Skocz do zawartości
Mikołaj FC.pl

Szukam Serwera Dedykowanego W Pl

Polecane posty

Czesc!

 

Jakie firmy znacie, które oferują serwery dedykowane w Polsce, coś ala serwerydedykowane.pl tylko w wysokiej jakości.

 

Interesują mnie Dual Xeony, dyski SCSI i min 2 GB Ram, pasmo 5-10 Mbits

 

Nie chodzi mi o kolokację, bo jeżeli coś mi padnie to musze jechać przez pół Polski, aby to wymienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Oficjalnie nie ale jak byś spytał się biura może wydzierżawili by Ci maszynę.

Z operatorów oficjalnie serwery dedykowane w ofercie ma nask.pl i atm.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie firmy znacie, które oferują serwery dedykowane w Polsce, coś ala serwerydedykowane.pl tylko w wysokiej jakości.

 

Interesują mnie Dual Xeony, dyski SCSI i min 2 GB Ram, pasmo 5-10 Mbits

 

IQ ma w ofercie profesjonalne serwery dedykowane. Tu jest przykladowa oferta: http://iq.pl/oferta/dedykowane/

Pracujamy wylacznie na serwerach DELL, konfiguracja jest "szyta na miare" dla konkretnego klienta. Po oferte zapraszam na priva.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

SISCO może zaproponować serwery dedykowane wysokiej jakości. Działamy wyłącznie na markowym sprzęcie IBM. Akurat mogę na szybko zaproponowac konfiguracjęz dwoma Xeonami 3,2 Ghz, na IBM x336. Co do kosztów, to musiałbym wiedzieć, czy ma to być dedykowane pasmo wyłącznie do tego serwera (wówczas cena będzie znaczna), czy też ineteresuje Cię po prostu solidny limit trafiku. Mamy tutaj 30 mbit/s od TKTelekom i 30 mbit/s od ATM S.A. spięte BGP. Serwerownia z restrykcyjnym dostępem. Generator awaryjny, sprawdzony już przy styczniowej wichurze, kiedy w całej dzielnicy nie było prądu przez ok. 1,5 h, a nasze maszyny działały :)

 

Cena takiej dwuprocesorowej konfiguracji na nowiutkim IBM x336 z 2xXeon 3,2 Ghz, 2 GB RAM i dyskami SCSI oczywiście, wynosiłaby 1000 zł przy limicie trafiku 300 GB. Kwestia, jakie faktycznie transfery są potrzebne, ale generalnie można przyjąć, że cena rośnie o ok. 1 zł/GB trafiku. Opłata instalacyjna w wysokości jednomiesięcznego abonametu. Maszyny stoją u nas w magazynie, więc jeśłi przelew dostaniemy rano jest szansa, że tego samego dnia maszyna już będzie działać. Za dodatkową opłatą możliwe:

- instalacja Virtuozzo z jednym wirtualnym środowiskiem dla zapewnienia narzędzi diagnostycznych

- instalacja Plesk

- instlacja Direct Admin

- podpięcie do zewnętrzenj macierzy backupów

- nasza adminsitracja serwerem...

 

Chętnie przedstawię szczegóły w bezpośrednim kontakcie mailowym: artur.pajkert@sisco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Od stycznia 2007 wszystkie serwery dedykowane w Warsaw Data Center posiadaja w cenie karte do zarzadzania zdalnego, ktora umozliwia wlaczenie, wylaczenie, restart serwera, pelna kontrole nad konsola (video, klawiatura, mysz) poprzez przegladarke internetowa.

 

Grzegorz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×