Skocz do zawartości
Sajrus-World

Konto Reseller

Polecane posty

Witam

 

Poszukuję niezawodnej firmy hostingowej z obsługą konta reseller o jak najlepszych parametrach i przystępnej cenie. Dziękuję za pomoc.

 

Chciałbym żeby wszystko było nieograniczone (ilość kont, subdomen itd), oczywiście oprócz transferu i pojemności konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również bardzo często chce dużo rzeczy ale niestety w praktyce nie jest to do wykonania...

 

PS. jeżeli składasz prośbę to przynajmniej podaj + - jakich dokładniej parametrów potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja zdecydowanie odradzam www.exh.pl i radzę zainteresować się wypowiedzią Tomi'ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Ta oferta nie ma nic wspólnego ze standardową ofertą sisco.pl. Ona jest indywidualna dla resellerów. I nie ma limitów o których mówisz. Przeczytaj dokładnie temat bo chyba poleciałaś po łepkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiesz. Ta oferta nie ma nic wspólnego ze standardową ofertą sisco.pl. Ona jest indywidualna dla resellerów. I nie ma limitów o których mówisz. Przeczytaj dokładnie temat bo chyba poleciałaś po łepkach.

 

 

Rzeczywiście po łebkach ;) a masz może jakiś numer gg do pana Pajkerta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że sie odezwę ;)

 

Witaj Sajrus-World, masz już ode mnie wiadomość na PW!

Wszystkim pozostałym dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi na naszą propozycję i serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że sie odezwę ;)

 

Witaj Sajrus-World, masz już ode mnie wiadomość na PW!

Wszystkim pozostałym dziękuję bardzo za zwrócenie uwagi na naszą propozycję i serdecznie pozdrawiam!

 

Dziękuję za kontakt, mail już do Pana poleciał i czekam teraz na ładną ofertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×