Skocz do zawartości
gb

Ciekawe Firmy Hostingowe

Polecane posty

Witam,

 

Jakie znacie male firmy hostingowe w Polsce, ktore posiadaja wlasny panel, posiadaja rozsadne parametry uslugi pod wzgledem technicznym, czyli obslugi kont email, serwera wirtualnego z wbudowany PHP, Perl'a, baza danych, etc.

 

Szukam firm ktore nie sa liderami rynku, a jednak posiadaja wlasny autorski panel, umieja zadbac o poprawne utrzymanie i rozwoj uslug pod wzgledem technicznym.

 

Ktos zna takie firmy ?

 

Pozdrowienia,

 

Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

hmm pierwsza myśl to masternet.pl choć pewnie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

iq.pl, progreso.pl, choć tutaj może z konfigiem mejlowym być "coś nie tak" (każde konto mejla we wszystkich domenach ma) heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gb:

Jakie znacie male firmy hostingowe w Polsce, ktore posiadaja wlasny panel, posiadaja rozsadne parametry uslugi pod wzgledem technicznym, czyli obslugi kont email

 

@BOSS:

progreso.pl, iq.pl, kei.pl, nq.pl

 

Ale w zasadzie "małe" jest pojęciem względnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@BOSS nie wiem za bardzo czego nie rozumiesz w pytaniu o "małe firmy" autora tematu :|

 

Jak wiadomo w każdej branży istnieją mikro, małe, większe firmy - a czym się różnią? rodzajem sprzętu na którym oferują usługi, typem lokalu, ilością pracowników, a przede wszystkim podejściem do klienta bez względu na to ile firma ma dochodu.

 

Zawsze było, jest i będzie wiadomo, że małe jest piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no tak, tego zapisu nie zauwazylem. Chociaz takiego kryterium stawianego przez autora tematu za bardzo nie rozumiem. Hmm chyba, ze "male jest piekne" :)

 

Male firmy, czyli jedno lub niskie kilku osobowe, bez powiazania lub bedaca czescia z wiekszych podmiotow. Takie ktore posiadaja dobra wiedze techniczna, przygotowaly rozsadne pakiety uslug, dbaja o obsluge klienta, umieja szybko i sprawie dostosowac uslugi do potrzeb klienta (moze nie kazda zachcianke i indywidualnie dla kazdego, ale rozumieja ze nalezy uaktualniac stale usluge) i dzialaja na tym rynku spokojnie sie rozwijajac i nie staraja sie jedynie konkurowac cena z okresowymi hostingami prowadzonymi przez osoby mlode wiekiem.

 

Znasz jakies ?

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To z tej listy, ktora podalem zostaje jedynie:

 

progreso.pl

 

Jeszcze nigdy wspolpraca z firma hostingowa nie ukladala mi sie tak pomyslnie :) I pomoga i doradza. O 2 w nocy mozna sobie pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z tej listy, ktora podalem zostaje jedynie:

 

progreso.pl

 

Jeszcze nigdy wspolpraca z firma hostingowa nie ukladala mi sie tak pomyslnie :) I pomoga i doradza. O 2 w nocy mozna sobie pogadac :)

 

Ta firma juz byla wymieniona, jakies inne ?

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

ale cal.pl nie posiada własnego panelu administracyjnego.

Mi jedynie nie rzuca się firma masternet.pl i w sumie jest jedną z lepszych w swojej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cal.pl nie posiada własnego panelu administracyjnego.

Mi jedynie nie rzuca się firma masternet.pl i w sumie jest jedną z lepszych w swojej kategorii.

Ale czy porownywanie hostingu masternet do iq.pl czy progreso.pl ma sens?

Hostingi korzystajace z zagranicznych serwerowni (masternet, forall) to chyba nie ta liga co dostawcy,

ktorzy trzymaja swoje serwery w polskich datacenters, czy to w Warszawie, Gdansku czy Krakowie (progreso home iq proste nazwa)

 

No wlasnie,

jakie jeszcze inne firmy maja serwery w Polsce?

oprocz wymienionych progreso home iq proste nazwa?

najlepiej z podzialem na miasta

Warszawa: home.pl progreso.pl

Gdansk: iq.pl proste.pl

Krakow: nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy porownywanie hostingu masternet do iq.pl czy progreso.pl ma sens?
A czy wypisywanie takich glupot w watku o zupelnie innej tematyce ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czy porownywanie hostingu masternet do iq.pl czy progreso.pl ma sens?

Hostingi korzystajace z zagranicznych serwerowni (masternet, forall) to chyba nie ta liga co dostawcy,

ktorzy trzymaja swoje serwery w polskich datacenters, czy to w Warszawie, Gdansku czy Krakowie (progreso home iq proste nazwa)

Czy znasz jakies firmy ktore spelniaja podane w pytaniu kryteria ? Nie interesuje mnie czy taka firma posiada serwery w Polsce czy zagranica, dla moich potrzeb wazne sa kryteria ktore podalem.

 

Dotychczas podane firmy: masternet.pl, iq.pl, progresso.pl spelniaja te kryteria, pozostale nie spelniaja ich poniewaz nie sa "male".

 

Trudno mi jednak uwierzyc, ze w Polsce sa jedynie trzy male firmy ktore spelniaja takie kryteria. Nie zna ktos jeszcze innych firm ktore spelnialyby kryteria z pytania ?

 

Dla ulatwienia przypomne pytanie :-)

 

Jakie znacie male firmy hostingowe w Polsce, ktore posiadaja wlasny panel, posiadaja rozsadne parametry uslugi pod wzgledem technicznym, czyli obslugi kont email, serwera wirtualnego z wbudowany PHP, Perl'a, baza danych, etc.

 

Szukam firm ktore nie sa liderami rynku, a jednak posiadaja wlasny autorski panel, umieja zadbac o poprawne utrzymanie i rozwoj uslug pod wzgledem technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

gb ..nie możesz wejść na www.top100.pl i otwierać po kolei wszystkie strony i sprawdzać, czy wyglądają na małe, czy nie? to widać po kontakcie, po ofercie.. a potem pisz mejle, czy mają swoje panele, albo załóż sobie 30 kont testowych... najlepiej samemu przetestować i poznać co i jak.. a nie marudzisz.. "google i do dzieła", jak powiadają tu niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gb: tak z pamięci: alte.pl, avx.pl, insane.pl, vel.pl. Myślę, że wszystkie odpowiadaja Twoim kryteriom.

 

Sponsi: myślę, że gb raczej nie szuka sobie hostingu na stronę w ten sposób :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gb: tak z pamięci: alte.pl, avx.pl, insane.pl, vel.pl. Myślę, że wszystkie odpowiadaja Twoim kryteriom.

 

Dziekuje za bardzo ciekawa odpowiedz, wszystkie z wymienionych firm sa ciekawe.

 

Czy ktos moglby dorzucic do tej listy jeszcze jakies firmy ?

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patryk denerwuje mnie coś takiego.. dłuższy czas ciągle "a jakieś jeszcze?", "a jakieś jeszcze?" ..dostał kilka, niech sprawdza.. no nie wiem, cokolwiek.. a tu ciągle mało.. książke pisze?

poza tym po co ciągle pytać, przecież logiczne, że widać jego wątek i jak ktoś uzna, że coś ma dla niego, to dopisze..

 

nachalne takie to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk denerwuje mnie coś takiego.. dłuższy czas ciągle "a jakieś jeszcze?", "a jakieś jeszcze?" ..dostał kilka, niech sprawdza.. no nie wiem, cokolwiek.. a tu ciągle mało.. książke pisze?

poza tym po co ciągle pytać, przecież logiczne, że widać jego wątek i jak ktoś uzna, że coś ma dla niego, to dopisze..

 

Wystarczy nie czytac watku :-)

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×