Skocz do zawartości
xxlweb

Prośba O Zmianę Lub Likwidację

Polecane posty

Może skończmy już tą dyskusję?

 

Allegro - gnk.pl

Rejestrator uniemożliwił przyszłą cesję domeny (problemy techniczne).

:)

Warunki kupna domeny w promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@shive ktoś napisał, że domena została sprzedana, odszukałem na allegro a tu zonk... nie mogłem się powstrzymać przed napisaniem w/w powodu :)

 

ale wiesz, na pewno znajdzie się ktoś kto nie będzie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To twoje przypuszczenia...

 

@bald - szkoda, że tak myślisz, ale nie nazywaj mnie "miłośnikiem tanich domen", bo akurat nie jesteś w stanie powiedzieć jaką wartość przypisze domenie potencjalny kupiec, który wie jak wykorzystać potencjał domeny.

 

Naprawdę liczę się z komentarzami niektórych osób, ale insynuacja shive, że "TWOJA SUPER DOMENA GNK.PL JEST WARTA MILIONY I WSZYSCY CHCIELIBYŚMY JĄ MIEĆ" budzi we mnie trwogę - wcale nie myślę (jak już wcześniej napisałem) że moja domena jest warta miliony - uważam, że jeżeli któraś firma będzie zainteresowana domeną, to zaoferuje za nią rozsądną kwotę. Niektórzy mogą nie widzieć dla niej wykorzystania, skoro z nieruchomosciami komercyjnymi nie mieli do czynienia, ale zainteresowana osoba z tej branży nie będzie zadawać takich pytań.

 

Shive, widzę, że wiesz najlepiej co było powodem odwołania, ale to już twoje zdanie. :)...

 

Myślę, że dalsza dyskusja nie ma sensu, ten dział powinien dotyczyć "sugestii" co do forum, tymczasem jest miejscem ataków, skoro już "coś komuś" wytknięto palcem, to trzeba pokazać mu że nie wolno tego robić, bo zostanie się publicznie poniżonym - tak to odbieram (no w końcu nowy użytkownik). Proszę o dalsze nie-insynuowanie lub pisanie na właściwy temat jaki został tu poruszony, a nie wgłębianie się w prywatne sprawy. A administratora proszę o zakończenie bezsensownej dyskusji, która przybiera coraz gorszego charakteru.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kim ty jesteś, że wydaje ci się że będziesz decydował w jakich działach i na jakie tematy się rozmawia? Zaczynasz być naprawdę irytujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bald - szkoda, że tak myślisz, ale nie nazywaj mnie "miłośnikiem tanich domen", bo akurat nie jesteś w stanie powiedzieć jaką wartość przypisze domenie potencjalny kupiec, który wie jak wykorzystać potencjał domeny.

 

ja nie pisze o jakims "potencjalnym kliencie" pisze o tobie

 

nie odpowiedziales mi juz na 2 pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie muszę odpowiadać (z resztą analizując wcześniejsze wypowiedzi można sobie na nie odpowiedzieć)... A skoro zaoferowałem domenę na sprzedaż, to mam do tego prawo i choćby była ona bardzo słaba, to nikt nie musi głupio komentować, chcę sprzedać - sprzedaję, a to czy ktoś kupi to już tylko moja sprawa, przecież każdy ma rozum (może są wyjątki :]) i sam zadecyduje czy dana domena jest warta swojej ceny i podejmie decyzję ile może zaoferować...

 

@shive, nie dyktuję tego, kto, co i gdzie ma pisać - przytoczyłem tylko przeznaczenie tego akurat działu, a jeśli jest łamane, a moderatorzy nic z tym nie robią, to cóż - trudno, będzie off topic...

 

Uważam, że naprawdę zbędna jest dalsza dyskusja i nie będę jej kontynuował,

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że naprawdę zbędna jest dalsza dyskusja i nie będę jej kontynuował,

 

Cieszę się, że w końcu uznałeś argumenty większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah czy moderator czyta ten temat ???... wypadalo by usunac 90% postow tutaj.

 

PS.

 

Nie wiem czy co niektore osoby zdaja sobie sprawe, ale po ich komentarzach w takich tematach i jeszcze w takim tonie napewno nie polepszaja wizerunku swoich dzialalnosci. Wydaje mi sie, ze poprzez posty na tym forum prezentujemy rowniez poziom prowdzenia przez was interesow. Czy do swoich klientow tez piszecie, ze jego pomysl jest gowniany, albo ze ma gowniana domene czy cos podobnego ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy co niektore osoby zdaja sobie sprawe, ale po ich komentarzach w takich tematach i jeszcze w takim tonie napewno nie polepszaja wizerunku swoich dzialalnosci. Wydaje mi sie, ze poprzez posty na tym forum prezentujemy rowniez poziom prowdzenia przez was interesow. Czy do swoich klientow tez piszecie, ze jego pomysl jest gowniany, albo ze ma gowniana domene czy cos podobnego ?...

 

Ja osobiście swoich klientów szanuje i traktuje najlepiej jak tylko potrafię, a Twoje stwierdzenie jest średnio sensowne, równie dobrze mógłbym wyśmiać nazwę jakiegoś sklepu, czy to również faktycznie źle o mnie świadczy ? Poza tym nikt tutaj nie napisał, że domena jest "gówniana" po prostu nasza diagnoza jest taka - domena ta nie jest warta majątek, a to, że kilka osób przytoczyło tutaj parę ciekawych propozycji nazw dla domen 3 literowych podobnych do GNK, traktowałbym raczej w kontekście żartu... No ale cóż jak widać niektórzy chyba za bardzo się tym przejmują ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×