Skocz do zawartości
Crono

Serwery Z Hetzner.de

Polecane posty

Zapłaciłem za kosz instalacji serwera i używałem go 1 tydzień niestety z pewnych powodów spóźniłem się z opłata za miesiąc nie miałem środków na karcie kiedy otrzymałem środki firma miała je pobrać od razu z karty ale nadal tego nie zrobiła czy to normalne serwer nadal nie jest aktywny chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie go włącza i czy długo to może potrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wystarczyło do nich zadzwonić - od ręki ściągają pieniądze z karty.

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z własnego doświadczenia wiem, że zawsze opłatę doliczali do pierwszej faktury za najbliższy miesiąc korzystania.

Nigdy nie spotkałem się z sytuacją gdzie osobno ściągali by kasę za instalację i za dzierżawę miesięczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jescze jdno pytanie poniewaz nigdy do nich nie dzwonilem czy mozna z nimi rozmawiac po angielsku czy wylacznie po niemiecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Crono może lepiej poszukaj i przeglądnij cały temat o hetzner.de tu na forum, jest tam na prawdę dużo przydatnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągają razem - przynajmniej u mnie tak jest. Z Panią rozmawiałem po niemiecku - 3 minuty i po sprawie. Mnie tylko zdziwiło, że mastercard im nie poszedł - a visa za pierwszym podejściem.

Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maja tez dosc dobry support emailowy , niemiecki i angielski. Jednak nie wiem czy w weekend reaguja na emaile. Z tego co wiem to telefonicznie takze obsluguja w 2 jezykach - po ang. i niemiecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW zapytam.

 

Jak wyglądają kolejne płatności ? Faxujecie/faxowaliście zgodę na obciążanie karty w tym barbarzyńskim języku (pdf ze stron H)?

 

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie FAX'uje, po prostu ściągają Ci kase z karty, a gdy chcesz zrezygnować to procedura jest opisana w regulaminie/umowie z którą się chyba zapoznasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie FAX'uje, po prostu ściągają Ci kase z karty, a gdy chcesz zrezygnować to procedura jest opisana w regulaminie/umowie z którą się chyba zapoznasz?

 

To gucio. Jak będę rezygnował to się zapoznam :), Ten barbarzyński język jest dla mnie nie do przeskoczenia.

Ostatnie pytanko, co z dodatkowymi IP?

 

D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gucio. Jak będę rezygnował to się zapoznam :), Ten barbarzyński język jest dla mnie nie do przeskoczenia.

Ostatnie pytanko, co z dodatkowymi IP?

 

D

 

A otrzymałeś już te podstawowe? Jeśli nie - napisz w robocie - to o Ci przydzielą. A jeśli masz już te podstawowe - to za następne taka przyjemność kosztuje jednorazowo 15 Euro plus dodatkowo co miesiąc 15 za Flexi-Pack. Pozdrawiam Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy zauwazylismcie ostatnio spadek jakosci w hetzner.de? Przedwczoraj padla im siec na 40 minut, dzisiaj w nocy na 10 minut.

 

Czy staracie sie o jakies odszkodowania czy cos?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy są jakieś ulgi przy płatności z góry za 12 miesięcy ? na stronie nie mogę się tego doszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zauwazylismcie ostatnio spadek jakosci w hetzner.de? Przedwczoraj padla im siec na 40 minut, dzisiaj w nocy na 10 minut.
No ostatnio sie zdarzaja od czasu do czasu jakies pady, no ale jak narazie trafilem tylko na kilkuminutowe.

 

Czy staracie sie o jakies odszkodowania czy cos?

Czy 40 minut przerwy to aby napewno nie za mało żeby walczyć o odszkodowanie ? :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 minut to bardzo duzo - tak mi sie wydaje... Najgorsze jest to, ze sprawa dziala sie w samo poludnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ramze5 był pad po północy ale na danych łączach, np. z Krakowa DSL nie można było się wbić do hetzner ale z innych lokalizacji w tym PL komunikacja odbywała się OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był pad przedwczoraj w ciągu dnia- trwał ok. 40 minut - nie chodziło nic. I dziś nad ranem kilka minut ( ale to raczej łącza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh, te pady to nic innego jak problemy na łączach (styki), a nie samej serwerowni.

Następnym razem jak będzie takowy "pad" to pobawicie się systemami monitorującymi, nawet host-tracker.com i wówczas przekonacie się czy to pad serwerowni czy łącz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×