Skocz do zawartości
_MaStErCoBrA_

Webperoni.de - Zerwanie Kontraktu

Polecane posty

Wiem ale nigdzie nie bylo regulaminu po angielsku do tego ich support tez nie za dobry wiec niech sami sie nei dziwia.

Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

a kupywałeś usługę w firmie angielskiej czy niemieckiej ?

Zachowałeś sie jak dziecko i teraz nie dziwię się, że podchodzą z dystansem do polaków w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, daja mi oferte VPS na na ktorym nic nie mozna postawic jedno wielkie dno, postawilem forum i jak bylo wiecej niz 10 osob to padalo, forum bylo opearte na IPB to oni powinni sie puknac w leb i pomyslec dlaczego ktos rezygnuje z ich oferty, na dodatek aby jeszcze bardziej upokorzyc klienta to maja jakis glupi regulamin zeby im placic za cos czego sie nie uzywa ehh. Sprawe uwazam za zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ale nigdzie nie bylo regulaminu po angielsku do tego ich support tez nie za dobry wiec niech sami sie nei dziwia.
To po co sie na niego zgadzales? Wytlumaczenie, ze 'bo nigdzie nie bylo napisane po angielsku' jest co najmniej kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

też miałem serwer vps w Webperoni.de i potwierdzam że to jedna wielka kupa, zapłaciłem za 3 miesiące z góry, zaraz po tym jak się okazało że serwer do niczego się nie nadaje przestałem go używać. Po upływie 3 miesięcy wystawili mi kolejną fakturę na co im odpisałem że chce zrezygnować z ich usług to mi odpisali że rezygnacje mogę wysłać tylko pocztą... odpisałem im że chce zrezygnować drogą emailową... dostałem odpowiedź że zablokowano mi konto, że mam zapłacić 70 Euro a ich prawnicy zajmą się egzekucją długu... teraz mam serwer w hosteurope ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony, miesięcznie płacę 24,99 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezygnacje mogę wysłać tylko pocztą... odpisałem im że chce zrezygnować drogą emailową... dostałem odpowiedź że zablokowano mi konto, że mam zapłacić 70 Euro a ich prawnicy zajmą się egzekucją długu...

 

a zapłaciłeś kase do webperoni.de ?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,

 

też miałem serwer vps w Webperoni.de i potwierdzam że to jedna wielka kupa, zapłaciłem za 3 miesiące z góry, zaraz po tym jak się okazało że serwer do niczego się nie nadaje przestałem go używać. Po upływie 3 miesięcy wystawili mi kolejną fakturę na co im odpisałem że chce zrezygnować z ich usług to mi odpisali że rezygnacje mogę wysłać tylko pocztą... odpisałem im że chce zrezygnować drogą emailową... dostałem odpowiedź że zablokowano mi konto, że mam zapłacić 70 Euro a ich prawnicy zajmą się egzekucją długu... teraz mam serwer w hosteurope ponad pół roku i jestem bardzo zadowolony, miesięcznie płacę 24,99 Euro

Ehhhh.

Kolejny. ;/

Coś mi się widzi, że będziemy musili płacić webperoni za rok z góry jak tak dalej pójdzie.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszyscy tak narzekają na hetznera, że ma opłaty instalacyjne... tu widać, że to doskonałe posunięcie, które niezawodnie eliminuje takie dzieciaki z kupowania usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszyscy tak narzekają na hetznera, że ma opłaty instalacyjne... tu widać, że to doskonałe posunięcie, które niezawodnie eliminuje takie dzieciaki z kupowania usług.

 

generalnie masz racje. ale tylko przy bardzo niskich cenach za serwer dedykowany. bo setup sie nie zwróci jak VPS kosztuje 10Euro/m-c i byłby setup do tego 80Euro. najlepiej niech płaca za rok z góry i spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... na co im odpisałem że chce zrezygnować z ich usług to mi odpisali że rezygnacje mogę wysłać tylko pocztą... odpisałem im że chce zrezygnować drogą emailową...

Zawsze sam sobie oraz firmie ustalasz warunku współpracy?

 

eh... Dorośnij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak na marginesie powiem że raczej nie czytają regulaminów oraz procedur np wypowiedzenia umowy. dlaczego? bo pewnie im sie nie chce lub nie umieją języka. raczej nikt nie czyta regulaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie powiem że raczej nie czytają regulaminów oraz procedur np wypowiedzenia umowy. dlaczego? bo pewnie im sie nie chce lub nie umieją języka. raczej nikt nie czyta regulaminów

 

Może trzeba zrobic dobre uczynki i przetlumaczyć np.: takiemu hetzner.de regulamin na polski? ;) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą webperoni ma .pl czyżby coś było w planie?

maja juz mase czasu, zapewne tylko dlatego by ktos sie nie bawil w polskiego posrednika bo aż tak nas nie znosza ;)

watpie by cokolwiek kiedys bylo tam po polsku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×