Skocz do zawartości
tyg

[szukam] Konto Pod Wiele Małych Stron

Polecane posty

Witam

 

Do tej pory korzystam z only.pl i satysfakcjonują mnie ich parametry poza jednym stabilność :/

Zbyt często miewa pady a rozwinąłem się na tyle iż mogę zainwestować w droższy hosting (ok 500zł).

 

Oto czego mi potrzeba, poza oczywistymi rzeczami jak miejsce, wysył:

- nielimitowana ilość baz danych MySQL

- nielimitowane konta ftp

- nielimitowana ilość kont mail

- nielimitowana ilość kont podpiętych domen

 

- polskojęzyczny webmail (nie zawsze dają)

- możliwość tworzenia kont mail o tych samych nazwach dla różnych domen !!(n@cos.pl n@cos2.pl)

- Lepsza stabilność niż only.pl !! oczywiste było ale wolałem dopisać ;)

 

Po co te parametry?

Ano hostuje parę drobnych stronek, które posiadają po domenie .pl i prawie każda ma np. biuro@cos.pl. Jako, że są to stronki statyczne o minimalnym zużyciu zasobów nie ma sensu dla każdej z osobna kupować serwa.

 

Rozglądając się po forum zainteresowałem się progresso ale jeszcze nie mają możliwości z mailami... nie wiadomo kiedy będzie nowy konfig, który to umożliwi a na czekanie do 'niedługo' mnie nie stać :)

 

 

Czekam na propozycję stałych bywalców, którzy najlepiej się w tym orientują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm masz racje za mało precyzyjnie się wyraziłem w tej kwestii, a to dlatego, że większość hostingów prześciga się obu tych parametrach ;).

Moje oczekiwania w tej kwestii nie są znaczące - najbardziej poszukuje parametrów wypunktowanych.

Można inaczej. Spójrzcie na ofertę http://www.progreso.pl/serwery-wirtualne.html

opcja biznes byłaby super gdyby pasowały wszystkie wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Proponuje zapoznać się z ofertą naszej firmy MasterNET.pl, a dokładniej serwer typu BUSINESS.

Dzięki posiadaniu autorskiego panelu którego nowa wersja ukaże się w ciągu kilkunastu dni Klient ma możliwość tworzenia:

- możliwość tworzenia kont mail o tych samych nazwach dla różnych domen !!(n@cos.pl n@cos2.pl)

 

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego 10-cio dniowego okresu próbnego.

 

PS. lepiej byłoby dopisać jakiej pojemności są bazy danych, ile ich jest, ile ma sama strona, wykorzystywany transfer miesięczny, etc (czyli konkrety)

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą www.prohost.pl

Spełniamy wszystkie pana warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to teraz pozostaje mi chyba poczytac na forum na temat stabilności obu ofert ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy hostowaniu tego typu projektów przydatny jest pakiet reseller bo to się nie da inaczej nazwać.

z reselerów to poleciłbym hostings.pl albo mega.sisco.pl (tu opis tej nietypowej usługi SISCO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×