Skocz do zawartości
vilgefortz

Nowa strona masternet.pl

Polecane posty

Ja to tak szczerze powiem że Masternet w moich oczach nie jest dobrym hostingiem.

przynajmniej ja się o tym tak przekonałem. już dawno w moich oczach ten hosting stracił szacunek.

 

no ale cóż życzę powodzenia bo swoje plusy MasterNet ma. jednak to co zaistniało zraziło mnie do nich.

 

vilgefortz - rzeczywiście zmienili szatę graficzna i to nie dawno :angry: chyba kilka dni temu. osobiście podobają mi się obie z tego względu że nie ma dużo grafiki robiącej syf tu mam wszystko czytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka zmieniła wygląd na gorszy, a logo straszne, no i ten banner u góry..........

Ogólnie stara stronka była lepsza;)

 

PS. Macie gdzies url'e do siteuptime badz hyperspina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oferta niezła :angry: i jeszcze nagrody można zdobyć, ale nowe logo straszne.

 

Poprzednie zdecydowanie lepsze

masternet.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i dziękuje za wypowiedzi.

 

Co do opini o wyglądzie strony:

Tu akurat większego komentarza nie trzeba bo jak wiadomo... kwestia gustu, jedni lubią strony dosłownie wybajerowane z wodotryskami, a drudzy proste, czytelne i aby się w oczach nie mieniło od kolorów.

Ale i tak stronka będzie z czasem udoskonalana, nowy system dokumentacji (wyszukiwarka) jest aktualnie tworzony który zostanie zintegrowany ze stroną główną.

 

@vilgefortz żebyś wiedział, otóż często zdarza się, że nowy klient pierw pyta czy będą jakieś problemy z fakturą ponieważ na poprzednim tanim hostingu cały czas słyszałem, faktura wyszła, ale nie mogłą dojść.

Często jest również tak, że klient po prostu prosi o przesłanie faktury Pro-Forma pocztą - nie ma problemu.

 

@scz no cóż... każdy zainteresowany pamięta jakie były pierwsze początki hostingu MasterNET.pl

Wcale nie mam zamiaru zaprzeczać, że był to okres bardzo trudny, a jak sprawa ma się w tej chwili.

Są to wręcz dwa zupełnie inne światy.

 

Tylko wiecie co w tym jest najlepszego/najdziwniejszego?

To, że osoby które krytywkowały swego czasu MasterNET.pl lub się przejechały kiedyś tam... dzisiaj przedłużają abonament, dokupują różne opcje, mało tego! wręcz wracają "na stare śmieci"

W końcu trzy lata robi swoje... skoro hosting jeszcze nie wylądował na allegro :angry:

 

@suchar

 

SiteUptime

(jak dobrze pamietam, test wykonywany jest co 5 minut.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona jest niezla, chodzilo mi glownie o to logo;)

Niech stracę, jak chcesz to nawet mogę Tobie jakieś wykonac...:angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednie logo też ludzie narzekali, że jest beeee, nowe też jest beee :angry:

Więc jak tu wszystkich zadowolić ? :)

 

PS. pewnie, że możesz zademonstrować swoje umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian ...oj ta strona.. porażka.. porównania z "liderem" będą się powtarzać.. naprawdę warto było tak hucznie zmienić wygląd na... "takie coś"? heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian ...oj ta strona.. porażka.. porównania z "liderem" będą się powtarzać.. naprawdę warto było tak hucznie zmienić wygląd na... "takie coś"? heh...

Sponsi... oraz z "xxxxxx.... setkami innych stron" :)

Może i dla Ciebie jest to poraźka, ale jest również duża ilość osób którym się nowa strona podoba (również nasi aktualni klienci).

Wszystko zależy oczywiście od punktu widzenia :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ns2 znajduje się na polskim łączu, a dodatkowo lada dzień będzie dodatkowy secondary DNS w zupełnie innej klasie adresowej.

Link poprawiony, ah te przyjazne linki :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian może dasz się namówić na usunięcie tego bolda w hoverze linków na górze, bo się rozjeżdżają teksty po najechaniu myszką.. bo teraz to tak.. jakoś nie ten tego.. hę? wiesz o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, namówiłem się (sam się trochę na to krzywo patrzyłem) :angry:

 

@suchar system ten będzie aktualizowany za parę dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian może dasz się namówić na usunięcie tego bolda w hoverze linków na górze, bo się rozjeżdżają teksty po najechaniu myszką.. bo teraz to tak.. jakoś nie ten tego.. hę? wiesz o co chodzi?

toż o tym wyżej mowiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ale się czepiacie :angry: strona jest dobra pare poprawek i będą mieli super strone :) ale co do loga to troche niewyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wiem, że offtopic.. ale po co zakładać nowy wątek, a to w sumie ciut w temacie... XXL-WEB mają nową stronę.. mi się podoba! tak "niemiecko" jest.. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masternetno3.jpg

;-)

 

jak juz tak rozmawiamy o wyglądzie strony to faktycznie nie za ciekawie ..

czcionka loga jest brzydka ..

 

przydało by się także wyrównać te tabelki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, porządna firma, cieszę się że się rozwija a nadwyżki nie idą na wczasy na Majorce :angry:.

 

Prosiłbym tylko o skonfigurowanie możliwości dodawania subdomen z "-":

np. sub-domena.domena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Artuś dzięki za informację... sprawdzę jeszcze na różnych wersjach przeglądarki

Tak powinno logo wyglądać w orginalnej wersji:

masternet.jpg

 

@trout tak jak już informowałem drogą elektroniczną... na 90% jeszcze w tym tygodniu będzie takowa opcja w panelu.

Bardzo się cieszę z Twojej opini :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ok... już nie podsyłajcie propozycji loga :angry:

Jutro postaram się sprawdzić na wszelkich typach i wersjach przeglądarek jak to dokładnie wygląda, a powinno tak jak przedstawiłem w moim poprzednim poście i na pewno zostanie wersja pierwotna.

 

Ale i tak dziękuje za dobre chęci :)

 

Na dniach zostanie również dodany specjalnie napisany skrypt dokumentacji połączony z wyszukiwarką na głównej stronie oraz moduł szybkich płatności online ponieważ obecnie czekamy na potwierdzenie ze strony platnosci.pl

 

Strona ogólnie będzie jeszcze jeszcze modyfikowana w drobnych szczegółach, tak więc wszelkie propozycje, uwagi przesyłane na adres: info@masternet.pl są mile widziane jak to niektórzy użytkownicy forum się przekonali za co serdecznie dziękuje :)

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dobra, moje 3 grosze. Niestety strona wygląda gorzej. Wydaję mi się, że to przez te kolory, wszystkie takie "odbarwione". Zielony jakiś zwiędnięty :angry:, czerwony wyblakły, a ten kolor "Obniżka do 50%" to nie chcę go publicznie nazwać z czym mi się kojarzy. I właśnie z kolorami bym troszkę popracował, generalnie ok.

 

Jeszcze co do kolorystyki, na stronie z produktami jest zdecydowanie zbyt szaro/czarno, jeśli już porównujemy do lidera rynku (a ich strona jest bardzo dobra pod względem wyglądu i sprzedażowym)

 

http://home.pl/serwery

http://www.masternet.pl/oferts,html-serwery,html

 

Wnioski wyciągnijcie sami.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×