Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Dedyk - Tym Razem Jasne Wymagania

Polecane posty

Witam.

Jako ze w podpisie mam napisane :

 

Poszukuje Dedyka NO-LIMIT transfer .DYSK ok. 40-80 GIGA. 256 RAM. Procek bez znaczenia.

CENA do uzgodnienia. Zapraszam na PW

i cos nie zabardzo to PW dziala albo malo kto to czyta postanowilm po okreslonym czasie napisac temat.

Wiem ze takich tematow na tym forum jest multum ale jak narazie zaden mnie nie przekonal ...

Zazwyczaj sa to oferty stare i nie wazne.

 

Wiec juz pisze czego potrzebuje :

 

Serwer dedykowany nie VPS do VPSow sie zrazilem kilka miesiecy temu gdzie kupilem VPSa ktory nie sprostal moich wymagan.

Dlatego postanowilem wydawac od temtej pory kilka zlotowek wiecej i miec cos swojego a nie podzielone na 10 ludzi .....

 

Wiec tak aktualnie poszukuje serwera dedykowanego co mnie najbardziej interesuja w owej jednostce to :

System najlepiej RedHat

Dysk okolo 60- 80 giga po zinstalowaniu systemu. Stad te 20 giga roznicy.

256 do 512 ram. Wiecej nie przewiduje by bylo mi potrzebne.

Procesor bez znaczenia . Wiadomo 800 czy mnijsze mnie nie interesuje procek ( bez przesady )

Kawalek jakigos panelu do serwera Plesk obojetnie co :) by dodac sobie domenke lub cos z poziomu ww wyloncznie po to mi :)

aktualny procek : Celeron® CPU 2.40GHz i mysle ze cos kolo tego mi starczy . Dlatego napisalem procek bez znaczenia .

Dodatkowo serwer musi miec duzy zapas transferu najlepiej no-limit czyli bez ograniczenia lacze minimum 40 mb/s.

Placenie. Niestety nie posiadam karty platniczej wiec wplata na konto ewentualie PayPal.

Dodatkowo najlepiej by nie bylo oplaty aktywacyjnej za serwer.

Jak narazie znalazlem od polsiego posrednika serwer za 340 zł /miesiecznie

Opteron™ 1210 HE (Dual-Core)

trafficFLAT

1024 MB RAM

2 x 250 GB HDD, RAID1

Wybór systemu operacyjnego*

Bezpłatna instalacja systemu

Remote Console

Panel administracyjny Plesk 8 PL

Jako ze stwierdzilem ze taki serwer jest za taka kase to moze z mniejszymi wymaganiami bedzie cos tanszego .

Suport praktycznie jak dla amnie niema znaczenia angielski / niemiecki / ruski / polski / francuski /.

Chce dodac ze serwer nie bedzie pod zadne torenty i programy p2p sluzyl .

 

 

Sory za literowki itp ale cos mi chyba baterie padaja w klawiaturze ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to coś słabo szukasz...

 

http://www.dediboxinternational.com/ lub https://www.bestofdata.com/?x=dediboxworld - 59$ miesięcznie, VIA C7 2 GHz, 1 GB RAM, 160 GB HDD, 100 mbps unmetered (w teorii, ale 30-40 mbps da się wyciągnąć). Da się pewnie zapłacić Paypalem.

 

http://www.hetzner.de/rootserver.html - Athlon 3700, 1 GB RAM, 2x160 GB HDD za 49 euro miesięcznie + setup. Da się płacić przelewem, masz 1250 GB z prędkością 100 mbps, potem transmisja zwalnia do 10 mbps. Płatność przelewem bez problemu.

 

http://www.giga-international.com/ - Celeron 2,4, 1 GB RAM, 80 GB HDD, traffic unmetered za 60 euro miesięcznie.. itd, itp :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak narazie znalazlem od polsiego posrednika serwer za 340 zł /miesiecznie

Opteronâďż˝˘ 1210 HE (Dual-Core)

trafficFLAT

1024 MB RAM

2 x 250 GB HDD, RAID1

Wybór systemu operacyjnego*

Bezpłatna instalacja systemu

Remote Console

Panel administracyjny Plesk 8 PL

 

Ja bym sie tego trzymał, bo to strato.de.. Tam chyba nikt sie nie zrazil, a support jest bardzo dobry. Zarowno u posrednika, jak i w strato.

 

Serwery 100% uptime nigdy nie mialem zadnej przerwy. Połaczenia do polski bardzo stabilne (stały ping ~45ms i zero packetloosow)

 

Hetzner.de wcale nie jest taki super dla Ciebie, po za tym szkoda 400zl na instalacje w strato jest jakas mala stawka instalacyjna. Zreszta jak wspomnial patryk predkosc spada do 10mbit po przekroczeniu 1TB, a to Ci nie jest na ręke, jeżeli potrzebujesz pasma 40mbit. W strato rowniez po przekroczeniu 1TB spada do 10mbit, jednakze zawsze mozesz z panelu przyworcic predkosc 100mbit w 5sek. Dla mnie nie jest to zadne utrudnienie.

 

Jesli nie chcesz oszdzedzac, to wez lepiej stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to co znalazłeś to se starto.de jak powiedział majkel ale w taki razie po co ci pośrednik zawsze te kilka € taniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co znalazłeś to se starto.de jak powiedział majkel ale w taki razie po co ci pośrednik zawsze te kilka € taniej będzie

 

To zależy. Czasami pośrednik ma znaczne zniżki w serwerowni i ceny są identyczne po przeliczeniu (euro/usd -> pln).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za oferty jak narazie zainteresowala mnie oferta www.giga-international.com czy moze ktos cos powiedziec wiecej na ich temat ? jak tam transfer lacze i pady ?.

Dodatkowo zastanawia mnie to :

 

* monthly price: 59.99 EUR. 0.00 to 69.99 EUR one time setup fee depending on the minimum contract period.

 

Z tego co sie doczytalem darmowy setpu tylko przy kupieniu serwera na rok z gory .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co znalazłeś to se starto.de jak powiedział majkel ale w taki razie po co ci pośrednik zawsze te kilka € taniej będzie

 

a masz konto w niemieckim banku?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz pisałem - do robienia przelewów zagranicznych za darmo starczy konto np. w Citibanku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz pisałem - do robienia przelewów zagranicznych za darmo starczy konto np. w Citibanku :) .

 

mi chodziło o wypowiedz netu bo strato nie przyjmuje nikogo kto nie ma konta w niemieckim banku (chodzi tu o autmatyczne pobieranie z konta, gdyz w Niemczech jest to na porządku dziennym, że firma np.: pobiera Sobie kase za serwery itp co miesiac, tak jak z karty. Oczywiscie jezeli na to wyrazimy zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu przez oczy przeleciala mi oferta kimsufi ( podajze OVH jakies ? ) czy moze ktos cos tam ma za 24 euro dostaje :

Processeur :

Disque dur :

Mémoire vive :

Connexion :

Intel Celeron 2.00 GHz

160 Go IDE / SATA2

256 Mo DDR

100 Mbps

Jak wyczytalem transfer nie ograniczony i predkosc tez 100 mb/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyczytalem transfer nie ograniczony i predkosc tez 100 mb/s

Jak dla Ciebie 5 mbps. Ta oferta jest skierowana dla wszystich procz mieszkancow: Polski, Niemiec, Beneluxu, Austrii, Szwajcarii i chyba ogolnie panstw slowianskich... Takze nic z tego mistrzu :)

 

Przepraszam...dla Ciebie 1 mbps, pomylilem sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyczytalem transfer nie ograniczony i predkosc tez 100 mb/s

Jak dla Ciebie 5 mbps. Ta oferta jest skierowana dla wszystich procz mieszkancow: Polski, Niemiec, Beneluxu, Austrii, Szwajcarii i chyba ogolnie panstw slowianskich... Takze nic z tego mistrzu :)

 

Przepraszam...dla Ciebie 1 mbps, pomylilem sie ;)

 

dziwne maja zasady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta oferta jest skierowana dla wszystich procz mieszkancow: Polski, Niemiec, Beneluxu, Austrii, Szwajcarii i chyba ogolnie panstw slowianskich... Takze nic z tego mistrzu ;)
Skad Ty wyczarowales takie informacje? Na stronie glownej jak byk jest napisane, ze oferta dostepna wylacznie dla mieszkancow Francji, Belgii i Szwajcarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze oferta dostepna wylacznie dla mieszkancow Francji, Belgii i Szwajcarii.

Hmmm... musze miec jakies zle zrodlo informacji- nie gadam po Francusku. A jak sie ma ta oferta dla mieszkancow Wysp?? Bo ja slyszalem ze to jest oferta dostepna dla wszystkich, ktorych nie obsluguje ovh regionalne...

 

I gdzie jest to napisane o tej Fr B i Sw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eehhh kurde to slabo ze z polski nic a juz myslem ze blysne do suportu moim francuskim ......

 

Pewnie podobnej oferty w necie juz nie znajde ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma "Euro Expim Polska" Platforma "Roxhost.com"

co ma dokladnie znaczyc slowo "platforma" tutaj?

 

hmm:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_sprzętowa - nie pasuje (od kiedy domena/marka to platforma?)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma_wiertnicza - również nie

 

Ogólnie żadne z http://pl.wikipedia.org/wiki/Platforma

 

Wyjaśnij proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę z tej platformy wiertniczej. czyli co. jak będzie sztorm to zaleje serwerownie?

 

A tak na poważnie, to jeżeli już robicie reklamę to róbcie to raz, a nie w każdym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pierwszy serwer na którym stoi strona roxhost.com zakupilem poprzez polskiego pośrednika między serwerownią UCLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×