Skocz do zawartości
aparacik

Zakupie Konto Reseller

Polecane posty

Witam

 

Zakupie konto reseller pilnie

 

Panel Tylko Powtarzam tylko DIRECT ADMIN

 

Miejsce na dysku

15 gb

transfer miesięcznie 200 gb

Oraz dwa adresy IP do własnych dnsów!

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

zajrzyj na hostings.pl - są w porządku, choć za mało to nie zapłacisz (bo w Polsce serwy)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15000 MB pojemności

240 GB transferu miesięcznie

MySQL, PHP, CGI, DirectAdmin

miesięcznie: 110,00zł

 

+ po piataku za 1 IP czyli razem + 10 zł miesiac za 2 IP

raczem miesiacznie cos 120 zł ... zainteresowany ?

+ do cen 22 % VAT doliczyc trzeba oczywiscie fakturka itp wszytko jest (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Posiadamy serwer dla resellerów z Direct Admin'em. jest to firmowa maszyna IBM'a (IBM x345, 2x Xeon, dyski SCSI). Serwer zlokalizowane w Polsce, a więc cechuje się dobrymi pingami. Wiele osób z forum już korzysta! Zapraszam do zapoznanai się z ofertą:

http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html

 

Dodatkowo dla uczestników forum daję ceny specjalne, najmniejszy pakiet już od 25 zł netto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo dla uczestników forum daję ceny specjalne, najmniejszy pakiet już od 25 zł netto!

Rozumiem, że

15000 MB pojemności

240 GB transferu miesięcznie

oferujesz za 25 netto?

A takie parametry chcial @aparacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suchar zle ( chyba ) zrozuzmiales .... tak na oko za 25 to mozes zmiec 1 giga dyski i 20 giga transfer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Niestety, Verde ma racje, za 25 zł nie mogę na tej maszyneizaproponować trakich warunków. Oczywiscie warunki takie są możliwe, ale to byłby innego rzędu kwoty. Dyski SCSI i firmowa maszyna po prostu są drogie, co tu dużo mówić. Dlatego zapewnienie takich warunków przy tej cenie byłoby trudne. Zależy, czy aparacik chciałby płacić za wysoką jakość, czy szuka po prostu jak najtańszej usługi. Pakeit dla aparaika to kwrestia indywidualnej negocjacji, zapraszm go do kontkatu, ale za taki duży pakiet to mogę zaproponować cenę specjalną dla użytkownika Forum - 150 zł. To nieco więcej niż Verde (120 zl ), moimi argumentami natomiast są: lokalziacja w Polsce, firmowa maszyna IBM, dyski SCSi i procesory Xeon. Verde, napisz, a na jakiejmaszynie Ty to proponujesz i gdzie jest zlokalizowana, żeby aparacik miał pełny obraz całości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem posta bo doskonale wiem, ze za 25 nie oferujecie takich parametrów jakie chcial aparacik.

Dlatego, zamiast pisac masę postów z odsylaczami na stronę, gdzie takowej oferty i tak nie ma, moglbys sprecyzowac cenę.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy zaoferować Ci takiego resellera w cenie nawet ponieżej 100zł miesiecznie brutto.

Reseller na maszynie Intel Pentium 4 3,2Ghz 2GB RAM, łącze 100mbps, Panel Direct Admin wliczony w cene.

Najlepiej prosze o konakt na gg: 9631733 uzgodnimy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić hostings.pl. nie liczę dokładnie ale grubo ponad 2 lata mam tam resellera i jest to usługa typu kup i zapomnij o problemach jakie były w innej firmie. Kontakt mimo ze nie ma 24/h jest w godzinach pracy perfekcyjny. Ostatnio klient nawet mnie pochwalił za nich :-). Nie są to demony prędkości ale awarii nie bylo a przerwy nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×