Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość

Nie wydaje mi się, żeby parametry były bliżone, gdy porównujesz konta:

 

5 giga / 144 gb transferu rocznie (progreso - jedno "S"!!!!!)

 

powiedzmy największy pakiet easy: 4 / 15x12

 

i avx pakiet mniejszy: 5 / 120

 

małe różnice w pojemnościach, ale na progreso masz "każde konto ma mejla we wszystkich domenach" (nie wiem jak to fachowo nazwać), w easy masz teoretycznie najwięcej możliwości (DirectAdmin praktycznie bez ograniczeń w konfiguracji), a w AVX jest trochę zakręcone zakładanie kont ftp na katalogi (że co konto/domena to oddzielny katalog niezależny od innych).. sumując: zależy na czym Ci zależy (heh).. ja osobiście używam progreso, polecam ludziom, którzy nie lecą na "miliard giga za 50zł rocznie".. no i trzeba popytać na forum jak tam ostatnio Easy i AVX z padami, bo przez chwilę było naprawdę nieciekawie..

 

no i ja bym nie porównywał AVX / easy do progreso.. absolutnie! nie ta klasa.. mimo wszystko..

 

P.S.

Acha, czemu lubię progreso? był kiedyś tutaj taki wątek..

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=3267&hl=

 

phpbb by przemo to podobno straszny syf :rolleyes:

nie bawię się forami.. no ale pewnie będzie działać na wszystkich... jeśli tylko transferu za szybko nie zje ;)

a niee.. na AVX kogoś wyrzucili, bodajże doopy'ego.. także tam mogą marudzić co do mordowania serwa przez SQL albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już wszystko wiem :-) Dzięki za odpowiedź. Wczoraj załoyżyłem tesotwe konto na progreso dziś się tam zainstalowałem i testuję, fajnie śmiga :rolleyes: Gadałem z nimi i nie mają nic przeciwko forum by przemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu jesteś za progresso?

Bo to profesjonalny hosting i wysoka jakość. Korzystam od kilku lat i nie zamierzam zmieniać, a raczej staram się przenosić tam różne projekty.

 

Czy u nich forum phpBB by przemo bedzie działało?

Będzie, ale czemu chcesz stawiać ten sy... średnio zoptymalizowany skrypt? Znacznie lepszym pomysłem jest postawienie SMF 1.1 RC2 - te same opcje, mniejsze obciążenie serwera i więcej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do AVX.pl :

 

Moim zdaniem swietny hosting i w miare tani. Pingi strony onet.pl (27ms), pingi MOJEGO KONTA wynosza 29ms. Tak mala roznica swiadczy o zaj**stych laczach. Wszytsko swietnie chodzi. Glowna zaleta (moim zdniaem) tego hostingu sa klastry. Tzn. kazda usluga jest dostepna na innym serwerze, jak www, poczta, sql. Duzym + jest support, kontakt MAX w ciagu 30min, praktycznie niezaleznie od czasu ;] mi zawsze odpowiedzieli, nawet kiedys w sobote o 22:30 do nich napisalem, odpowiedz zwrotna otrzymalem 22:36. Support jest bardzo mily, jak czegos nie wiesz to ci to ladnie wyjasnia, pomoga w wgraniu bazy itp. Kolejnym + jest autorsk panel - jasny, przejrzysty, latwy w obsludze. Polecam ten hosting!!! ZAPRASZAM:

 

http://www.avx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem tam hosting, czekam na aktywacje konta. Panel skromny ale przejrzysty, hosting bardzo szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opinie o avx.pl

Temat uaktualniany na bieżąco

 

 

Co o tym sądzicie: http://www.avx.pl/hosting/domowy/ ??

 

Chodzi mi o pakiet domowy.

 

Dla mnie bomba, zrobiłem sobie konto testowe, przeglądałem i super sprawa jak za tą kasę. Wiecie może coś jaką ta firma ma opinie bo wydaje mi się, że jest OK

 

Moduł dodawania opinii o firmie: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/dodaj_opinie/121-avx-pl/

Profil firmy: http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/121-avx-pl/

Dyskusje o ofercie i firmie: http://www.webhostingtalk.pl/topic/34250-dyskusje-avxpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług avx.pl od kilku lat, coraz chętniej znajomym polecam tę firmę.

 

Dane z bieżącego roku:

axv.pl 3.4.1

Since: December 20, 2006

Outages: 18

Total Uptime: 99.238%

Last Check: November 15, 2007 at 12:30 PM PST+9.0

 

Z dzisiaj:

15.11.2007 10:40

Witam Pana!

Proszę o zmianę numeru IP umożliwiającego dostęp do bazy z zewnątrz serwera

 

15.11.2007 10:43 Administrator

Zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam ich usługi. Od 1.5 roku mój serwer działa bardzo stabilnie, brak zauważalnych przerw (jestem na web-1-4-1.avx.pl ). Na zgłoszenia odpowiadają po kilku minutach .

 

Wcześniej było różnie, kilkukrotnie zmieniał się ich właściciel, awaria goniła awarie i nie odpowiadali na zgłoszenia.

 

Życzę im i sobie :P aby utrzymali sie na obecnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jakaś ściema

było setki negatywnych opinii a po tym czyszczeniu zostały dwie

ja juz od roku nie jestem ich klientem bo maja usługi do d...

ciągle problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat jestem w pełnu zadowolonym klientem avx, dlaczego?

 

Sobota wieczór, czas reakcji Administracji 7 minut!

 

22.11.2008 21:58 Administrator

Do nowo zalozonego konta ftp jest dostep tylko za posrednictwem protokolu ftp.

Oczywiscie w panelu administracyjnym mozna wskazac aby dowolna domena/subdomena wskazywala na konkretny katalog (np. glowny) dowolnego konta ftp.

 

22.11.2008 21:51

Witam!

Stworzyłem nowe konto FTP

...

jaki będzie adres www do tego konta?

 

Dostępność w tym roku:

 

axv.pl 3.4.1
Last Check: November 22, 2008 at 10:50 PM PST+9.0
  Year	Outages	Uptime
  2008	4	99.969%

 

Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cztery lata hostowałem tak kilka stron, niestety ze względu na sukcesywnie pogarszającą się jakość usług podjąłem decyzję o przenosinach. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności spowodował, że zablokowano mi konto zanim zdążyłem ściągnąć ostatnie dwie bazy (na szczęście pozostały kopie, nieaktualne, ale są). Zgłosiłem się do biura z prośbą o przesłanie mi tych baz, dostałe taką oto odpowiedź:

 

Możemy jedynie odblokować konto na 24 godziny po otrzymaniu wpłaty 30,75 zł.

Informowaliśmy Pana o terminie wygaśnięcia konta na miesiąc przed terminem i

mógł Pan zgrać w tym czasie dane.

 

Nie zamierzałem płacić takiej kwoty i zwróciłem się jeszcze raz o ludzkie potraktowanie, chociażby ze względu na długotrwałą współpracę, na trzy maile nie dostałem ani jednej odpowiedzi. W taki sposób klientów w cywilizowanym kraju się nie traktuje.

 

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą.

 

Filip Bandurski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzałem płacić takiej kwoty i zwróciłem się jeszcze raz o ludzkie potraktowanie, chociażby ze względu na długotrwałą współpracę, na trzy maile nie dostałem ani jednej odpowiedzi.

 

Ja rozumiem Twój punkt widzenia, ale postaw się po stronie tejże firmy. Nie opłaciłeś usługi, ale chcesz aby ktoś z obsługi odwiesił Ci serwer lub poświęcił swój czas na ściagnięcie baz danych dla Ciebie.

 

Temat był poruszany na forum. Jak masz kablówkę nieopłaconą i firma zawiesi Ci dostawę usługi, przecież nie będziesz pisał do nich, że nie dokończyłeś oglądać filmu i mają Ci to umożliwić.

 

Jedynie co wydaje mi się dziwne, to że otrzymałeś tylko jedną odpowiedź na swoje trzy. Kultura wymaga aby odpowiadać na każdy email, nawet jeśli nie jest on miły dla firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

web-4-4-1.avx.pl

Start statystyki - Nov 10 2006

Total Uptime - 99.750%

Total Downtime - 3day 23hr 41min

Total Outage - 31

 

web-3-4-1.avx.pl

Start statystyki - Nov 10 2006

Total Uptime - 99.780%

Total Downtime - 3day 10hr 00min

Total Outage - 27

 

W dalszym ciągu polecam, nie chwalę, podaję fakty.

Pozdrawiam Forumowiczów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto mam od października 2007. Przez ten czas na serwerze stało niewielkie forum i kilka (czasem kilkanaście) mały projektów, w tym konto do testów. Nigdy nie miałem problemów z niczym. Nigdy nie trafiłem na downtime.

Szybki kontakt z adminem (maksymalny czas oczekiwania na odpowiedź to trzy godziny. No, raz się zdarzyło, że zgłoszenie poszło o 23, a odpowiedź dostałem jakoś rano.

Jedyne, na co mogę trochę narzekać, że do webmaila cały czas używają jakiegoś starego squirellmaila, a autorski panel admina przez cały ten czas nie był szczególnie rozbudowywany (znaczy, w ogóle nie był rozbudowywany). No cPanel to to nie jest. Ale daje radę, jest dosyć intuicyjny i przyjazny.

 

Ogólnie polecam. Oceny wystawiał nie będę, bo małe mam doświadczenie w kwestiach hostingowych. Ale jakby ktoś naprawdę chciał cyferkę jakąś, to takie 4+ za panel i wiewiórkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×