Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
verde

Tani Solidny Dedyk Ewentualnie Vps No Limit

Polecane posty

Witam czytajac forum pozwolilem sobie zamiescic temat, gdzy jak stwierdzilem moze ktos mi pomoze, a jak nie to trudno sie mówi :)

 

Wiec tak moze zaczne od tego co mniejwiecej posiadam a co jeszcze by mi sie przydalo posiadac :)

 

Wiec tak posiadam 3 serwery Dedykowane 2 na uniksach chodza jeden na windowsie.

 

Owe 2 serwer jeden windowsa i jeden uniksa dzialaja tylko i wlyloncznie jako serwery stream , które

"emitują" bardzo duzy ruch tj transfer i obciazenie sieci.

Jak mozna sie domyslec serwery cos tam maja ale wiadomo zadne MYSQL itp nie dzialaja na owych serwerach bo nietrzeba.

Teraz przejde do sedna sprawy zostal mi 3 serwer jak ktos moze sobie policzyc który sluzy za serwer ww czyli znajduja sie na nim konta ww.

Aktualnie owy serwer lekko zaczyna sie powoli zapychac i z tego co obliczylem za miesiac , dwa zabraknie mi miejsca na serwery ww ( konta klientów ). Chodzi mi o polecenie dobrego serwera za stosunkowa niska kwote . Chodzi mi o to ze niemam zamiar wywalac 300 zł na serwer ww, gdyz oferuje bardzo tanie konta na któe praktycznie kazdego stac i chce przytym pozostac. Wiadomo wzost ceny za serwer wiaze sie z nalozeniem wiekszych kostów na klientow, a bym tego niechcial raczej :D.

 

Wiec teraz moze do rzeczy co mi potrzebne :

Panel administracyjny : DIrect Admin

Transfer w kolociach 2 TB lub wiecej .

Procek mysle ze do 2.000 MhZ starczy

RAM : okolo 1 giga

Dysk 20 giga w góre

Loncze 100 mbit

 

Chodzi mi o nie tyle co znalezienie serwera , tylko o polecenie godnego dostawcy. AKtualne uptime serwerów to 99,9 % do 100 % .Stawiam jak widac na jakosc przy stosunkowo niskiej cenie. AKtualnie wlasnie mam owego dostawce ktory mi to wszytko zapewnia. Teraz sie rozgladam za godnym serwerem, któy by spelnił moje wymogi.

Oczywiscie jesli by ktos wiedzial np gdzie serwer ma np transferu z 500 Giga tez mozna napisac.

Moje wymagania podalem mniejwiecej oco mi chodzi by byl jakis punk zaczepienia.

 

Dodatkowo pomoc najlepiej by byla po polsku ( ehh tez marzenia ) ale jezyk angielski wchodzi w gre.

Dodatkowo oplata za serwer w systemie miesiecznym by byla , nie lubie placic zaserwer np za 6 miesiacy czy rok z gory.

Dodatkowo niemam mozliwosci placic karata kredytowa, a z tego co widzialem sporo takich uslug jest. Ewentualna zaplata to wplata na konto :)

 

Wiec poszukuje serwera dedykowanego ewentualnie VPS'a

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by odstawić świat wielkiego biznesu na jakiś czas na bok i popracować nad ortografią?

Zainteresuj się VPS'em z vpslink.com, modvps.com czy futurehosting.biz - mają dobre opinie na WHT.com...

Pytanie, czy na pewno serwer www generuje ruch 2TB? Bo tak jak piszesz, dysk 20GB to raczej IDE, więc 2TB napewno nie przepchniesz. A i łącze 100mbit nie jest zapewne potrzebne (moze hetzner.de? 1TB na styku 100Mbit, potem 10mbit?).

 

Pozdr.

 

//edit: shive - jak zwykle wyprzedził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już tym razem założyłem (NA SERIO*), że mamy do czynienia z obcokrajowcem. Skoro tak, to pewnie świadczy usługi dla obcokrajowców, ergo, może niech poszuka na obcojęzycznych forach.

 

 

*co jak co, ale odmieniać wyrazy to już każdy analfabeta umie

 

Po drugie: @verde, Ty na jakość raczej nie stawiać, bo dysk 20GB to najwyżej być IDE, wienc awaryiny bendzie bardzo - lepiei poszukai chociarz jakiegoś RAIDA na dyskah SATA, np. w hetzner.de jak jusz pisał @suchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory Jestem pol anglikiem pol polakiem . I tak kraze miedzy polska a anglia w sumie wychowalem sie w polskiej rodzine ale wiadomo i sory za 20 mialo byc 200 a zytnio niewiem jak sie edytuje posty. Zaczelem szukac w polsce gdyz czytanie mi lepiej wychodzi niz czytanie angielskiego z kolei bardziejmi wychodzi pisanie po angielsku niz po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc poszukaj w innej strefie "sprzętowej". Taka specyfikacja, jaką podałeś, nie zapewni Ci kompletnie żadnej pewności w świadczeniu usług. Jeśli chcesz mieć tanio, weź coś z 2xSATA, zrób tam RAID i będzie zawsze coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×