiej informacji w mailu to już jest po prostu czysty spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gość potrzebuje konta w nazwa.pl bo tam dostanie czysty IP co jeszcze nie jest w BDLach resztę zostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shive, trzymaj ;)

 

From - Fri Apr 27 02:25:10 2007
X-Account-Key: account8
X-UIDL: 407775453.95561728.2713464902
X-Mozilla-Status: 0001
X-Mozilla-Status2: 00000000
X-Mozilla-Keys:																				 
Return-Path: <turwarez@warr.nazwa.pl>
Received: by o2.pl (o2.pl mailsystem) with LMTP;
Thu, 26 Apr 2007 16:52:17 +0200
Received: from aol67.rev.netart.pl [85.128.246.67]
by mx8.go2.pl with ESMTP id 117759914094841875;
Thu, 26 Apr 2007 16:52:25 +0200
Received: from 127.0.0.1 (btz220.neoplus.adsl.tpnet.pl [83.29.171.220])
(authenticated bits=0)
by host205.nazwa.net.pl (8.13.8/8.12.11) with ESMTP id l3QEp7qq027607;
Thu, 26 Apr 2007 16:51:07 +0200
Message-Id: <200704261451.l3QEp7qq027607@host205.nazwa.net.pl>
Reply-To: "turwarez.info" <zwroty@warr.nazwa.pl>
From: "turwarez.info" <turwarez@warr.nazwa.pl>
To: <turwarez@warr.nazwa.pl>
Subject: *** WYKONYWANIE ZADAN INTERNETOWYCH ***
Date: Thu, 26 Apr 2007 16:51:31 +0200 (CET)
X-Mailer: Microsoft Office Outlook, Build 11.0.5510
X-MimeOLE: Produced By Microsoft MimeOLE V6.00.2900.2180
MIME-Version: 1.0
Content-Type: multipart/mixed; boundary ="_NextPart_000_1149.6194"
X-o2-Trust: 2, 65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem polega na tym, że ustawa o niechcianej poczcie jest bardzo restrykcyjna i nikt jej do koca nie przestrzega. Kto widział ostatnio massmailing ze stopką o sposobie skutecznego usunięcia z listy i bazy danych. A bez takiej informacji w mailu to już jest po prostu czysty spam.

 

A skad taki wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×