Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

Serwer W Polsce, Nie W Gts

Polecane posty

Witam,

poszukuję konta na serwerze w Polsce, ale nie w GTS. Warto, żeby miał jak najwyższy uptime. Konto będzie spełniało rolę takiego backupu dla innego konta, które jest w GTS. Ale po tym jak wczoraj wieczorem padł cały GTS muszę znaleźć jakieś alternatywne konto.

 

Parametry:

powierzchnia na www: 50MB

powierzchnia baz danych mysql: 50MB

ilość baz danych: 3

transfer: 2GB/msc

 

Obciążenia - minimalne.

Proszę o oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Tomku, nie panikuj :)

 

To już lepiej sobie taki backup robić na dysku w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długa historia, ale generalnie nie chodzi o to, żeby to był sam backup, tylko backup widoczny w sieci dla mojego programu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Grupa PFF: przestań się ośmieszać GTS-energis to jak by nie było najstabilniejsza sieć w naszym kaczogrodzie. Wczorajsza awaria była chwilowa i zdarza się każdemu operatorowi. Przecież to tylko sprzęt który jak by nie było obsługują ludzie. Ja wczoraj akurat film oglądałem i po jego zakończeniu widziałem, że zerwało mi połączenie ssh - straszne !

ps. gdzieś na południu jest poradnia dla uzależnionych od internetu może warto się zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę opisywał do czego jest ten zapasowy serwer, jednakże MUSZĘ mieć 100% uptime na kilku serwerach łącznie. Pada jeden, to drugi ma działać. I koniec. Chyba, że jest awaria prądu w całym kraju.

 

Ośmieszam się. Jestem uzależniony. Mam za dużo pieniędzy. Jestem sprawcą kaczogrodu. Powieście mnie.

 

PS. Nie, nie martwcie się, nie głosowałem na peace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuję konta na serwerze w Polsce, ale nie w GTS. Warto, żeby miał jak najwyższy uptime.

IQ.pl (nie ma GTSa).

GTS-energis to jak by nie było najstabilniejsza sieć w naszym kaczogrodzie.

Nie, GTS juz od pewnego czasu to nie jest ten stary GTS (z przed kilku lat).

Osobiscie gdybym mial wybierac np. miedzy ATManem a GTSem zdecydowanie wolalbym ATMana.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patrick: niestety z GTSem jest coraz gorzej. W Warszawie, w ich datacenter działa to nieźle, ale na Śląsku czy w Poznaniu jeśli chodzi o same rurki do sieci to naprawdę jest znacznie mniej różowo.

 

Grupa PFF: http://www.nethosting.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mi nie zależy na modzie, a na solidnym, alternatywnym dostawcy. Bo z mojego aktualnego jestem zadowolony. Tylko tak jak napisałem - potrzebuje takiego zestawu, żeby razem mieć uptime 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje takiego zestawu, żeby razem mieć uptime 100%.

A to sie tak nie da :) Wybuchnie bomba pod LIMem i pol polski by stracilo internet :)

 

Gwarantowanego 100% uptime'u bedzie Ci bardzo ciezko uzyskac (co z tego, ze sa rozni operatorzy jak dzierzawia te same swiatelka? :)) ale mozesz zawsze jak najbadziej zwiekszyc prawdopodobienstwo uzyskania 100% w przeciagu jakiegos okresu czasu.

 

IMHO wez IQ i bedziesz zadowolony.

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Tyle, że mi nie zależy na modzie, a na solidnym, alternatywnym dostawcy. Bo z mojego aktualnego jestem zadowolony. Tylko tak jak napisałem - potrzebuje takiego zestawu, żeby razem mieć uptime 100%.

 

KEI / Netart - oni maja swoje serwerownie / lacza no i dobrej jakosci hosting, z GTSem pewnie jakos zwiazani sa (lacza) ale na pewno maja BGP do innych :) No ew. rowniez polecam IQ :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×