Skocz do zawartości
Tomim

Hosting Plików

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje hostingu dla plików - nie potrzebuje na nim PHP MySql itp.

Serwer nie będzie robić nic wiecej jak udostępiać pliki, tak wiec wydaje mi się, że nie potrzebuje super maszynki z 4 rdzeniami i 2GB ramu ;) - co niestety często chodzi w parze z tak duzym transferem, a nie chce płacić za coś czego nie używam.

 

Szukam czegoś co zapewni mi możliwość pobrania każdego pliku min. 1000 razy (na m-c).

Czyli jesli hosting ma np. 5GB dysku to potrzebuje 5TB transferu / m-c - wiem ze to malutka powierzchnia i wielki transfer - skończy się zapewne na tym, że będe korzystać z 10% wykupionej powierzchni :)

 

Widziałem kilka ofert bez limitu transferu, ale w takie czary-mary i mydlenie oczu nie wierze :) - za darmo nic nie ma, a ktoś za to łącze przecież płaci.

 

Do tej pory najbardziej skłaniam się ku ofercie HostEurope "VPS Linux XL 2.0", 1,5TB za 20Eu czyli 19GB/zł - a ten współczynnik jest dla mnie kluczowy. Docelowo potrzebuje ok 10-15TB/mc - dlatego myślalem o wykupieniu kilku VPS'ów na HostEurope. Interesują mnie tylko oferty sprawdzonych firm - takich którym ufacie.

 

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie Wasze sugestie.

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wydaje ci się, że masowy transfer plików nie zużywa ramu, cpu, głownie i/o to jesteś w błędzie.

Nie jest to dla shared hosting. Na vpsie kto wie ale chyba potrzebujesz dedyka lub w leasewebie mają specjalną usługę na takie okazje.

Przy full użyciu transferu na tych vpsach myśle, że cię wywalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×