Skocz do zawartości
Buszmen

[sprzedam] Ds3000 - Hetzner.de

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Mam do sprzedania DS3000 z oferty hetzner.de.

Serwer opłacony do 31.03.2007.

Proponowana cena to 69Euro.

Oferty proszę składać na PW. (Kto pierwszy ten lepszy)

Serwer dostępny od ręki.

 

Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

do jutra? to co Ty sprzedajesz tak naprawdę...? na pierwszy rzut oka w hetzner.de ten serwer to 49 ojro.. no wiem, że plus instalka, ale ja wolałbym za 49 plus instalka, a swój, niż 69zł i jakiś tam od kogoś...

 

proszę o wytłumaczenie o co chodzi dokładnie - gdzie tu interes dla nabywcy? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jutra? to co Ty sprzedajesz tak naprawdę...? na pierwszy rzut oka w hetzner.de ten serwer to 49 ojro.. no wiem, że plus instalka, ale ja wolałbym za 49 plus instalka, a swój, niż 69zł i jakiś tam od kogoś...

 

proszę o wytłumaczenie o co chodzi dokładnie - gdzie tu interes dla nabywcy? : )

Setup mniejszy o 30 Euro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cena 49 euro plus 99 euro setup czyli

cena okolo 189 zł plus 382 setup wychodzi na raz okolo 571 zł a potem tylko po okolo 189 zł placimy co miesiac a tutaj 69 euro czyli okolo 268 zł miesiecznie .. nie wie widze zadnej polityki sprzedazy ... wolalbym zaplacic raz za cos i miec swoje bo po kilku miesiacach i tak mi by sie oplata instalacyjna zwrocila ...

 

Setup mniejszy o 30 Euro.

no faktycznie 30 euro okolo

 

116 - 120 zł mniej .. no ehh faktycznie oplaca sie ..... NIC sie nie oplaca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@verde skąd wziąłeś te ...189 zł plus 382 setup... ?

Przecież serwer ten jest już uruchomiony, więc za nabliższy miesiąc płacisz na konto @Buszmen'a 69Euro, a potem płacisz sobie juz normalnie 39(stara cena) czy 49 Euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Verde: czy tak trudno pojąć, że za 69 euro odkupujesz od Buszmena serwer w Hetznerze gotowy do użytku? Normalnie zapłaciłbyś 99 euro za setup i czekał nawet do tygodnia. Tutaj płacisz Buszmenowi 69 euro i masz serwer gotowy do użytku, a potem już uiszczasz opłaty w Hetznerze wedle ich cennika.. Chyba więc jednak się opłaca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

acha :)

teraz kumam.. myślałem, że co miesiąc Buszmenowi 69 ojro daję.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a spoko myslalem ze to cena miesieczna 69 euro ok wiec jestem zainteresowany zrobieniem przelewu tylko pytanko jak tam z akceptacja jesli nie mam karty tylko konto w mBanku samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spoko myslalem ze to cena miesieczna 69 euro ok wiec jestem zainteresowany zrobieniem przelewu tylko pytanko jak tam z akceptacja jesli nie mam karty tylko konto w mBanku samo ??
...to potem nie bedziesz mial jak placic Hetzner'owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@verde,

mbank daje do ekonta karte gratis - wystarczy zadzwonic do nich i poprosic

ktos pisal ze mozna placic przy pomocy tej karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

moron eKarta kosztuje 20 z hakiem rocznie, jeśli mówimy o tym samym (o wirtualnym rozszerzeniu, do płacenia przez net)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

karta jest za free

a o rozszezeniu nie mam pojecia - ktos kiedys pisal tu na forum (moze ty :))

nawet jesli to 20pln rocznie to nie jest majatek- jesli si epodzieli na 12 to wychodzi ~2pln miesiecznie - chyba si eoplaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytajac tabele prowizjo to bedzie tak

wydanie karty 25 pln

zaladowanie karty przez operatora mlini 2 pln wiec lepiej przez neta tyle co powinno być ważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie sobie parę razy tytuł tego wątku, ok ? :)

 

Kupując serwer od @Buszmen'a oszczędzasz miesięcznie 10 euro (stara cena) więc na pewno się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ekartę w mBanku płaci się raz na rok, wszelkie operacje na niej wykonywane przez Internet oraz telefon są za free, co innego gdy załatwiamy coś via żywa osoba - wtedy jest opłata. Równie dobrze można też założyc konto w CitiBanku (najtańsze kosztuje chyba 5 zł za miesiąc) i mieć przelewy zagraniczne zafree. Wtedy nie potrzeba żadnej karty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana.

Opłata miesięczna w przypadku tego serwera będzie wynosiła 39,00 Euro.

Przepraszam Was, ale zasugerowałem się pierwszą fakturą. Niestety, ale jest to błąd Hetznera.

Opłaty za ten serwer będą pobierane wg. obecnego cennika Hetzner - 49 Euro/m-ce.

 

Pozdr.

Buszmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam od siebie, że można płacić również na konto Hetzner za pomocą Western Union. To troszke kosztuje ;/ Opłata fax itp to koszt 44zł ;)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×