Skocz do zawartości
_MaStErCoBrA_

Webperoni.de - Vps

Polecane posty

Witam,

mam zamiar zalozyc serwis o tematyce humor/smieszne rzeczy itd... bedzie to wymagalo troche transferu...

czy webperoni.de i pakier za 20 euro miesiecznie wystarczy ?

https://www.webperoni.de/index.php?menu=por...d_proddef=10901

Jest tutaj rowniez gwarantowany ram jak widze ?

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Potrzebuje kogos kto hostuje VPS w webperoni.de i generalnie zna niemiecki i jest w stanie pomoc troszke na gg, pare pytan dotyczacych umowy itd...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buszmen musze miec dedyka ale z gwarantowanym ramem + procek, dlatego tez webperoni jest ok jesli ma sie gwarantowane zasoby... :)

Budzet 25 euro na miecha moge dac max ale musze miec swietny server taki jak webperoni.de maja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez tani serwer w serverbasar.de to będziesz miał własnego dedyka i naprawdę gwarantowane zasoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musi byc dedyk, moze byc VPS ale musze miec gawarantowane zasoby.

serverbasar.de nawet interesujace, ale czy aby na pewno wszystko jest tak pieknie ? nie chce sie znow wtopic tak jak w webperoni.de :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce sie znow wtopic tak jak w webperoni.de :>

 

Jeśli zamierzasz w dalszym ciągu zachowywać się tak jak przy okazji webperoni, to sukcesów nie wróżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS z xxl-web.pl:

- opłata miesięczna z miesięczną omową,

 

Dedyk z serverbasar:

- umowa na 12mc.... (jeśli się nie pomyliłem ze znaczeniem "Mindestvertragslaufzeit")

 

dodane przez bellerofont: nie mylisz się, w Serverbasar jest umowa na 12 mc-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi byc dedyk, moze byc VPS ale musze miec gawarantowane zasoby.

serverbasar.de nawet interesujace, ale czy aby na pewno wszystko jest tak pieknie ?

 

Nie wiem jak ta maszyna sie sprawuje, ale mogę Ci zapewnić ze support w FastIT jest 1 klasa.

 

a jelsi chodzi o VPS, to nie bierz w webperoni, lepiej już w xxl-web (ze strato). Pracowalem tez na opcji za 89zl i jest bardzo wydajna jak na VPSy, oraz nie bedziesz mial watpliwosci co do gwarancji zasobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy webperoni.de i pakier za 20 euro miesiecznie wystarczy ?
nie chce sie znow wtopic tak jak w webperoni.de :>
Hmm? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedyk z serverbasar:

- umowa na 12mc....

Zgadza sie, ale z tego co wiem to chyba mozna w ciagu pierwszego miesiaca od zakupu zrezygnowac z serwera i wtedy zaplacic tylko za ten jeden miesiac miesiac, jesli jednak jesli nie wyslemy rezygnacji do tego czasu to zobowiazujemy sie placic im przez caly rok.

 

Hmm?

Też nie do konca to rozumiem, najpierw pisze ze webperoni jest BE, pozniej pyta czy pakiet za 20 euro w wepperoni wystarczy na jego potrzeby, pozniej znow pisze ze jednak webperoni jest BE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, mialem a raczej mam tam vps za 10 eruo/miech i jakos nie polecam, nie mam gwarantowanego ramu i praktycznie nic sie nie da na tym serwerze zrobic, do tego support tlyko przez telefon jeszcze trzeba za to placic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie, mialem a raczej mam tam vps za 10 eruo/miech i jakos nie polecam, nie mam gwarantowanego ramu i praktycznie nic sie nie da na tym serwerze zrobic, do tego support tlyko przez telefon jeszcze trzeba za to placic :/

 

skoro masz najgorsza wersję VServera w tej firmie i Ci sie nie podoba, to czemu tego nie piszesz???! a nie krecisz jak lala na ulicy?

 

wez Sobie ze strato z xxl-web, to bedziesz mial 2 supporty.

- ticket z panela (oczywiscie ang. lub niem.)

- lub po polsku (gg, email) z Panem Jackiem

 

Masz do wyboru, albo xxl-web VPS, który jest bardzo wydajny i mozesz zrezygnować w razie czego w kazdym miesiacu. A takze serverbasar.de, w innym watku jest opisany. Support jest ok, ale dziala tylko od pon. do piatku do godz. 18-20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko gwarantowany ram .. 400 mb .. przeciez pisze :P

czytaj a nie pytaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostuje tam moze ktos ? bo bardzo mnie interesuje ta oferta jeszcze TrafficFLAT :P

Ma ktos gg admina ?

 

vServery nie są ze strato, tylko z 1blue.de.. jakby co

 

GG: 8042241 (Jacek Bargiel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat,

ktoś ma rootds'a w webperoni i mógłby napisać jak się teraz sprawuje?

Myślę nad https://www.webperoni.de/index.php?menu=por...proddef=9100772

Czy to są gwarantowane jakieś zasoby, czy maksymalne do wykorzystania? (zależy mi w sumie najbardziej na przestrzeni dyskowej do wykorzystania).

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

krzaq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×