Skocz do zawartości
Gość Spanner

[wirtualny] Poszukuję Polskiej Firmy

Polecane posty

Gość Spanner

Witam,

potrzebuję drobnej pomocy, otórz poszukuję dobrej firmy hostingowej, świadczącej usługi o jakości np. kei.pl

 

wymagania serwera:

  • Powierzchnia ok 1-5GB
  • Transfer ok 15GB/miesiąc
  • mod rewrite Apache
  • php w wersji 5
  • MySQL w wersji albo 5 albo jak najnowsza 4
  • Możliwość podpięcia wielu domen/subdomen
  • kilka baz MySQLtak z 3minimum
  • możliwość skierowania domeny/subdomeny na wybrany katalog na serwerze
  • Cena max 150zł za rok

Prosze o poważne podejście do sprawy gdyż bardzo mi zależny na jak najżetelniejszych opiniach, proszę także o nie polecanie kei.pl, gdyż ta firma jest już mojej liście i właśnie chce rozważyć oferty między tą firmą a jakąś inną, bo niestetyalemój obecny dostawca (i....pl) leci w kulki,i serwer co jakiś czas nie odpowiada i mam już tego dosć.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc

 

Pozdrawiam Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proponuje Blink.pl a dokładnie pakiet Serwer Profit:

transfer roczny 200 GB

przestrzeń dyskowa: 2 GB

koszt: 99 zł rocznie

w ofercie są 2 bazy danych MySQL (wersja 4.1.11), ale myślę że w tym przypadku będziemy sie w stanie dogadać, jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

dziękuje za zainteresowanie, ale u Państwa można niby podpiąć wiele domen, ale mogą być 2 katalogi na które mogą wskazywać domeny, a ja mam więcej stronek więc dziękuje serdecznie i czekam na dalsze oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Spanner ;) Jaki ten świat mały :)

 

Jeśli chodzi o Polskie i wyłącznie sprawdzone firmy to zostają wyłącznie:

 

1. progreso.pl (cena podstawowa wyższa, ale na google znajdziesz kupon rabatowy na 15% + masz domene .pl gratis)

2. IQ.pl - czy też ich nowe "dziecko" proste.pl

3. kei.pl

 

Jednak wszystkie są powyżej tych ~150zł. Muszę Ci napisać, że poniżej 250zł trudno znaleźć porządny hosting o przyzwoitych parametrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Witam, już ostatnio Cię widziałem tutaj,i tak myślalem,kiedy się spotkamy :]

 

dzięki za odpowiedź właśnie przeglądam opinie o proste i progreso, co docen to teraz lepiej, bo widze, że np. proste ma promocje, co do progreso i IQto fakt ceny mają dość wysokie, dlatego przeglądam proste i kei ale jakktoś ma coś jeszcze godnego polecenia przeczytam,chodź od IQ dostałem dość ciekawą oferte,ale trochu za droga jak dla biednego studenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już ostatnio Cię widziałem tutaj,i tak myślalem,kiedy się spotkamy :]

 

dzięki za odpowiedź właśnie przeglądam opinie o proste i progreso, co docen to teraz lepiej, bo widze, że np. proste ma promocje, co do progreso i IQto fakt ceny mają dość wysokie, dlatego przeglądam proste i kei ale jakktoś ma coś jeszcze godnego polecenia przeczytam,chodź od IQ dostałem dość ciekawą oferte,ale trochu za droga jak dla biednego studenta ;)

 

jak BOSS i ja polecam progreso

 

 

 

ale glowna moja rada to taka ze: nie patrz na cene i wybierz 1-2 kandydatow , a potem wybierz tanszego jesli juz jestes ograniczony budzetem...czasami warto zaplacic kilka zł wiecej za swoj spokoj....ja przynajmniej go sobie cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale trochu za droga jak dla biednego studenta ;)

Oj Dawid Dawid... nie przesadzaj żeś taki znowu biedny :)

Dozbieraj kilkanaście złotych i zrób dobrą inwestycję... która w praktyce zwróci Ci się bardzo szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Temat można zamknąć sprawa już rozwiązana więc temat nieważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

no dobrze, skoro chcecie to napiszę.

Wybrałem progreso.pl dlaczego, bo ma bardzo dobrą jakość usług, cenę też mi się udało trochu obniżyć, a dodatkowym atutem aby przekonać mnie żebym się przestał wachać byłamoja nażeczona, ogólnie jak narazie jestem zadowolony, ale pierwszy sprawdzian dla nich już jest:), bo oczywiście przenosząc bazy danych z poprzedniego hostingu mam same krzaki, wiec zgłoszenie poszło do progreso i zobaczymy jak szybko naprawią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, jakiz to tajemny wplyw na narzeczone opatentowalo progreso? :-)

Co do bazy - poradza sobie na pewno, to problem z gatunku bardzo typowych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Tu się trochu mylisz problemów było bardzo dużo z bazą, ale udało się wgrać i działa na iso-8859-2, ale przez to ile problemów z tym było, wolałem poprawić mój konwerter z iso-8859-2 do utf-8 pod ipb i przerobiłem baze na utf, będzie mniej problemów w przyszłości mam nadzieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×