Skocz do zawartości
_MaStErCoBrA_

Webperoni.de - Zerwanie Kontraktu

Polecane posty

Witam,

Mialem w webperoni.de server za 10 euro miesiecznie, wykupilem go na 3 miesiace, dostalem maila ze server zostal zablokowany bo minela jego waznosc. Napisalem ze dziekuje za informacje ale nie bede korzystal juz z Panstwa uslug.

Oni odpisali mi ze mam jeszcze zaplcic 70 euro za cos tam. Przeciez wzialem server na 3 mieisace a nie na rok.

Dear Sir,

 

you have to pay for the whole contract...

 

Mit freundlichen Grüßen

 

webperoni - Buchhaltung

Do tego ich support jak i cale VPS ( za 10 euro) jest za przeproszeniem do dupy, postawielm na tym VPSie forum jak bylo wiecej niz 10 osob to apache padal. Do tego dali jeden ticket supportu bez mozliwosci dokupienia. LOL

 

Co mam zrobic ? moze to ja jestem w bledzie i czegos nie doczytalem ?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz po prost, For what I have to pay exacly? Żeby Ci pokazali cały wyciąg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na forum tutaj miał podobną sytuację u nich. Ta serwerownia podobnie jak s4u to jedna wielka pomyłka. Porządna serwerownia ma darmowy support.. (czyt. chodzi o zwyczajne pytania itp, a nie o ustawianie maszyny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na ich support nie narzekam ;-) Ogólnie wg mnie to dobra serwerownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymiana maili tez nie za dobra, od kas napisalem im zeby napisali za co konkretnie mam placic do tej pory zero odzewu, a tak w ogole to odpowiadaja mi na maile po okolo 24 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad beda mieli pewnosc ze ja to ja ? Ze nie podalem falszywego nazwiska czy cos ?

Chyba jednak nie masz czystego sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..o.. i tutaj dochodzimy do sedna sprawy: dzieci w hostingu - dzieci, lub jak kto woli (bo zaraz szanowny mastercobra napisze, że dzieckiem nie jest) - ludzie nieodpowiedzialni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisałeś im, że rezygnujesz? Bo według regulaminu masz taki obowiązek. Jeśli tego nie zrobisz automatycznie pzredłużają. Pewnie nie wystarczy mejl odeslac mejla na wiadomosc generowana w wielu przypadkach przez automat tylko trzeba wejsc do panelu i tam zrezygnowac. [tak jest w hosteurope.de]

Próbowałeś już do nich pisać na ten temat? To pomaga w 90% przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zablokowali mi konto i napisali ze odblokuja jak tlyko wplace pieniadze, odpisalem ze dziekuje za uslugi ale juz nie bede korzystal.

a to ich mail:

Hello,

also you have to pay your invoice and send cancellation for the server!

Mit freundlichen Grüßen

webperoni - Buchhaltung

 

hmm ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze zrozumialem wzieles serwer za 10eu ale umowa z ISP jest taka ze daja ci serwer za 10ue przy umowie na 10 miesiecy wiec z rezygnacja nie bedzie tak latwo...

 

 

ehhh... a potem sie dziwic ze polakom nie chca sprzedawac serwerow albo chca kase za rok z gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o rezygnacji trzeba powiedziec przed uplynieciem czasu kontraktu (przynajmije 2 tyg.), inaczej jest automatycznie przedluzana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma sensu ciągnąć tego tematu. Mastercobra, w dziecinny sposób potraktowałeś umowę prawną i dziwisz się, że ktoś chce egzekwować coś, co zaakceptowałeś kupując usługę. Trzeba było wcześniej myśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×