Skocz do zawartości
xxlweb

Prośba O Zmianę Lub Likwidację

Polecane posty

Mam taką propozycję... by administrator forum usunął dział "Oferty domen" w tym serwisie skoro:

 

1. Ludzie zdaniem większości tej społeczności rejestrują bezwartościowe domeny, których i tak nikt nie kupi.

2. Ludzie, którzy są w posiadaniu dobrej nawet domeny (co w mniemaniu użytkowników nie ma miejsca) są wyśmiewani, są przedmiotem przemądrzania się i pokazywania "jaki to ja nie jestem specjalista", a zamiast pisać często nieprawdę i mieć za cel zazdrość (nie wiem... zawiść, egoizm?), mogliby okazać pomoc innym użytkownikom, doradzić... naprawdę żałuję, że tak dzieje się na tym forum.

3. Po co w ogóle są głupie komentarze w dziale Oferty domen? Skoro nie jest sie zainteresowanym kupnem, to po co beznadziejnie i "inteligentnie" komentować jeśli w większości i tak nie ma się racji. Apeluję: Zachowaj to dla siebie!

 

Nie wiem czy tak jest na całym forum, czy tylko w części domen, ale bardzo zniechęca to mnie jak i pewnie wielu innych użytkowników do korzystania z tego serwisu.

 

PS. A być może takie komentarze służą zaniżeniu wartości domeny w mniemaniu posiadacza w celu późniejszego odkupienia za bardzo niską cenę? :( taka moja teoria, choć bardzo głupia, to może logiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy tak jest na całym forum, czy tylko w części domen, ale bardzo zniechęca to mnie jak i pewnie wielu innych użytkowników do korzystania z tego serwisu.
Tak jest na calym forum i wedlug mnie tylko dlatego ono jeszcze jakos funkcjonuje i reprezentuje jakis poziom. Gdyby wszyscy byli uprzejmi i nie zwracali uwagi na glupie wypowiedzi, oferty, itd to panowalby tutaj straszny burdel. A jak komus pare razy 'zwrocisz uwage' to nastepnym razem moze zastanowi sie zanim napisze cos 'madrego' :(

 

...i tak, Twoje domeny sa tak cudowne, ze cale forum zmowilo sie w celu obnizenia ich wartosci i pozniejszego odkupienia ich od Ciebie za grosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlast ... wyssana z palca teoria spiskowa

 

a nie przyszlo ci do glowy ze osoby czytajace to forum maja powyzej dziurek od nosa:

 

1. tabunow "byznesmenow" ktorzy dzieki promocji zakupili domene i chca ja spylic na allegro - CZESZAC przy okazji GRUBA KASE

 

2. opisow SUPER HIPER REWELACJA - OSTATNIA- NAJLEPSZA - JEDYNA - itp bzdety , dla wbrew pozorom dosyc nedznych domen <- to sie nazywa naciaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bald teraz na allegro panuje odwrotny trend - teraz pisz się o tym że "nie beda nikogo naciagac jak robią inni" ,

 

@xxlweb - jesli dostanie dany user pare uwag nt jego domen nastepnym razem sie zastanowi zanim wyda 9,90 zł na promocji za domene typu yzmqny.pl ktora jest tyle warta co zeszloroczny [ ewentualnie tegoroczny :( ] snieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak ... jak by poczytac owe posty na temat domeny to zal sie robi , ale nie z tego ze ludzie pisza ze domena taka czy siaka ale za nazwy domen i kase jaka chca.... przeciez domene kupic za dyszke to nie sztuka i potem chcac ja opchcac za XXXX razy wiecej .

Tutaj trzeba zaczynac od poczatku czyli od rejestrowania dzwinych domen ktore maja byc taaaaaaaaaaaaakie oplacalne ze trzeba wydac XXXXXX zł bo na domenie bedziesz zabarial XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX zł .

tylko teraz pytanie skoro kupil juz ktos owa domene ktora ma przynosic taaaaaaaaaaaakie zyski dlaczego ona ja sprzedaje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Shive - jaka prawde? raczej swoje przypuszczenia, ze nie istnieje cos takiego jak nieruchomosc komercyjna...

Nie placze, a za to denerwuja mnie ludzie, ktorym nawet ciezko "wygooglac" co to takiego NIERUCHOMOSC KOMERCYJNA, skoro wczesniej nawet o tym nie slyszal (coz, nie kazdy szary obywatel mogl sie z tym spotkac), ale chore i GLUPIE jest to, ze chca pokazac czego oni nie wiedza i zapewne posiadaja duzo lepsze domeny w swoim portfolio od tych, ktore tak zlosliwie komentuja. Chociaz w wielu przypadkach nie maja racji, pokazuja bardziej swoja niewiedze i glupote! Po co!? Do czego ma to prowadzic!?

 

Racja - jest pelno osob, ktore mysla ze ich domena jest warta gory, wtedy sie zgadzam - mozna napisac, ale i tak wydaje mi sie ze jest to forma ponizania tej osoby, bo glupie komentarze IMHO nie podnosza poziomu tego forum.

 

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś jednak bardzo urażony obiektywnymi opiniami o swojej domenie więc postanowiłeś podważyć sens istnienia działu Ofert, żeby zatuszować to i owo.

 

Dokładnie jak Pisiory - nie podobają nam się wyroki TK, to podważymy sens jego działania. Mechanizm jest identyczny. Jeśli się czegoś nie akceptuje, to próbuje się dyskredytacji.

 

Uświadom sobie w końcu, że 95% tych ofert które tu się pojawiają jest tak śmiesznych, że po prostu nie da się zareagować inaczej i trzeba bez ściemniania wyłożyć właścicielowi, żeby nie robił cyrku... jak widzisz jest poparcie dla uświadamiania właścicieli domen.

 

Poniżające to jest zmuszanie użytkowników do czytania kuriozalnych ofert domen, które nie są warte złamanego grosza i oburzanie się, że ktoś śmiał na to zwrócić uwagę.

 

Na koniec: jeśli uważasz, że wszyscy co do jednego się mylą tylko Ty jeden masz rację, to zawsze możesz skorzystać z jednej z tych "profesjonalnych" firm wyceniających domeny, która z przyjemnością, za odpowiednią opłatą powie Ci to, co chcesz usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jak Pisiory - nie podobają nam się wyroki TK, to podważymy sens jego działania. Mechanizm jest identyczny. Jeśli się czegoś nie akceptuje, to próbuje się dyskredytacji.

skończ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończ.

 

w tym kraju jest wolnosc slowa, jesli cos ci sie nie podoba to nikt nie zmusza cie do czytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżające to jest zmuszanie użytkowników do czytania kuriozalnych ofert domen, które nie są warte złamanego grosza i oburzanie się, że ktoś śmiał na to zwrócić uwagę.

 

...

 

Uświadom sobie w końcu, że 95% tych ofert które tu się pojawiają jest tak śmiesznych, że po prostu nie da się zareagować inaczej

 

 

Poniżające to są argumentacje daleko odbiegające od rzeczywistości, a brzmiące "równie błyskotliwie" :)

 

co to jest : nieruchomosc komercyjna ? czyms istotnym rozni sie od (rownie blyskotliwej w swej wymowie) nieruchomosci niekomercyjnej?

certyfikat wartosci domeny jest po prostu slodki :)

 

 

A jak mam domene KNU to moze sprzedam ja piszac ze to skrot od "Kiełbasa Nie Ugotowana" - idealne dla hurtowni kiełbasy... Ludzie opanujecie sie troche z tymi domenami bo kiedys mnie to smieszylo, a dzisiaj az zal czytac te opisy... Do tego jeszcze te "profesjonalne" wyceny - egh...

 

 

Bardziej nadaję się dla giertycha jako Koń Na Urzędzie.

 

 

KNU.PL ?? Kup Nieruchomosc U . Polaka ;)

GNK.PL ?? Gó**a Nie Kupuj . Polaku :)

 

 

...

 

Nie twierdzę, że jest tak zawsze, lecz w tym przypadku niektóre komentarze są naprawdę poniżej krytyki... 0 argumentów, "niby-wiedza" i może chęć bycia przebojowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij, zyj dalej... Zycie nie konczy sie na jednej ofercie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

// A jak mam domene KNU to moze sprzedam ja piszac ze to skrot od "Kiełbasa Nie Ugotowana" - idealne dla hurtowni kiełbasy //

 

Hahah, jakoś wcześniej tego nie zauważyłem, dobre, naprawdę ;)

 

@xxlweb

 

Wszyscy w Ciebie wierzymy, i mamy nadzieję, iż po tej porażce nadejdą jeszcze Twoje dni chwały i powrócisz do nas z domenami, nieco bardziej wartościowymi niż KNU.pl (nie no hasło z kiełbasą przebija wszystko :), dawno się tak nie uśmiałem).

 

Edit: Za pozwoleniem autora, wrzucę sobie do stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sonin - lepiej zabłysnąć nie umiesz? Radzę żebyś dokładniej przeanalizował cały temat, przyda się też lekcja czytania ze zrozumieniem.

 

... Znów jakże uroczy tekst

 

Wszyscy w Ciebie wierzymy, i mamy nadzieję, iż po tej porażce nadejdą jeszcze Twoje dni chwały i powrócisz do nas z domenami, nieco bardziej wartościowymi niż KNU.pl (nie no hasło z kiełbasą przebija wszystko smile.gif, dawno się tak nie uśmiałem).

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xxlweb nie podoba Ci się opinia innych użytkowników lub krytyka jest dla Ciebie nie do przyjęcia?

Wykup sobie płatne boksy w google.pl i nikt nie będzie komentował niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonin - lepiej zabłysnąć nie umiesz? Radzę żebyś dokładniej przeanalizował cały temat, przyda się też lekcja czytania ze zrozumieniem.

 

Oj faktycznie, przepraszam, ale poprawiłem się i przeczytałem spokojnie ze zrozumieniem, sprzedawałeś Gnk.pl, a to już zupełnie co innego niż Knu.pl ;)

Niemniej jednak zastanów się chwilę nad bezcelowością swojego postu.. Miałeś słabą domenę.. ok żeby jeszcze miała jakąś ładną historie.. ale nie, był tam tylko jakiś katalog, żeby jeszcze miała jakiś wiek konkretny.. ale nie, utworzona: 2006.07.17.

Za tą domenę usłyszałeś kilka słów prawdy, może nieco ostrych, ale musisz zrozumieć jedną rzecz, to jest tylko forum, a gnk.pl to tylko głupia nazwa.. osoby które ją skomentowały tak jak skomentowały, napewno jej nie kupią, ale jak komuś będzie potrzebna akurat taka nazwa to uwierz mi, że nie będzie zwracał uwagi na nasze komentarze, tylko ją kupi (już pomijając, że najprawdopodobniej tylko po to aby za chwile wystawić na allegro "Ostatnia 3 literówka !"...).

 

Reasumując: Zobacz jak długo istnieje dział ofert, zobacz ile domen zawartych tam zostało wyśmianych. Po czym odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę sądziłeś, że ten post coś zmieni ? Że dział ofert domen zniknie.. ?

 

Czy może jesteś Don Kichot, to daj znać od razu, nie będę się produkować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytyka czego? To co napisał sonin (bo imho o to Ci chodzi) jest niedorzeczne, nie boję się krytyki, na którą i tak moim zdaniem nie miejsce i czas, ale jak już krytykować, to rozsądnie... A tu ludzie poruszają jakieś tematy o kiełbasie, afe

 

Nie myślę, że moje domeny są warte wiele, ale proszę przynajmniej GNK nie porównywać do KNU itp. "kiełbas"

 

Nieruchomości komercyjne i ich giełda ma powszechne znaczenie (no ale tutaj okazuje się, że nie).

 

@xxlweb nie podoba Ci się opinia innych użytkowników lub krytyka jest dla Ciebie nie do przyjęcia?

 

Dlaczego nie, ale krytyka o rozsądnych argumentach. Bo ta w stylu "czym różni się zwykła nieruchomość od nieruchomości komercyjnej" i wmawianie, że coś takiego nie istnieje nadaje się do przedszkola ... Właśnie to jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

 

Reasumując: Zobacz jak długo istnieje dział ofert, zobacz ile domen zawartych tam zostało wyśmianych. Po czym odpowiedz sobie na pytanie, czy naprawdę sądziłeś, że ten post coś zmieni ? Że dział ofert domen zniknie.. ?

 

Nie, ale miałem cichą nadzieję, że fala przemądrzania się i pokazywania swojego ego choć trochę ustanie (nie mam tu na myśli wypowiedzi popartych racjonalnymi argumentami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie, ale krytyka o rozsądnych argumentach. Bo ta w stylu "czym różni się zwykła nieruchomość od nieruchomości komercyjnej" i wmawianie, że coś takiego nie istnieje nadaje się do przedszkola ... Właśnie to jest dla mnie nie do przyjęcia.
Dobrze, juz wszyscy wiemy, ze nieruchomosc komercyjna istnieje... Dlugo jeszcze masz zamiar sie na ten temat rozwodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reasumując: Zobacz jak długo istnieje dział ofert, zobacz ile domen zawartych tam zostało wyśmianych.

Zapomniałeś dopisać chyba najważniejszą rzecz

Ile z tych wyśmianych domen, a zresztą wszystkie sprzedały się za super hiper ceny?

Ile z nich przekroczyło symboliczną kwotę 100zł (koszt odnowienia)... nie mówiąc już o kwotach rzędu 1000zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już chyba koniec ;) Apeluję tylko o rozważne komentowanie ofert... Może dla Was jest to głupie, ale jestem trochę zrażony głupimi komentarzami - pewnie każdy sam ocenia ich wiarygodność, ale wolałbym żeby takie sprzeczne z prawdą informacje nie miały miejsca.

 

Może skoro temat został wyczerpany, a dział ofert z komentarzami nadal istnieje :) , administrator uzna, że można zamknąć ten wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie, ale krytyka o rozsądnych argumentach. Bo ta w stylu "czym różni się zwykła nieruchomość od nieruchomości komercyjnej" i wmawianie, że coś takiego nie istnieje nadaje się do przedszkola ... Właśnie to jest dla mnie nie do przyjęcia.

 

tu do mnie "pijesz" wiec moze sie wypowiem

zadalem pytanie na ktore nie udzieliles odpowiedzi

 

twoje oburzenie sugeruje fakt, iz tak naprawde sam jestes przekonany o miernocie swojej ofery i wkurzylo cie , ze sprawa zostala "naglosniona" co moglo skutecznie zniechecic potencjalnych "jeleni" do zakupu

 

gdyby oferta byla KONKRETNA otrzymywalbys dziesiatki ofert zakupu a nie komentarze przesmiewcze

 

 

 

To już chyba koniec smile.gif Apeluję tylko o rozważne komentowanie ofert... Może dla Was jest to głupie, ale jestem trochę zrażony głupimi komentarzami - pewnie każdy sam ocenia ich wiarygodność, ale wolałbym żeby takie sprzeczne z prawdą informacje nie miały miejsca.

 

gdzie widziales "informacje sprzeczne z prawda" ?

 

btw. nie zrazaj sie, juz kilku takich milosnikow "tanich" domen jak ty przez to forum sie przewinelo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK:

 

TWOJA SUPER DOMENA GNK.PL JEST WARTA MILIONY I WSZYSCY CHCIELIBYŚMY JĄ MIEĆ

 

Teraz lepiej?

 

 

Właściwie sprawa jest prosta, zrobimy tak:

 

Sprzedasz tą domenę za, powiedzmy, 2000zł, później przyjdziesz, pokażesz nam, że sprzedałeś za 2000 i wyjdzie na twoje, stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam za 2k, niech sprzeda za 200 zł, żeby było więcej niż za następne odnowienie, to i tak będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×