Skocz do zawartości
Bart Wilde

Posrtal I Serwer(y)

Polecane posty

Pytanie mam. Niedlugo bede mial do przetestowania dosc spory portal internetowy z obsluga maili, blogami itp. Zamierzam testowac go przez 1 miesiac, pozniej ruszyc z koksem ;)) Mam pytanie, Czy warto oszczedzic troche pieniedzy i najpierw umiescic go na Virtualu?? (bardzo rozbudowany serwis, nie wiem czy uciagnie...). I czy nie ma problemu gdy serwis podziele i jedna czesc zostawie na Virtualu a druga wrzuce na dedyka?? Moga byc jakies problemy z tego np w plynnosci?? I ostatnie pytanie. W serwisie bedzie baza chatow. Ile jeden chat moze srednio zzerac transferu?? Bo wlasnie te chaty chcialbym zostawic na Virtualu (niech tam zzeraja cpu) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu żadnych wróżek ;)

Podaj chciaż minimalne wymagane parametry typu pojemność baz danych, transfer, etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedlugo bede mial do przetestowania dosc spory portal internetowy z obsluga maili, blogami

Jak napisalem niedlugo, tzn ze jest w fazie budowy ;) Chodzi mi o calkowicie ogolne informacje, bo staram sie stworzyc zblizony budzet i chce wiedziec jak to bedzie dzialalo wszystko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie pytasz się o rzeczy które są nie możliwe do określenia.

No chyba, że lubisz bawić się w zgadywanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie lubie ;) Calkowicie orientacyjna cena. I najwazniejsze dla mnie jest ile taki chat zzera lacza?? Wie ktos?? (chat malo obciazony, 10-15 osob na jednym kanale...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż to za zaszczyt wytknąć komuś jedną literówkę, prawda? :)
A jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×