Skocz do zawartości
k-meal

Szybki I Niezawodny Hosting

Polecane posty

witam!

 

potrzebuje szybkiego i niezawodnego hostingu. przydaloby mi sie tylko jakies 200MB miejsca oraz 2GB transferu miesiecznie. dane te sa troche zawyzone, wiec nawet parametry moga byc troche nizsze. zalezy mi najbardziej na tym, zeby byl naprawde malo awaryjny oraz calkiem szybki.

strona sklada sie w sumie tylko z forum ipb i niewielkiej ilosci zdjec, zatem pewnie przydalaby sie nieograniczona baza i duza ilosc zapytan.

moja obecna firma hostingowa ostatnio zawodzi (tox.pl) i szukam czegos nowego.

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!

 

potrzebuje szybkiego i niezawodnego hostingu. przydaloby mi sie tylko jakies 200MB miejsca oraz 2GB transferu miesiecznie. dane te sa troche zawyzone, wiec nawet parametry moga byc troche nizsze. zalezy mi najbardziej na tym, zeby byl naprawde malo awaryjny oraz calkiem szybki.

strona sklada sie w sumie tylko z forum ipb i niewielkiej ilosci zdjec, zatem pewnie przydalaby sie nieograniczona baza i duza ilosc zapytan.

moja obecna firma hostingowa ostatnio zawodzi (tox.pl) i szukam czegos nowego.

 

pozdrawiam.

 

Proste.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wtam,

ja proponuje ofertę Blink.pl

 

http://www.blink.pl/serwery.przeglad.html

 

Wyróżnia nas przede wszystkim:

 

* jakość sprzętu serwerowego

* redundancja łącz

* kompetencja personelu

* jakość obsługi klienta

 

Oczywiście ofertę można przetestować. Nasze doświadczenia hostingowe sięgają roku 1999,

tak więc mało kto w Polsce ma większe doświadczenie od nas. Obsługujemy kilka tysięcy

klientów, głównie przedsiębiorstw i podmiotów publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak często dostaje pocztę więcej niż 20MB? Pytam nie złośliwie ale jestem ciekaw co alternatywnie byście polecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje szybkiego i niezawodnego hostingu. przydaloby mi sie tylko jakies 200MB miejsca oraz 2GB transferu miesiecznie.

To proste!  proste.pl

Ale sluchajcie, jak tak wszyscy beda sobie zakladac tam konta, to sie moze zrobic niezly kocioł :)

 

Nie sluchaj ich, proste jest do bani, co chwile padaja im serwery, nie wyrabiaja sie z nowymi klientami i w ogole jest be :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

To tak na małą odmianę proponuje zapoznać się z ofertą firmy MasterNET.pl działającą na rynku od trzech lat, posiadająca autorski panel administracyjny, szybkie oraz rzeczowe odpowiedzi.

 

- serwer typu CLASSIC 500MB/1GB tylko 35zł netto rocznie

- serwer typu PREMIUM 1GB/5GB tylko 70zł netto rocznie

 

Zapraszamy do bezpłatnego 10-cio dniowego testowania serwerów.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje szybkiego i niezawodnego hostingu. przydaloby mi sie tylko jakies 200MB miejsca oraz 2GB transferu miesiecznie.

To proste! proste.pl

Ale sluchajcie, jak tak wszyscy beda sobie zakladac tam konta, to sie moze zrobic niezly kocioł :)

 

Nie sluchaj ich, proste jest do bani, co chwile padaja im serwery, nie wyrabiaja sie z nowymi klientami i w ogole jest be :P

 

na proste.pl zastosowalismy takie rozwiazania, zeby koszt wzmocnienia ogolnej wydajnosci serwerow byl mozliwie jak najnizszy, takze jesli obecne zasoby zaczna byc niewystarczajace, szybko i tanio dokupimy kolejne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze widze, ze na proste.pl max rozmiar bazy to 10MB?

 

dobrze widzisz, konto dla poczatkujacych ma takie ograniczenie, pozostale konta sa pozbawione tego ograniczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja dobrze widze, ze na proste.pl max rozmiar bazy to 10MB?

 

dobrze widzisz, konto dla poczatkujacych ma takie ograniczenie, pozostale konta sa pozbawione tego ograniczenia...

w takim razie proste odpada:/

jest cos innego godnego polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie proste odpada:/

jest cos innego godnego polecenia?

Widzisz... trudno aby w najtańszej usłudze było wszystko nolimit i w ogóle najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje wszytskiego no limit. moja baza zajmuje teraz ponad 30MB, wiec 10MB to za malo. nie widze tez sensu w placeniu wiecej za np 1GB miejsca, skoro nie bede z tego korzystal.

 

ahost.pl sobie daruje po lekturze tego tematu:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=5905

 

poszukam jeszcze informacji o pozostalych, polecanych przez Was firmach.

 

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

blink ma do wyboru tylko te 3 pakiety?

maja bardzo dobre parametry (najmniejzy ma 2GB), za to kosztuja niemalo i wolalbym znalezc cos tanszego, gdyz nie potrzebuje tyle miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blink ma do wyboru tylko te 3 pakiety?

jezeli najmniejsze konto w proste.pl (1 baza do 10MB) jest za male,

to moze to posrednia opcja? 89zl to chyba dobra oferta za takie warunki.

w blinku odpowiednik kosztuje 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no zapewne bede musial sie zdecydowac na cos takiego, ale wolalbym wziac cos mniejszego, bo nie potrzebuje wiecej niz 200MB miejsca. nawet 200 to juz ze spora rezerwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapewne bede musial sie zdecydowac na cos takiego, ale wolalbym wziac cos mniejszego, bo nie potrzebuje wiecej niz 200MB miejsca. nawet 200 to juz ze spora rezerwa.

 

Rozumiem ze roznica 50 zł to jest wiecej niz 100 % ale bez przesady 90 zł wydane raz na rok to nie taka straszna kasa to jest 7.50 zł na miesiac , ja osobiscie przeszedłem juz tani Hosting ! jak to sie mowi OLAĆ ! nigdy wiecej wole zapłacic wiecej i miec swiety spokoj , ze wszystko działa a jesli nawet nie wykorzystasz całego transferu czy miejsca na dyskyu TO CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli nawet nie wykorzystasz całego transferu czy miejsca na dyskyu TO CO ?

to to, ze nie chcialbym placic za cos, czego nie wykorzystuje:)

wolalbym zaplacic mniej i miec mniej transferu i miejsca, ale z tego, co widze, to bedzie cieko znalezc cos takiego, wiec chyba sie poswiece i wykupie drozszy hosting;)

 

EDIT: a na masternet.pl jest limit wielkosci bazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Micro:

http://www.cyberdusk.pl/plany/micro.php

Dostępna powierzchnia 1000MB

Miesięczny limit transferu: 10GB/mc

Liczba obsługiwanych domen: bez ograniczeń

Liczba obsługiwanych kont email: bez ograniczeń

Liczba obsługiwanych baz MySQL: bez ograniczeń

Oprogramowanie: DirectAdmin, PHP5, MySQL5, filtr antyspamowy

Installatron: automatyczna instalacja kilkudziesięciu skryptów PHP

Lokalizacja serwera: Niemcy

 

Cena: 39zl/rok netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EDIT: a na masternet.pl jest limit wielkosci bazy?

Zaoszczędze Tobie i sobie czas... z bazą >30MB nawet nie masz co uruchamiać najtańszego serwera :)

 

PS. trzeba myśleć przyszłościowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przy okazji wychodzi luka na polskim rynku a jeżeli są to od firm które lepiej omijać. Brak jest kont w stylu 200MB/2GB za małą cenę. Lepiej dawać 1GB/5GB i ciąć parametry kasując przy okazji na ok. 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×