Skocz do zawartości
ml0dy

Hosting Dla Malej Fimy ?

Polecane posty

witam,

nie mam zbyt wielkich wymagan potrzebuje hosting na ok 10-15 kont e-mail po 50mb kazde konto dostep do jednej bazy sql, przestrzen na dysku ok 1gb transfer miesieczny 5gb spokojnie starczy i dostep do wrzucenia jedne stronki www ;-) wazne zeby bylo szybko i nie zawodnie poki co zalozylem konto w proste.pl ale nie podobaja mi sie tam loginy do poczty jakie mi proponuja ;) nazwa.domeny.pl_uzytkownik :D troche mi to sie nie podoba czy znajde w tej cenie cos dobrego konkurencyjnego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Proszę zapoznać się z ofertą naszej Firmy MasterNET.pl

Serwer typu PREMIUM lub PROFESSIONAL powinien być odpowiedni pod Pańskie wymagania.

Nie stosujemy żadnych ograniczeń co do nazw kont pocztowych oraz umożliwiamy tworzenie kont typu:

biuro@domena.pl !== biuro@inna_domena.pl (są to dwa oddzielne konta o tej samej nazwie)

 

Zapraszamy do uruchomienia dowolnego serwera na bezpłatny 10-cio dniowy okres testowy.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto na strefa.pl powinno Ci odpowiadać za 122 brutto masz serwer w sprawdzonej firmie i co ważne profesjonalny webmail. W tej cenie strefa nie ma wielu konkurentów. Nie twierdze żę masternet nie jest dobry ale ma 2 razy drożej przy zbliżonym pakiecie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby bylo szybko i nie zawodnie poki co zalozylem konto w proste.pl ale nie podobaja mi sie tam loginy do poczty jakie mi proponuja ;) nazwa.domeny.pl_uzytkownik :D troche mi to sie nie podoba czy znajde w tej cenie cos dobrego konkurencyjnego ??

 

Poczta ma dzialac niezawodnie, nie myslalem, ze loginy nie beda sie podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage, ze login i adres sie nie pokrywaja nie rozumiem czemu login mialby sie nie podobac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klient płaci klient wymaga ;) , na kontach z cpanelem login zazwyczaj przyjmuje format login+domena.pl co również jest mało atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×